Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, szejdj napisał:

tak tego brakowalo zebym zmienial suwaki w zaleznosci od filmu jaki ogladam, osobny setting do kryminałow, osobny do dokumentalnych, niedlugo swiateczne filmy wiec bedzie trzeba ustawic balans bieli jak bedzie duzo bialego sniegu

a na komedie romantyczne jakie macie ustawienia?

Typowy Janusz. Kurła tyle pinionszkow za telewizora i nie chodzi xD 

weź ogarnij, że my  nie siedzimy przed czarnymi plamami, gdyż większość modeli trzeba ustawić pod dane źródło. A i to nie zawsze działa, bo jeden film czy serial na Netflixie będzie zabijał jakością a drugi już niestety nie. Ja mam wszystko osobno, NC+, filmy, Netflix, KoX master race i tego klona NESa z napisem PS4 XD

LG ma bardzo dobre ustawienia fabryczne, ale jeśli nie widzisz szczegółów na ciemnych scenach to niestety wina leży nie w tv a w złej kalibracji. Poświęć kiedyś kilka godzin, weź jakieś leki na uspokojenie albo zrób sobie drinka i przestań marudzić jak stara baba tylko grzeb w tych ustawieniach. Z czasem ogarniesz. 

 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

brzmi jak taki typowy wujas, co jakbyś przyjechał do niego nowym merolem to by się z Ciebie śmiał, że jego Passat kosztował mniej, a też jeździ i na dodatek jest kombi xD

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dzwiek robi matryca. Gra wy(pipi)iscie. Sprawdzałem. Poza tym to skąd mam wiedzieć czemu jest droższe od LG? Xd był to wziąłem.

 

Część kwoty zapłaciłem gotówką, część poszła na raty i wuj. 10 miechów więc nizutki procent, 0,5 bodaj. :kaz:

 

Matryca może i LG no ale to wszystkie oledy na niej, inna obróbka tylko po prostu.

 

Dajcie mi czas do końca tygodnia żebym wszystko ogarnął. Tv na razie mam na półce rtv. W sobotę będę wstawiał na wieszak na ścianę. Muszę ogarnąć opcje, kable i milion innych pierdół. Wczoraj jak wróciłem na chatę to zbyt dużo czasu na testy nie miałem.

 

Pierwsze wrażenia są takie: O KURŁA, JAK TO WYGLĄDA!!!!!11

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, easye napisał:

Dobre ceny tych Oledów! 

 

 

Najlepsze bo okrągłe sumki. :kaz:

 

Jest opcja żeby zrobić tv głośnikiem centralnym. Coś pięknego. Od tylca ma połączenie na kable głośnikowe do amplitunera. Muszę kiedyś to sprawdzić, ale kino domowe jest więc centralny też. Pytanie jak to się zgra z moim zestawem? Będę sprawdzał ale na samym końcu. Teraz najważniejszy jest dla mnie obraz.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...