Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

No ja nie mam aż takiego porównania. Grawitacja w 3D mnie pozamiatala, obraz w filmach HD jest nieziemski, płynność, kolory, CZERN wspaniała :) pod konsole tez się spisuje wyśmienicie. Smart to cudo, net, aplikacje bez zarzutu :) obejrzałem jeden film w full HD, i Grawitacje 1080p 3D dla mnie obraz był po prostu mega :)

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Faktycznie, na innej stronie podobny wynik:

 

lag.jpg

 

Sprawdzaliscie moze jaki jest input lag w zwyklych trybach ?

 

Jest trochę większy ale nie ma tutaj mowy o jakiś wielkich różnicach chociaż oczywiście w zwykłym trybie jest większy. Jednak nie podam dokładnie bo nie robiliśmy zdjęcia. 

 

ja mam problem, bo chce 46-47cali a nowe w7 i w8 nie ma takiego rozmiaru:-(

 

Wiesz co MichAelis a może wstrzymaj się bo póki co pojechaliśmy prawie ze wszystkimi Soniaczami a cała reszta dopiero przed nami (zaraz Samsunga będziemy badać oraz Philipsy nowe). 

Odnośnik do komentarza

Ja w końcu kupiłem Sony KDL-42W805A, miałem kilka dni w domu 47 cali, ale był za duży i zwróciłem. W805 spełnia wszystkie moje oczekiwania i mogę go szczerze polecić. Jako gracz jestem bardzo zadowolony (niski input lag), obraz w filmach też mi pasuje (dobrą robotę robi Motionflow), bardzo fajnie też brzmi.

ten nowy w8 czy stary?

i co lepiej brac w8 czy w7 jak 3d mam gdzies? ;-) roznica w cenie to 400 zl tylko.

Odnośnik do komentarza

Ciężki wybór. Bo W8A (litera A to 2013 a B 2014) jest na IPS (nowy W8B jest na VA) a W7 na VA> W7 ma dużą lepszą czerń. Ale gorszą płynność (tylko 50 cali ma pełnowartościowe Motionflow) chociaż W8A też dupy nie urywa bo to znowu IPS a to ma wpływ. 

 

Ciężko.. ; )

Edytowane przez -gmeru-
Odnośnik do komentarza

 

Ja w końcu kupiłem Sony KDL-42W805A, miałem kilka dni w domu 47 cali, ale był za duży i zwróciłem. W805 spełnia wszystkie moje oczekiwania i mogę go szczerze polecić. Jako gracz jestem bardzo zadowolony (niski input lag), obraz w filmach też mi pasuje (dobrą robotę robi Motionflow), bardzo fajnie też brzmi.

ten nowy w8 czy stary?

i co lepiej brac w8 czy w7 jak 3d mam gdzies? ;-) roznica w cenie to 400 zl tylko.

 

A nie chcesz 46W905? Rozmiar taki jak chcesz.
Odnośnik do komentarza

 

Ja w końcu kupiłem Sony KDL-42W805A, miałem kilka dni w domu 47 cali, ale był za duży i zwróciłem. W805 spełnia wszystkie moje oczekiwania i mogę go szczerze polecić. Jako gracz jestem bardzo zadowolony (niski input lag), obraz w filmach też mi pasuje (dobrą robotę robi Motionflow), bardzo fajnie też brzmi.

ten nowy w8 czy stary?

i co lepiej brac w8 czy w7 jak 3d mam gdzies? ;-) roznica w cenie to 400 zl tylko.

 

Stary, model z 2013 roku. Jak masz 3D gdzieś to bierz W7, ja wybrałem W8 bo nie mogłem doczekać się na test z input lagiem modelu z 2014 roku. Dopiero teraz się pojawił, dzięki Gmeru. Po za tym, nie podoba mi się jak zbudowane są modele z 2014, mają "dupę" z tyłu.
Odnośnik do komentarza

Dobra, u mnie sprawa wyglada tak: jestem w domu raz na 2 tygodnie (mieszkam w akademiku w krk), z tego powodu na PS3/Wii/PS2/GCN gram tylko wtedy kiedy jestem w domu. Zaczyna mnie to bardzo irytowac bo mam coraz wieksze tyly jesli chodzi o gry na PS3 :/. Planowalem kupic easycap (http://allegro.pl/zgrywanie-z-vhs-na-pc-video-grabber-easy-cap-i4049014817.html) i podpiac PS3 pod laptopa, ale wyczytalem ze to w sumie nie bardzo dobre rozwiazanie. Mam w domu CRT 14" do ktorego mam podpiete PS2 i GCN i nie bardzo mi sie widzi przewozenie autobusem/pociagiem takiego bydlaka do Krakowa. Wiec tu sie pojawia moje pytanie: Czy idzie, a jesli tak, to jaki, kupic jakis tani(100, max 200 zl), uzywany, maly monitor/TV z wyjsciem HDMI zebym mogl przywiezc utesknione PS3 i Wii do Krk i sobie grac?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ludzie co polecacie w cenie 2500-3000zł? może być nawet max 3500zł. Ważne, żeby to nie była plazma bo(pipi) na taką matrycę i już, nie drążyć tematu. Posiadam i mam dość. 


 


Wiadomo, ma być FHD, 42' i wzwyż choć optymalnie styka 42. Najlepiej smart i inne duperela ale co najważniejsze jakość obrazu. Ważne aby sprawował się jeszcze teraz przy Xboksie 360 i w przyszłości na nowe konsole plus oczywiście filmy na BR. Dawać propsy.


Odnośnik do komentarza

no i kupilem 50w829b. Nawet prometeusza w 3d odpalilem, moja opinia nie bedzie miarodajna, bo dotychczas miałam 5 letnigo hd ready w 32 calach;-) gierki z wiiu wygladaja oblednie, mario i zelda <3. Odpalilem gta na ps3 i zupelnie inna gra. Jestem zadowolony i 5lat gwarancji dostalem w sony dodatkowo.

Odnośnik do komentarza

no i kupilem 50w829b. Nawet prometeusza w 3d odpalilem, moja opinia nie bedzie miarodajna, bo dotychczas miałam 5 letnigo hd ready w 32 calach;-) gierki z wiiu wygladaja oblednie, mario i zelda <3. Odpalilem gta na ps3 i zupelnie inna gra. Jestem zadowolony i 5lat gwarancji dostalem w sony dodatkowo.

 

50 cali za 4000zł i co? Można? Można_! :D  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...