Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

mam otwarte tylko 2 pliki wlasnie w PS z planszami do druku, 20 warstwm zuzycie ramu 11GB tylko przez PS + 16Gb na scratch disku

 

tak wiec ten czezky, mozesz sobie tych 8000px plikow otworzyc jeszcze i 70 i dalej napiszesz ze ramu starcza a tymczasem swap i scratch area od PS piszczy z rozmiaru


jezeli nie czaisz roznicy miedzy korzystaniem z softu uzywajac tylko ram dla wiekszej wydajnosci zamiast cache na dysku to moze lepiej daruj sobie te wpisy bo 16gb staje sie powoli standardem bez wzgledu na cene


i ten Wiedzmin korzystajacy ze swap file zamiast ramu dla lepszej wydajnsoci w nowoczesnych komputerach gamingowych graczy  :yao:

 

optimalisation kingz!

Odnośnik do komentarza

Zasilacz mam sorki 600 watow. Ogolnie kompa skladal mi Ragus z kims tam jeszcze i jest on ze stronki http://www.novatech.co.uk/ i byl ich firmowy z dobrymi recenzjami swego czasu.

 

W ogole tej grafiki ktora mam nigdzie juz nie widze gtx 770 4gb.

Anyway zobacze jeszcze co sie bedzie dzialo, moze tylko falszywy alarm mialem. Fakt jednak ze kompa kupilem we wrzesniu 2013 wiec swoje dwa lata juz zrobil i po takim czasie planowalem przesiadke na nowsza karte. Tyle ze zupelnie nie czuje potrzeby bo wszystko smiga na ultra/wysokich wiec :reggie:

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Wrzuć jeszcze inny debilny filmik z yt. Od dzisiaj każdy będzie dokładał zasilacze na styk. Po co obudowa + wentylatory w kompie? Wystawię go za okno aby chłodził się. No i wiadomo, że dyski twarde też prądu nie zużywają. Dostałeś już kiedyś wytyczne od Nvidia jakie zasilacze są wymagane, ale lepiej znowu drążyć temat i gadać głupoty.

Odnośnik do komentarza

Kto napisał o zużywaniu dużej ilości prądu? Co za duet. Nie od dziś wiadomo, że dyski i wentylatory pracują na korbki. Ofkoz u Bizona i Mik86 nic nie zużywa prądu, bo ciągną moc z kosmosu. Dodałem sobie nawet mojego kompa do kalkulatora, który wrzucił Stunik. 400W 96% obciążenia, 430W, 89%. Już widzę żywotność zasilacza (o ile komp wystartowałby). A to były kalkulacje bez uwzględnienia oc. Co za spece :pawel:

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza

Jest test FuryX na ppc, wyszla no ze znowu kotlet. Wydajnosciowo jest gorzej lub praktycznie tak samo jak 980Ti w najwyzszych rozdzielczosciach. Troche mniejszy pobor mocy w stresie. OC nie istnieje.

 

Na plus tylko stockowe chłodzenie bo jest chłodniutko i cichutko.

Cena jak 980Ti i wybór znowu jest oczywisty. Miałabyć rewolucja a jest 10-12 fpsow mniej w fullhd lub tyle samo w 4k w stosunku do GTXa albo marginalnie lepiej. Cos mi sie wydaje, ze AMD powoli stacza się z gpu tak jak zrobili z procesorami i zostanie nam niestety tylko Intel i Nvidia bo nie są w stanie zaprezentować produktu, które robi "wow" tak jak było z nowymi GTXami.

Odnośnik do komentarza

Jak dobrze pójdzie to w ciągu dwóch tygodni sprawię sobie nową grafikę. Pytanie tylko którą wybrać.

 

665541_0_f.jpg

http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-970-4gb-gddr5-256bit-hdmi-dvi-i-dl-displayport-gv-n970g1-gaming-4gd-665541/

 

czy może ta:

 

649152_0_f.png

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-gtx-970-gaming-4096-mb-ddr5-gtx-970-gaming-4g-649152/#guarantee_anchor

 

Na chwilę obecną bardziej skłaniam się w stronę Gigabyte'a bo jest troszkę lepiej podkręcony. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...