Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam TV, którego znajdę w calach 37-39. Nie obchodzą mnie bajery i popierdółki, najważniejsze są:

 

- jakosc obrazu

- input lag

- brak smużenia

- dobry kontrast

 

I fajnie jak nie będzie mega prądożerny :) Co do ceny, nie wiem, max 1600...?

 

Na tej samej stronie gdzieś u góry podałem tv który ma co prawda 42', ale jest za ~1600 więc myślę, że ok.

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze co najmniej 1.5 miesiąca zanim kupię nowy tv budżet to +- 2500. Kolega L3nka dał mi kilka typów ale może akurat inne będą w superduper promce.

Strasznie podobają mi się Sony, wiadomo marka robi swoje ale jakoś mam zaufanie do tej firmy. 

Za którą serią Soniaczy raczej się rozglądać ? W ? R? czy jakiejś innej.  Gdyby miał 3D bylo by w deskę ( ale nie musi ), za to  rozmiar 40" to minimum z minimum :)

Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś jaki input lag ma lg lv570s ? Bo mam go w salonie i grać się na nim nie da, a chcę mieć porównanie do samsunga f6500, którego mam zamiar kupić. Z tego co patrzyłem to akceptowalny dla mnie input lag wynosi 30-45ms (wiadomo, że jeżeli byłoby mniej to lepiej), a w f6500 jest coś właśnie około 40ms, więc myślę, że powinno być ok. Ktoś może miał przyjemność grania na tym samsungu (f6500) i może się wypowiedzieć czy odczuwał, jakiś dyskomfort związany z lagiem ?

Odnośnik do komentarza

Na poprzednich stronach napisali, że daje rade.

 

Ja miałem się pytać czy wybrać:

Samsung UE40F6800 czy SONY KDL-42W656A czy Samsung UE466320

 

Chciałbym mieć jak najmniejszy imput lag i nie smużący obraz przy szybkich scenach. Który byście polecili? Fajnie by było gdyby TV miał opcję przeglądania zawartości sieci lokalnej bym mógł streamować z dysku w laptopie filmy do TV (chyba, że każdy TV z wifi/ethernetem ma taką opcję). Mała ilość złącz to dla mnie nie problem bo tylko ps4 będzie podłączone (rozumiem, że te TV mają tuner do telewizji cyfrowej?).

Odnośnik do komentarza

Chciałbym mieć jak najmniejszy imput lag i nie smużący obraz przy szybkich scenach. Który byście polecili? Fajnie by było gdyby TV miał opcję przeglądania zawartości sieci lokalnej bym mógł streamować z dysku w laptopie filmy do TV (chyba, że każdy TV z wifi/ethernetem ma taką opcję). Mała ilość złącz to dla mnie nie problem bo tylko ps4 będzie podłączone (rozumiem, że te TV mają tuner do telewizji cyfrowej?).

Ad. 1 iNput lag. Jeśli to jest główne kryterium to zostaje tylko marka Sony.

Ad. 2 Smużenie będzie na każdym telewizorze lcd, mniej lub bardziej dostrzegalne ale będzie.

Ad. 3 Naziemnej.

Odnośnik do komentarza

Czy jesteście w stanie powiedzieć jaki input lag jest zauważalny dla graczy? Od jakiej wielkości laga unikać.

 

Kusi mnie 46" samsung który ma 33ms, ale rozum podpowiada sony z 7ms lagiem.

 

PS. Jak myślicie, na ile SONY namieszało w TV Samsunga, że SONY aż tak ma dobry obraz: 

 

Edytowane przez NewNickPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...