Skocz do zawartości

Baldur's Gate 3


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

À propos robaków w mózgu:

Cytat

W mózgu 64-latki znaleziono żywego pasożyta o długości 8 cm. Gatunek ten zwykle infekuje pytony
Z mózgu 64-letniej kobiety, która skarżyła się na depresję oraz kłopoty z pamięcią, usunięto żywego, pasożytniczego nicienia o długości ośmiu centymetrów. 

spacer.png

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, stoodio napisał:

Ja dzisiaj o 18 znikam, w domu już zapowiedziałem, że próżno mnie szukać :macek:

 

Jaki poziom trudności polecacie na start? Zdecydoeanie preferuję wyzwanie niż nudę.

 

Mi w Divinity orignal sin 2 dało popalić na normalu, więc i tutaj czytałem, że kombinowanie w walkach czeka Cię na tym poziomie.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Na 1wsze przejście sredni custom, jak ktos sie pokusi o 2gie to Tactician Dark Urge jest najbardziej popularną i dojechaną opcją (najlepiej wtedy jakiś dualclass z Assassinem). Sam tak gram i jest to postać przekozacka, nowe opcje dialogowe, nowy wątek, super rozwiązanie.

 

Trochę musiałem przystopowac, bo gram w ten nowy horror space RPG w kosmosie :):), ale pozniej bede ogrywał dalej tą wielką grę, jedną na generację. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, KrYcHu_89 napisał:

Na 1wsze przejście sredni custom, jak ktos sie pokusi o 2gie to Tactician Dark Urge jest najbardziej popularną i dojechaną opcją (najlepiej wtedy jakiś dualclass z Assassinem). Sam tak gram i jest to postać przekozacka, nowe opcje dialogowe, nowy wątek, super rozwiązanie.

 

Trochę musiałem przystopowac, bo gram w ten nowy horror space RPG w kosmosie :):), ale pozniej bede ogrywał dalej tą wielką grę, jedną na generację. 

A można od razu ten tactician dark?

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, jimmyyy8 napisał:

Technicznie wszystko git?

Dla jednej osoby framerate trzyma 60 klateczek, przy podzielonym ekranie gra niby działa w 30 klatkach (mam wrażenie, że 30+), rzadko, ale zdarza się, że chrupnie w tym trybie.

 

Ogólnie poza tym, to bez błędów jak na 5 godzin gry od 18:00. :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ja grałem niecałe 3h wczoraj z tego pewnie godzina kreatory ale czasem przy czarach to wyczuwalnie spadały klatki w perf. Dziś z ciekawość sprawdzę quality. Liczę na jakieś pacze bo trochę lipa że se konsole z taką gierką nie radzą jak trzeba. 

 

Aha wejdźcie sobie zaraz po uratowaniu Shadowheart w czary i pozmieniajcie jej te początkowe bo połowę to ma jakieś guwna zamiast np Bless. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...