Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie ty zwracałeś telewizor za 20k przez banding? :dafuq:
No zwracałem, i co z tego? PS5 też zwracałem bo mi przeszkadzały cewki. S21 ultra też zwracałem. Zwracam wszystko co mi się trafi źle wykonane. I co z tego? Nadal oled jest najlepszym tv, a s21 ultra najlepszym telefonem. Kwestia trafienia dobrej sztuki.

A LCD będzie gównem w każdej sztuce. Zwrócę milion i milion pierwsza dalej będzie gówniana.

Skumasz w końcu tą różnicę czy nie?
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Hehehe, ale po co trzymać kciuki? Za dużo głupot na yt się naoglądaliście. Napiszę kolejny raz, mam w domu 6 letniego 910V i nie ma na nim wypaleń. Miałem B7 2 lata, nie było wypaleń. B9 1.5 roku, nie było wypaleń.

Oglądam co chce, gram i nigdy nic nie miałem. I mieć nie będę.

Bo tak naprawdę wypalenia od kilku lat tworzą się tylko z testów na wypalenie.

Nie znam osobiście nikogo z wypalonym oled, a znam już wiele osób które je używa.

Ale taki IZI miał raz pecha i będzie chodził i powtarzał to samo jak mantrę. Wypaliło Ci to wypaliło, zdarza się. Wszystko się psuje.

Odnośnik do komentarza

nie chce mi się liczyć osób w tym temacie, którym wypalili się oled, albo zrobił banding w trakcie uzytkowania, jest ich zdecydowanie więcej niż tych którym ponad 2 lata Oled przetrwał, no ale pierdolcie dalej ze tylko izi ma problem. Bawcie się tam no.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, easye napisał:

No kiedyś już to robiłem, ale sam sobie wertuj teraz 600 stron. Wtedy mi wyszło chyba 5-7 osób, chciałem założyć nawet temat, ale zaraz wchodziłyby Liście z 5m telewizorem pisac, że u nich OK! xD

 

Jakim 5 miesięcznym. Mam go od lipca 2019 roku. Katowany mocno. Leci non stop bo żona na homeoffice i sobie rano włącza żeby w tle leciał. Dzieciaki bajki. Ja gram i oglądam filmy. Od półtora roku jest odpalani o 9 rano i wyłączana wieczorem. I nic się nie stało. Te Twoje teorie o 5 miesięcznym TV Liścia tyle samo warte co Twoje opinie o Oledzie - izi. 

Odnośnik do komentarza

No właśnie dlatego nie założyłem tematu - nawet nie upłynął okres gwarancyjny u Ciebie.

U mnie z Oleda zrobiła się manta w 27 miesiącu, więc dajmy sobie qrwa spokój. W temacie już parę osób wymieniało matryce, cale szczęście w okresie gwarancyjnym, mnie np. o wiele bardziej wqrwial BANDING widoczny wszędzie, który miałem wrażenie wyjebało z dnia na dzień niż te wypalenia. Szkoda, że w tych S klasach nie podlega nawet GWARANCJI.

 

Zdecydowanie mniej przeszkadza mi rozświetlanie w LCD (widoczne w zasadzie tylko w HDR), niż ekran podzielony na pół przez pionowe pasy! 

Odnośnik do komentarza

No i co, że Tobie się zrobiło? Ku rwa, czego Ty niby jesteś wyznacznikiem? 100 OLED na forumku, 1 Twój się wypalił i już ch uj, koniec, OLED (pipi) i trzeba tępić. Weź się ogarnij. Prowadzisz (pipi) krucjatę, każdy ma beke, a Ty dalej swoje.

Liścia TV ma 29 miesięcy. Znowu zostałeś zaorany i ch uj.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

100 Oledow na forum, no :dafuq:.

Sam sie ogarnij Pipolino, bo robisz dokladnie to samo - MI SIE NIE WYPALIŁO, problem nie istnieje, szkoda tylko e przez banding telewizory trzeba zwracać i szukać idealnej sztuki, nie ma też pewności, że nie wyjebie po paru miesiącach, A JAK JUŻ WYJEBIE to nawet gwarancja tego nie obejmuje. Niesamowita technologia!

Odnośnik do komentarza

Brak argumentów i idą wyzwiska? Typowy polaczek.

Mi się nie wypaliło, Liściowi i w sumie każdemu innemu. Bo tylko Ty, jeden jedyny, ciągle gadasz o swoim wypaleniu.

Miałeś podać komu się wypalił, komu wyskoczył banding i nic. Standardowo. Szczekasz aby szczekać, a argumentów i dowód brak.

Ciśniesz beke, że nie kupiłem 77 bo miałem banding i oddałem. Potem ciśniesz z Liścia, że ma TV 5 miechów i dlatego jest okej.

Ja Ci odpisuje, że mam 77 od 3 miechów, Liść, że ma tv 29 miesięcy. Zostałeś zaorany. Rzucasz się, a jak dostajesz lirycznego tosta na ryj to już nawet się nie odnosisz do tego.

Dalsza dyskusja z Tobą nie ma żadnego sensu. Żegnam

Odnośnik do komentarza

A komu się nie wypaliło, bo na razie dyskutujecie na ten temat tylko we czworo od kilku miesięcy i wygląda to tak, że jest 1:3 w kwestii wypalenia, do tego twój miał od razu branding i musiałeś go zwracać. Jak na statystykę to trochę za mało, no ale jeden będzie krzyczał, że się wypala, a drugi że nie. Równie dobrze mogę napisać w kąciku samochodowym, że Fordowski PowerShift to za(pipi)ista automatyczna skrzynia biegów, bo u mnie działa i nie znam osobiście nikogo komu się zepsuła, co w ogóle nie ma nic wspólnego z prawdą, bo ta skrzynia to jedna z najbardziej awaryjnych skrzyń na rynku. No ale u mnie przecież działa!

Odnośnik do komentarza
A komu się nie wypaliło, bo na razie dyskutujecie na ten temat tylko we czworo od kilku miesięcy i wygląda to tak, że jest 1:3 w kwestii wypalenia, do tego twój miał od razu branding i musiałeś go zwracać. Jak na statystykę to trochę za mało, no ale jeden będzie krzyczał, że się wypala, a drugi że nie. Równie dobrze mogę napisać w kąciku samochodowym, że Fordowski PowerShift to za(pipi)ista automatyczna skrzynia biegów, bo u mnie działa i nie znam osobiście nikogo komu się zepsuła, co w ogóle nie ma nic wspólnego z prawdą, bo ta skrzynia to jedna z najbardziej awaryjnych skrzyń na rynku. No ale u mnie przecież działa!
Zgadzam się. Dlatego napisałem, żeby wymienił komu się wypaliło. Bo ja czytam ten temat od X czasu i tylko jego kojarzę. Więc dlatego piszę, że tylko jemu się wypalił.

Bo skoro nie na innych postów o wypaleniu, to chyba wniosek jest logiczny.
ddb35cbc5e4d141bf6398f789f5ead3d.jpg
 
 
 
Ale po co? Tu nie ma wojny. Jest wymiana argumentów jeśli ktoś je ma. Odsyłasz ludzi do tematu którego nikt nie odwiedza. Ostatni post był rok temu. Wyluzuj i daj ludziom korzystać z forum :)
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

Ale po co? Tu nie ma wojny. Jest wymiana argumentów jeśli ktoś je ma. Odsyłasz ludzi do tematu którego nikt nie odwiedza. Ostatni post był rok temu. Wyluzuj i daj ludziom korzystać z forum

wkurwiać zaczynacie bo każdy post praktycznie wojenka i zataczanie koła, tak więc tak zapraszam do betoniarni

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...