Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, marbel007 napisał:

Funditto ograłeś te gierki na KoXie i Pro? Też mam tego OLEDa ale tylko PS4 Ślimakowi i Fata X1. Przymierzam się do XoX ale czasem nachodzi mnie wątpliwość czy warto... :(

lol, masz TV 4k i nie korzystasz z gier w 4K i HDR? Pytanie się pojawia po co kupiłeś ten TV :usmiech:

15 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Widziałem fajną promocję na 65" XF70 od Sony. Warto czy można olać?

W cenie 65'' lepiej wziąć coś lepszego 55''

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Tyle się nasłuchałem o tym że ludzie grają tydzień dwa na 55" i już im się ekran wydaje za mały...

Wszystko zależy od wielkości pomieszczenia i ile metrów siedzisz od TV. W sumie jak masz siedzieć z 2m od TV to faktycznie lepiej wziąć 65'' No po początkowym szoku spowodowanym wielkością matrycy dość szybko się przyzwyczaisz, ale czy bym strasznie narzekał na ten 55'' to nie powiem, ale tak jak mówie ja siedze gdzieś lekko ponad metr od TV i dla mnie jest spoko. 



A i jeszcze za taką kasę jak za 65'' LCD to trochę słabo z nim jeśli chodzi o HDR, tutaj raczej bym się rozglądał za Samsungami

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Square napisał:

Zależy z jakiej wielkości się przesiada. Jak z 40" czy 46" to może brać teraz 55". Jeżeli tylko warunki pozwalają to raczej nie zmienia się 55" na inne 55", przynajmniej ja bym tak nie zrobił.

 

Z 32". Odległość od TV to będzie więcej niż 2m napewno.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak jak Fanek pisze, powyżej 2m można rozważyć zakup 65'.

Kwestia też tego co na takim tv będziemy oglądać, u mnie na 55' b7 jeszcze jako tako z 2m taki dajmy na to cyfrowy polsat jakoś wygląda, ale u ojca na tym samym tv tylko 65' już jest wyczuwalnie gorzej, jeśli głównym przeznaczeniem tv mają być gierki dla dzieci z pro/koxa i filmy blu ryj czy też netflixy/hbo go to już ok, ale zwykła tv to słabo.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, marbel007 napisał:

Funditto ograłeś te gierki na KoXie i Pro? Też mam tego OLEDa ale tylko PS4 Ślimakowi i Fata X1. Przymierzam się do XoX ale czasem nachodzi mnie wątpliwość czy warto... :(

 

Forzy na OneX wyglądają naprawdę znacznie lepiej, tu nawet nie ma nad czym się zastanawiać. W Horizon 3 masz lepszy zasięg doczytywania terenu, 4k też robi swoje, w demo czwórki nie grałem więc nie mam porównania. Motorsport 7 w 4k też naprawdę robi, ale w niego grałem tylko na X, a w FH 3 i Rise of the Tomb Raider również na eSce i nie mógłbym już wrócić do starszego Xboxa 

Odnośnik do komentarza

W Empiku jest KoX za 1799 zł. Bez gry. Zastanawiałem się czy nie brać ale do czarnego piątku wytrzymam, bo liczę na taką cenę z FH4.

A jak nie to golas pewnie gdzieś na xbox.com lub amazonie będzie po tyle. 

I wtedy na moim B7 poczuję moc ;)

 

@_Be_

Dla większego ekranu w pierwszej kolejności. Konsola ma być.

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...