Skocz do zawartości

Assassin's Creed Valhalla


Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Labtec napisał:

 

Na obecną chwilę na stronie UBI nie widziałem możliwości zagrania w AC:V za pomocą ich subskrypcji. W przypadku WD 3 jest opcja zakupu albo zagrania w subskrypcji. Też się zastanawiałem nad subskrypcją, bo z grafiką 1660 TI gry powinny dać radę ;) Pewnie AC:V pojawi się jak już sprzeda się konkretna ilość egzemplarzy.

 

4 godziny temu, Voytec napisał:

Nie wiem czy ma to dla was jakieś znaczenie ale dla mnie świetną rzeczą jaką zaobserwowałem z tych wszystkich ostatnich pokazów Valhalli jest to, że widać że jest to team od Origins bo wraca... kamera śledząca postać z tej właśnie części. Ta w Origins odbiegała za daleko a idąc spokojnie podjeżdżała dziwnie za nisko. Tutaj sterowanie jest ewidentnie przeniesione z Origins i dobrze bo w tej części podobało mi się to bardziej.

 

Poza tym fuck it, hype rośnie mi coraz bardziej więc zabieram się za wciąż nieograne dodatki do Odyssey. Są one bardzo długie (sam singiel bez pobocznych)?

 

U mnie odwrotnie. Po tym jak mnie Grecja wynudziła nie chcę tam wracać aby nie mieć dość tego schematu i móc na spokojnie, z czystym kontem wjechać w Valhalle. W tamtym roku ograłem AC: U, AC: London, a na przełomie Origins więc już było tego za dużo...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Voytec napisał:

 

Tak, tylko tu jeszcze dojdą tereny Skandynawii.  

 

5 godzin temu, Faka napisał:

Przecież mapa w Valhalla jest dużo większa od Odyssey XD. Sami twórcy się zarzekali, że będzie od zayebania.

Skąd to info?

 


Było trochę tego w necie, nie tylko na ppe 

https://www.ppe.pl/news/145880/assassins-creed-valhalla-skala-rozmiar-mapa-wieksza-od-assassins-creed-odyssey.html


Co dobre wygląda, że będzie mnie wody i wysp. W Odyssey z tym przesadzili. 

Odnośnik do komentarza

Ja się w ogóle zastanawiam jak to sobie Ubi wymyśliło, że im się opłaca wrzucać 3 duże gry AAA w określe 5 tygodni. 29 października wychodzi Watch Dogs Legion, 12 dni później nowy Asasyn, a na początku grudnia Immortals Fenyx Rising. W między czasie przecież mamy Cyberpunka 2077, Call of Duty i pewnie znajdzie się jeszcze jeden czy dwa duże tytuły. A portfel u gracza się nierozciągna przecież. 

 

Sam zastanawiam się na kupnem WDL, ACV i CP2077 na premierę, ale przecież nie każdego tak będzie stać w tak krotkim okresie kupić wszystko. 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Voytec napisał:

Kurde chce to wszystko ograć jeszcze przed Valhalla. Dzięki :)

Nie rób tego bo tak jak pisze @easye na 100% stracisz zapał na Valhalle. Ja po niedawnym splatynowaniu Origins'a i Odyssey (pod rząd!) jak patrzę na te wszystkie filmiki z Valhalli to mam ochotę się zrzygać :pechowiec: zero jakiegokolwiek hajpu. Ogram sobie jak to będzie śmigać na pchlim za pisiont groszy

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiesz co ja też splatynuje Origins i Odyssey z rzędu bo w obu zostały mi pierdoły do zrobienia, a tak naprawdę mam ochotę na pogranie w questy w AC, a Valhalla przez pierwszy tydzień przed Cyberpunkiem to będzie zwiedzanie i bawienie się w tym świecie. Znam siebie i zapał do tej serii - będzie dobrze ;) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, LukeSpidey napisał:

Ja się w ogóle zastanawiam jak to sobie Ubi wymyśliło, że im się opłaca wrzucać 3 duże gry AAA w określe 5 tygodni. 29 października wychodzi Watch Dogs Legion, 12 dni później nowy Asasyn, a na początku grudnia Immortals Fenyx Rising. W między czasie przecież mamy Cyberpunka 2077, Call of Duty i pewnie znajdzie się jeszcze jeden czy dwa duże tytuły. A portfel u gracza się nierozciągna przecież. 

 

Sam zastanawiam się na kupnem WDL, ACV i CP2077 na premierę, ale przecież nie każdego tak będzie stać w tak krotkim okresie kupić wszystko. 

Może dlatego, ze różni gracze, mają różne gusta i nie będą wszyscy grali, we wszystkie gry, które wymieniłeś? Np. ja zagram tylko w Cyberpunka, reszta mnie po prostu nie interesuje...

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem ostatnio 30 min. gameplayu i szczerze to nie ma tam nic czego by nie było w poprzednich częściach. Znowu to zdobywanie obozów, czerstwe misje, grafa praktycznie taka sama jak w odysei, ech mając Cyberpunka za rogiem nie ma opcji żebym w to zagrał szybciej niż za rok. 

Gratuluję zapału. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...