Skocz do zawartości

Assassin's Creed Valhalla


Rekomendowane odpowiedzi

Pany czy ja dobrze rozumuje.

 

Pudelkowa wersja ps4 pojdzie ofkors na ps4 a po update na ps5

Pudelkowa wersja ps5 pojdzie ofkors na ps5 ale na ps4 juz nie 

 

W sensie to nie sa te same plytki rozniace sie tylko opakowaniami?

 

Pytanie niby retardowate ale nigdzie nie moge znalesc zadnych oficjalnych info o takich rzeczach.

 

W przypadku plyty z ps4 konsola ps5 sciaga jak rozumiem update z neta a plyta ps5 po prostu ten update juz ma fizycznie na plytce tak?

Odnośnik do komentarza

No i ta Norwegia jakaś tak dziwna, bogowie, itp. No zero realizmu :reggie:

 

a tak serio przecież to kolejny Assassin. Tu nie ma co oczekiwać na rewelucję i nikt jej nie zapowiadał (może nastpwna w pełni next genowa część to zrobi). Chociaż tym razem mamy mega klimatyczny setting oraz sztyniutkie 60 klatek (pierwszy raz w serii), co już jest dla mnie pewną rewolucją.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

No ja nawet tego nie zauważyłem, ale cieszę się że nie zwracam uwagi na takie rzeczy w gierkach. Jakbym tak patrzał to zapewne podzieliłbym los ściery czy innych wypaleńców. A tak to cieszę się gierkami od 30 lat i mega czekam na nową generację oraz na nowego plynniutkiego Asisyna Wiking:banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, balon napisał:

No ja nawet tego nie zauważyłem, ale cieszę się że nie zwracam uwagi na takie rzeczy w gierkach. Jakbym tak patrzał to zapewne podzieliłbym los ściery czy innych wypaleńców. A tak to cieszę się gierkami od 30 lat i mega czekam na nową generację oraz na nowego plynniutkiego Asisyna Wiking:banderas:

Dla mnie animacja postaci to system seller. 

 

Jeśli postać wyczynia takie cuda jak Arthur Morgan, gdzie każde wzniesienie ma wpływ na to jak się postać porusza, gdzie schody mają znaczenie, gdzie postać opiera się, uchyla i osłania, kiedy przechodzi przez zarośla, wąskie korytarze jak Nathan Drake w Uncharted 4. Takie rzeczy mnie po prostu cieszą i mogę się godzinami w nie wpatrywać. Dlatego nie przeszkadzały mi te wszystkie animacje w RDR2 i każdą się delektowałem nawet, jeśli robiłem tę samą czynność po raz setny. A jak postać ma zayebýstą animację jak idzie to już w ogóle. Dlatego Wiesławem Trzecim nigdzie nie biegałem tylko dumnie maszerowałem przed siebie do celu. 

 

Niestety reagowanie postaci z nowych Asasynów na podłoże i animacja chodu to trochę beka i cztery kroki wstecz chociażby do tego, co prezentowalo AC Unity. 

 

Nie powiem, dam radę jak już będę grał w Valhallę, ale moje oczy będą przy tym krwawić.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, LukeSpidey napisał:

la mnie animacja postaci to system seller. 

 

Jeśli postać wyczynia takie cuda jak Arthur Morgan, gdzie każde wzniesienie ma wpływ na to jak się postać porusza, gdzie schody mają znaczenie, gdzie postać opiera się, uchyla i osłania, kiedy przechodzi przez zarośla, wąskie korytarze jak Nathan Drake w Uncharted 4.


No to chyba w mało gier możesz zagrać, jak to taki ustalone dla Ciebie, ponieważ takie rzeczy mają obrcnie tylko najlepsze gierki, których jest bardzo mało. Głównie w gierkach korytarzykowych: RDR2 to w ogóle gra kosmos. Olbrzymi open world z grafą i animacją jak najlepsze korytarzyki.

 

Żeby nie było też doceniam taką animację i smaczki jak są w grze, ale jak nie ma to praktycznie nie zauważam i jak gierka jest spoko to mi to nie przeszkadza.
No inaczej przecież nie mógłbym 100h spędzić  w naszym drewnianym, pod tym względem Wiesławie.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.11.2020 o 09:35, balon napisał:

No na starych sprzętach zapewne tak będzie, aby podkręcić na zakup next gena. 
Myślè, że na PS4/xone będzie to specjalnie gorzej wyglądać niż Odyssey czy Origins. 

Podobno wygląda tak samo poza zapewne innymi rozdziałkami na poszczególnych konsolach i różnica current geny vs next geny to w zasadzie tylko framerate dlatego niektórzy mówią, że wersje next genowe są pewnym rozczarowaniem, bo poza większą płynnością to nie ma innych różnic wizualnych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.