Skocz do zawartości

Assassin's Creed Valhalla


Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, LukeSpidey napisał:

Ciężko? 

 

Ja się noszę z zamiarem maratonu serii Assassin's Creed na PS4. Zacznę od "The Ezio Collection", potem wrzucę "ACIII" oraz "Liberation", następnie "AC4: Black Flag" oraz "AC Rogue", potem "AC Unity" i "AC Syndicate", potem zrobię platynę w "AC Origins" i na koniec "AC Valhalla". 

 

A co z pierwszą częścią? ;) Swoją drogą mogliby zrobić jej remaster na nowe konsole (po cichu trochę na to liczę). Okazuje się, że w ramach seasson pass do nowych Watch Dogs Legion dorzucą pierwszą część WD w kompletnym wydaniu. Jeżeli to zacznie być nową świecką tradycją UBI to można spodziewać się podobnego ruchu z nowym Far Cry 6 oraz Assasinem. Gdyby to był godny remaster pierwszej części to brałbym seasson passa w ciemno!

 

Spoiler

Ezio Collection jest już połatane?

 

Odnośnik do komentarza

W Valhalli nie ma pytajników. Znaczników jest bardzo mało, w porównaniu do jakiejkolwiek z poprzednich części.

 

5 godzin temu, KT1978 napisał:

Z ciekawości gdzie kupiłeś? 

W lokalnym sklepie z grami, działającym w centrum handlowym. Miałem odbierać na premierę, we wtorek, ale dostali w piątek dostawę, centrum od dziś zamknięte, to kto chciał mógł odebrać już wczoraj :)

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, BEBZ napisał:

Nope. Grind jest i owszem, ale najbardziej lajtowy z ostatnich Assassynów ;)

Powiedz czy to prawda z tekstów preview o gierce że większy nacisk na ekploracje bez znaczników oraz questy nawet poboczne są bardziej osadzone w świecie?

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam. Na mapie znaczników mało. HUDa można odpalić na jedną z 3 opcji - mega nawalone na ekranie, standardowa ilość waypointów i minimalistyczna opcja. W ogóle muszę to napisać, że feeling i flow gry są najlepsze ze wszystkich części, jakie do tej pory wyszły. Chwilę przed odpaleniem Valhalli skończyłem maxować Odyssey. Byłem pewien, że odpalę, sprawdzę co i jak, i na dłuższy czas pójdzie na półkę, bo już mi AC i otwarte światy wychodzą bokiem. A tu proszę, nie mogę się oderwać :D

Edytowane przez BEBZ
  • Plusik 4
  • Lubię! 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Moldar napisał:

Czy osoba która odbiła się od origins ma tu czego szukać? Origins wykończył mnie mierną jakością wykonania i nijakimi questami, ale światy to oni robią fajne i lubię je zwiedzać, a w nowej części widzę, że jest chyba jeszcze lepiej pod tym względem.

miałem bardzo podobne odczucia co do Origins, miałcy bohaterowie, nudne questy, durnowata fabuła próbująca udawać poważną opowieść, co wszystko razem sprawiło że grę ledwo zmęczyłem.

 

Ale  potem była Odyseja, która była dla mnie znacznie znacznie lepsza w każdym względzie, a jeżeli Valhalla, jeśli wierzyć opiniom, będzie pdoobnym krokiem naprzód dla serii to nie mogę się doczekać. 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, bebbop napisał:

Ja odpuscilem Odyseje w polowie. Za bardzo skupilem sie na pobocznych questach i nie dalem rady, za duzo tego bylo, chociaz glowna historia wydawala sie ok.

Ty razem jesli cos mnie wezmie na Valhalle, nauczony doswiadczeniem, skupie sie na glownym watku, natomiast poboczne ogranicze do absolutnego minimum. 

No tak się powinno grać w open worldy nie tylko od ubisoftu. Większość open world cierpi na tą przypadłość że poboczne psują odbiór gry i rozrzedzają doświadczenie (mordor, horizon, days gone, far cry, ac, Mafia 3 etc).  Ostatnia generacja niestety jest pełna takich wydmuszek aby tylko więcej czasu człowiek z grą spędził. Ja już dawno się nauczyłem że robię wątek główny i jak mi podpasuje gra i będę chciał więcej to sobie na koniec robię poboczne rzeczy (ghost of na przykład w tym roku aż splatynowałem)

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, blantman napisał:

No tak się powinno grać w open worldy nie tylko od ubisoftu. Większość open world cierpi na tą przypadłość że poboczne psują odbiór gry i rozrzedzają doświadczenie (mordor, horizon, days gone, far cry, ac, Mafia 3 etc).  Ostatnia generacja niestety jest pełna takich wydmuszek aby tylko więcej czasu człowiek z grą spędził. Ja już dawno się nauczyłem że robię wątek główny i jak mi podpasuje gra i będę chciał więcej to sobie na koniec robię poboczne rzeczy (ghost of na przykład w tym roku aż splatynowałem)

No dobra ale w przypadku ostatnich Asasynów NIE DA się robić tylko wątku głównego (przynajmniej od normala w górę) bo w pewnym momencie dostajesz blokadę poziomową gdzie ty masz 21 lvl, a zadanie jest na 24 i przeciwnicy mają też 24 przez co nie zadajesz im prawie w ogóle obrażeń. Nawet gdy przeciwnik ma jeden poziom większy od ciebie to już się zaczyna problem ze skalowaniem obrażeń. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...