Skocz do zawartości

Assassin's Creed Valhalla


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, lpcl napisał:

Obejrzałem ostatnio 30 min. gameplayu i szczerze to nie ma tam nic czego by nie było w poprzednich częściach. Znowu to zdobywanie obozów, czerstwe misje, grafa praktycznie taka sama jak w odysei, ech mając Cyberpunka za rogiem nie ma opcji żebym w to zagrał szybciej niż za rok. 

Gratuluję zapału. 

Szkoda, że nie ma opcji sprzedania kopii cyfrowej. Kupiłem Origins i Odyssey razem jak były na promce, a po skonczeniu części w Egipcie nie bardzo chce mi się grać w Grecką odsłonę ; /.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Voytec napisał:

A może każdy ma inny gust i ulubione serie?

Nie no asasyn to jedna z moich ulubionych serii, przeszedłem wszystkie duże odsłony oprócz unity, w którym sejw mi się popsuł po tym jak patchowali te gierkę na potęgę. W odysei spędziłem 140 godz. ale ten reskin to typowe lecenie na kasę, właściwie to już od unity ta gierka powinna się nazywać assassins greed. Dla mnie to na razie za dużo tego samego, kiedyś tam ogram, ale bez tego zapału jak kiedyś. 

6 minut temu, 20inchDT napisał:

Szkoda, że nie ma opcji sprzedania kopii cyfrowej. Kupiłem Origins i Odyssey razem jak były na promce, a po skonczeniu części w Egipcie nie bardzo chce mi się grać w Grecką odsłonę ; /.

Grecka dla mnie lepsza niż origins, sam świat jakiś ciekawszy, graj kassandrą jakby co, bo jednak lepiej gapić się przez te kilkadziesiąt godzin w damski tyłek. ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.10.2020 o 18:29, Bigby napisał:

Specs-1080jpg.jpg

 

Wiem, że to może być dziwne pytanie ale zastanawiam się, które z tych ustawień graficznych będzie odpowiadać jakości grafiki na next genach. A które na konsolach z tej generacji :philosoraptor:

W materiale z gry online redaktor nie był zachwycony grafiką, a miał okazje zagrać w jakiś fragment gry. Nie wiem czy jest to możliwe aby gra pisana na dwie generacje mogła przez to gorzej wyglądać na konsolach niż PC. Wcześniej były wrzucane filmiki i zdjęcia tylko nie wiem czy było podane czy to jest z PC czy konsoli. Ja takiej informacji nie zauważyłem albo mi umknęło ;)

Opcja ogrania tytułu w ramach UBI abonamentu wydaje się kusząca w kontrze do wydania 2 tysięcy zł z kawałkiem za konsolę do jednej gry. Zwłaszcza jeżeli jakość nie byłaby aż tak dużo lepsza ;) Mam kompa z Intel Core i5 9400F, grafiką 1660 TI, 16 ram i dyskiem SSD. Myślałem, że procesor byłby  hamulcowym ale na benchmarkach wypada lepiej niż sugerowany i7-4790. Na rekomendowane jeszcze bym się załapał. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Elitesse napisał:

 

Wiem, że to może być dziwne pytanie ale zastanawiam się, które z tych ustawień graficznych będzie odpowiadać jakości grafiki na next genach. A które na konsolach z tej generacji :philosoraptor:

W materiale z gry online redaktor nie był zachwycony grafiką, a miał okazje zagrać w jakiś fragment gry. Nie wiem czy jest to możliwe aby gra pisana na dwie generacje mogła przez to gorzej wyglądać na konsolach niż PC. Wcześniej były wrzucane filmiki i zdjęcia tylko nie wiem czy było podane czy to jest z PC czy konsoli. Ja takiej informacji nie zauważyłem albo mi umknęło ;)

Opcja ogrania tytułu w ramach UBI abonamentu wydaje się kusząca w kontrze do wydania 2 tysięcy zł z kawałkiem za konsolę do jednej gry. Zwłaszcza jeżeli jakość nie byłaby aż tak dużo lepsza ;) Mam kompa z Intel Core i5 9400F, grafiką 1660 TI, 16 ram i dyskiem SSD. Myślałem, że procesor byłby  hamulcowym ale na benchmarkach wypada lepiej niż sugerowany i7-4790. Na rekomendowane jeszcze bym się załapał. 

 

Obstawiam wysokie ustawienia, które te konsole rzeczywiście mają szansę uciągnąć w 4k60. Może z domieszką bardzo wysokich. A po premierze Digital Foundry pewnie odkryje, że jest to miszmasz wszystkich ustawień z peceta. ;)

 

A to co do tej pory widzieliśmy było z PC. 

 

Materiału nie oglądałem, ale wiem, że redakcje grały w wersje streamowaną przez Parsec i w rozdzielczości 1080p. Stąd też widać, że wszystkie filmiki na YT za wyjątkiem oficjalnych od Ubisoftu są słabej jakości.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, 20inchDT napisał:

Nigdy nie rozumiałem dlaczego ludzie grają w crossgeny na starych konsolach. Zazwyczaj to straszny odpad.

Powiedziałeś co wiedziałeś. Gry cross genowe są grami pisanymi pod wcześniejsze konsole i to na nie się gra najwiecej sprzeda. Wersje nextgenowe zawsze oferują jakieś usprawnienia ale bardzo często to są bajery typu wieksza płynność. Fajnie, że będzie można grać w AC w 60 klatkach ale zupełnie dla mnie rzecz do przeżycia. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Voytec napisał:

Gry cross genowe są grami pisanymi pod wcześniejsze konsole i to na nie się gra najwiecej sprzeda. Wersje nextgenowe zawsze oferują jakieś usprawnienia ale bardzo często to są bajery typu wieksza płynność.

Uhh w 2013 miałem porównanie AC IV na PS4 vs X360 i nie była to tylko większa płynność ;)

Odnośnik do komentarza

Ubi zaktualizowało newsa i teraz w obu przypadkach (XSX i PS5) jest "4k at 60fps".

https://news.ubisoft.com/en-us/article/24pOdAVM0hnCzWWFiXxPga/ubisoft-on-the-next-generation-of-consoles-get-the-details

Pewnie wcześniej się nie spodziewali, że niektórzy patrząc przez zielone okulary będą interpretować "and" jako "or". :rotfl:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...