Skocz do zawartości

Assassin's Creed Valhalla


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Voytec napisał:

Valhalla wychodzi 10-tego a Cyberpunk 19.11? (pipi)a...

Valhalla w bundlu z XSX, potem „trochę” kozak zaległości z GP typu: Ori2, Forza Horiozny itd :banderas:, a Cyberek na spokojnie ograny będzie w 2021 po paczach i ulepszeniach.

Edytowane przez balon
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem gameplay i coraz lepiej to wygląda. Dobra akacja marketingowa prezentowana na filmikach na ppe. Jak AC: Odyssey nie ukończyłem, bo mnie znudził, to tutaj mam nadzieję na przyjemne spędzie czasu. Smaczku dodają grzyby halucynogenne i podróże w zaświaty ;)  budowa osady niekoniecznie ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. Wcześniej miałem obawy przez niską cenę bundla z xboxem, że może okazać się jak z Unity ale nie widziałem aby ktoś raportował jakieś problemy.

 

Odnośnik do komentarza

Mnie Grecja odrzuciła od siebie. Kupiłem w promocji podczas pierwszego uderzenia pandemii z seasoon passem na PS4 i nie przeszedłem głównego wątku, a co dopiero dodatków. Było to za duże i nieumiejętnie naśladowało Wiedźmina 3. Tutaj liczę na poprawę ale na wszelki wypadek nie biorę od razu z seasson passem ;) Zresztą z konsolą nie ma takiej możliwości. Cyberpunk wiedzie w 2021 r. jak już wyjdzie patch wykorzystujący możliwości nowej generacji.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ma to dla was jakieś znaczenie ale dla mnie świetną rzeczą jaką zaobserwowałem z tych wszystkich ostatnich pokazów Valhalli jest to, że widać że jest to team od Origins bo wraca... kamera śledząca postać z tej właśnie części. Ta w Origins odbiegała za daleko a idąc spokojnie podjeżdżała dziwnie za nisko. Tutaj sterowanie jest ewidentnie przeniesione z Origins i dobrze bo w tej części podobało mi się to bardziej.

 

Poza tym fuck it, hype rośnie mi coraz bardziej więc zabieram się za wciąż nieograne dodatki do Odyssey. Są one bardzo długie (sam singiel bez pobocznych)?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...