Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdziuuu :obama:

Grałem ponad 4 godziny,a ledwo z biedą jeden most odbudowałem w Amurze.

Chciałem odmiany od zieleni Winsconsin i na śnieg mnie poniosło. Myślałem,że tajgą i kilkoma innymi pojazdami ogarnę co nieco. Niestety teren to zweryfikował. Mozolne brodzenie w głębokim śniegu/śniegu z błotem szybko opróżnialo baki moich trucków. Próby dowiezienia paliwa kilkukrotnie kończyły się akcją ratownicza pojazdu który miał nieść pomoc :gayos:.

W końcu zapadła decyzja,najmocniejsze trucki z Winsconsin do magazynu i sru do Rosji. Jutro nimi podbije te mroźną dzicz :shotgun:.

Coś wspaniałego te doświadczenia, soulsowate trochę. 

  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dwa mosty odbudowane, ale najłatwiej było przejechać po tej dziczy Azovem Antarcticiem, szedł jak dzik w żołędzie, wszystkie inne ciężarówki tutaj średnio dawały radę głównie przez małe koła, a Antarctic jednak ma największe koła w grze i czuć różnice na tej mapie - robią robotę w tym terenie. Polecam spróbować. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Kawa zaraz będzie zaparzona i wbijam w Amur jak cygan po zasiłek:claptrap:.

Ten Azov antarctic nie specjalnie mi podchodzi przez ramę skrętna,kilka razy głupio mi się wywrócił na bok. Potem też testowałem Bobika z modów,też skrętna rama,ale jakoś nie podchodzą mi te trucki. Mam nadzieję,że Ural z modów i mój Azov 64131 okiełznają te dzicz :ohboy:

Odnośnik do komentarza

Jeżdżąc Antarktikiem to non stop mam wrażenie że on się gibnie na bok przy byle skręcie. Fakt, idzie przez błoto jak dzik ale nie mam do niego zaufania w 100% jak do wspominanej wielokrotnie Taygi. Tak czy inaczej nowe mapy znów zmuszają do taktycznego ruszenia głową i planowania. A to bardzo lubię!

Odnośnik do komentarza

Dobra, przez 4 h grania zbudowałem 3 mosty,albo 2 :scratch_one-s_head:. Nie ważne, czuję się jakbym zbudował z 10 :master:. Ależ ten Amur jest mozolny,ale szczerze to tak uczciwie mozolny, jak poziom wyzwania w Soulsach,że tak porównam. Strategiczne rozmieszczenie 2/3 cystern wydaje mi się koniecznością. Paliwo znika w oczach w truckach. Polecam Lynx/Lunx pak z modów, są to 3 trucki Ural,ale nie są OP. Jest też dobry pakiet Kamazow,zowie się jakoś Mustang Pak. Też uczciwe pojazdy nie przegięte. A pasują do klimatu :banderas:.

Odnośnik do komentarza

Też robię te mosty w Amurze, tam jest fajny patent z generatorami prądu, który wzbogaca rozgrywkę. Wyjątkowo mozolnie faktycznie idzie zwłaszcza, że robię zlecenia m in Taygą na najsłabszych oponach. Ale jak tego hummera h2 wydobyć z rzeki, to nikt nie wie. Nawet żurawiem tam pojechałem. I nic.

Odnośnik do komentarza

Przekonałem się do Azova Arctica. Musiałem :gayos:,w miarę idzie w tej sowieckiej dziczy,a i tak nie ma lekko. Mosty pobudowane :sir:, jutro nadal będę mozolnie po kawałku podbijał te nie przyjazne tereny. Cysterny też rozmieszczone,a mimo to nadal nie czuje "komfortu" w jeździe po mapie. Zdecydowanie ciężki teren.

Odnośnik do komentarza

Panowie tylko koła na błoto + wysokie zawieszenie, no i jeśli jest taka możliwość to można ominąć kiepski teren. Ja już się nauczyłem obserwować drogę i omijać większe dziury czy kamienie.

Gra jest fantastyczna, relaksująca, spokojna dlatego tak czas przy mniej ucieka.  Ja dodatkowo puszczam sobie w tle playlisty Country Hits na Spotify :banderas:taka Dolly Parton czy stary Milley Cyrus robią robotę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...