Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

na tego ZiKZ czaiłem się od pierwszego trailera ostatniego DLC bo przypominał mi mój ulubiony truck z Mudrunnera, ale jak zobaczyłem że nie dostaniemy go do garażu ani nie wystarczy prosta misja a trzeba wykonać sporo zadań na nowej mapie to odpuściłem  ale chyba odpalę tą nową mapę żeby go zdobyć...
Na początku robisz zadanie Kłopoty Magazynu, dzięki temu odbudujesz mosty by mieć łatwy dostęp i dostarczasz materiały do bramy dzięki której dostajesz się do drugiej mapki a stamtąd to już z górki po ZiKZ
dopiero po Alasce jeżdżę ale polecę Royala BM17
Ale tylko na niskim zawieszeniu bo jest strasznie wywrotny.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Royal to u mnie robił jako cysterna na wszystkich mapach a do najcięższej pracy i ciągania gdzie wszystko zawodziło (Tajgi, Azovy i inne) sięgałem po "broń ostateczną" bo tak sobie nazwałem dziobatego Koloba. Żłopie co prawda zupkę jak smok ale absolutnie nigdzie nie zawiedzie i wyjedzie z najgorszego syfu. 

Odnośnik do komentarza

Niestety z braku czasu zdążyłem co prawda zrobić tylko zadanie "kłopoty magazynu" ale dla mnie najlepszym pojazdem na te warunki to Caterpillar 745c. Jedynie naczepę trzeba na linkę brać - najlepiej przyciągnąć jak najbliżej siebie i jazda pomału. Czekam na Tarty i jak ogarnę remont u ojca to biorę się za zdobycie ZiKZ

Odnośnik do komentarza




Sprawdziłem też tego Caterpillara 745c - i mogę potwierdzić że jakoś on idzie przez te tereny przy których Azov czy Tatarin utykali, bez problemu przeciągną mi też pojazd który mi utknął na leśnej drodze łączącej główne drogi  Szkoda tylko że nie ma opon z łańcuchami bo pod oblodzone podjazdy ciężko mu idzie, a ten długi dziub lubi zawiesić się na kamieniach których w Amurze nie brakuje  No i brak możliwości podpięcia przyczepy raczej ogranicza go do roli pojazdu ratunkowego. Ale dobrze że jest


Ten Caterpillar, to dobry lodołamacz. Ja mam w nim ulepszony trochę silnik, skrzynie biegów i jak się włączy blokadę dyferencjału to na prawdę nie raz ratował mi skórę
Odnośnik do komentarza

Dobrze ta taterka idzie w błotku, dobrze. :obama: Mało dodatków, bo tylko wysokie siodło, burty i bagażnik na dach, ale idzie jak zła w błocie, ma opony z łańcuchami, więc przyda się w śniegowych warunkach, no fajniutka muszę powiedzieć. Tego małego badziewia to nawet nie sprawdzałem, bo ja obsługuje tylko ciężkie sprzęty. :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...