Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

@Hubert249 jak nie zobaczę u siebie, to nie uwierzę. ;) 

Żadna z moich ciężarówek zdobytych w Michigan nie ma dostępnej tej ramy na średnie kłody. Z linku który wrzucił messer88 wynika, że Cat 745C to potrafi, ale do niego chyba nie można podpiąć przyczepy. I tak kółko się zamyka - średni kłody X1.

 

Odnośnik do komentarza

Gdzieś tam kiedyś opisywałem swoją taktykę. Do nowych lokacji pierwszy zmierzał scout a tuż za nim podążała beczka z zupką i przyczepą naprawczą na wszelki wypadek. Pozostawały gdzieś mniej więcej na środku mapy. No i jakiś dźwig w razie zbyt swawolnych harców w błocie. Z taką planową ekspedycją żadna mapa w SR niestraszna :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W Michigan zostały mi wyzwania (na czas) i dwa kontrakty dla Steel River Township (kłody). Dziś zaliczyłem ostatni transport dla Husky Forwarding, najbardziej spektakularny. Już wyciągnięcie dwuch kontenerów z rozbitego statku było świetne. Dodatkowo ich przewóz dostarczył nie małych emocji. A to wszystko podcziwyn Fleetstarem. 

rsz_f13ea4a4-e531-4764-9a5e-7a3b186cc1d0.thumb.png.a037e0fb9acdf2e4d81f039c981e4eda.png

 

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, 20inchDT napisał:

White wester star odkryty (nameczylem sie z wyciagnieciem go), international loadstar 1700 kupiony i stockowy azov pojdzie w odstawke na jakis czas. Zapieprzają te samochodziki. Odkryje im jeszcze offroadowa skrzynie biegów i raised suspension i bedzie banderas.

Ja prawie od samego początku cisnę w WWS. Oczywiście blokada i AWD to must have.  Chcę się przesiąść do tych ciężkich z DLC, ale ciągle mam za niski level, żeby im zamontować AWD abez tego ciężko w tym błotku :/ 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.06.2021 o 17:29, Szajka napisał:

Antarctic to gufno obesrane. Skręcanie tym na pochyłościach bocznych kończy się wywrotka w 98% przypadkow.

 

Tak wracając jeszcze do tego Antarctica, bo Ty chyba jeździłeś tą podstawową wersją, a spróbuj siebie wersji Iceberg z modów. Jeśli korzystasz z modów. 

Odnośnik do komentarza

Czyżbym został tu ostatnim, który nie tyka modów? Ja rozumiem gry typu Skyrim, Fallout4 gdzie vanilla była fajna ale mody boostowały rozgrywkę. Ale w SR nie są one potrzebne do czerpania radości z gry bo psują balans rozgrywki. Takie mam zdanie na ich temat, z czym nie każdy musi się zgadzać.

Cieszę się że na szczeście w mym ukochanym EGolf nie ma modów, nie zdzierżył bym np biegających ośmiornic lub wilkołaków z kijami bejzbolowymi/hokejowymi do wbijania piłeczek :geek:

Edytowane przez SebaSan1981
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...