Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

No nie przeszkadza, bo za dużo się tą prawą gałką nie macha, ale jak przesiądę się na PC to przyjemność mimo wszystko znacznie większa w tych 60 klatkach. 

Gra i tak jest już lekko wykastrowana z efektów i tekstur na konsolach, więc może za dużo przycinać nie będą.

 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Faka napisał:

W sumie jakby nie mówić, te 30 klatek w tej grze akurat nie przeszkadza, bo niby w czym, tam to nie ma czynnika wpływającego na grę, a tak to w ogóle ładnie gra wygląda. Ciekawe jak bardzo będzie okrojona w 60 klatkach. 

 A co mają okroić? Gra dostanie update dla mocniejszych konsol. Nie ona pierwsza i nie ostatnia. 

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś mógłby dać parę rad na początek, bo mam wrażenie ze nie raz gram 3h i nie kończę żadnego zlecenia xD

Próg wejścia jest wysoki - zwykły dojazd po pustaki póki co jest dla mnie za problemem. Brakuje mi jakiegoś opisu zadań z poziomem trudności.

Mam najpierw wszystkie wierze obserwacyjne zwiedzić? Zacząć od Alaski, czy zostać w Michigan?

Odnośnik do komentarza

Zostań w Michigan. Na pierwszej mapce będziesz robił dużo błędów ale o to chodzi. Nie wiem ile ja tam czasu grałem ale po tym jak się obcykałem to całość pewnie by zajęła o wiele krócej. 

 

Najpierw wieże, sprawdzaj też główne drogi bo trzeba budować mosty albo usuwać przeszkody i za to bym się wziął szybko żeby później nie było dodatkowego problemu przy innym zadaniu jak się zapędzisz w nieodkryty obszar mapy z załadowanym cargo. 

Odnośnik do komentarza

Zostań w Michigan. Na początek wieże i modyfikacje. Ale część z nich będzie na start trudno dostępna. Równolegle zadbaj o udrożnienie głównego szlaku - mosty, innego rodzaju przeszkody. Po takiej eksploatacji będziesz zorientowany co do stanu dróg na mapie. Wtedy zacząć od zadań, które można obiechać w 'łatwiejszym' terenie. 

Buduj poziom doświadczenie i jak to tylko możliwe kupuj lepsze opony. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...