Skocz do zawartości

Baldur's Gate 3


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

Dawny Bioware to obecny Obsidian i po części inXile. Ogólnie odkąd odeszli z branży Ray Muzyka i Greg Zeschuk, czyli założyciele tego studia, to leci wszystko po równi pochylej. Niestety. Raczej się to nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Ukukuki napisał:

Ale trzy pierwsze części Mass Effect wyszły im genialnie. Nowe uniwersum, świetna muzyka i grafika. Dla mnie to był mega powiew świeżości. Brakuje mi takich nowych marek na obecnej generacji. 

A to nie było czasem jeszcze przed odejściem Muzyki i Zeschuka? Zgadzam się że trylogia ME to ostatnie sztosy tego studia. Później przeszli na Frostbite (EA) i wszystko się posrało. :reggie:

Odnośnik do komentarza

Baldur's Gate ]|[... wreszcie :obama:

 

Z jednej strony wskrzeszeniem legendy zajmuje się najbardziej odpowiednie do tego zadania studio. Z drugiej natomiast, to co prezentuje się znakomicie na papierze,  nie musi wcale do końca zadziałać (zwłaszcza, że BG to dla mnie jednak drużyna, a tu mamy 100 lat później - zabraknie awanturników darzonych ogromnym sentymentem.). Ogromne oczekiwania - na szczęście czytając wywiady z Swenem, trudno nie odnieść wrażenia, że doskonale zdaje sobie sprawę, na co się porwał. Trzymam kciuki :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Mogliby rzucić jakiś mały teaserek chociaż. :sleep:

 

W oczekiwaniu na trójkę odpaliłem sobie BG1 (i od razu zleciało jakieś 20 godzin), potem przeskakuje na drugiego Baldura, a w międzyczasie chcę jeszcze dokończyć Divinity: OS (nabite 60 godzin) i kolejne podejście do Wasteland 2. A, no i wciąż gram w Kingdom Come.

 

Do premiery BG3 powinienem zdążyć (o ile jeszcze nie dorzucę do listy D: OS 2, za które chciałbym się porządnie zabrać). :obama:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Też planuję nadrobić jedynkę, bo nigdy nie grałem. Dodatkowo tam jest jakiś dodatek Siege of cośtam który ma być pomostem pomiędzy 1 a 2, też chcę to sprawdzić. No i moją ukochaną 2ke, którą skończyłem chyba z 15 razy łącznie z solo runami. Muszę tylko rozpoznać jak sytuacja z modami, bo pamiętam że chyba David Gaider wydał mod Ascension do BG2: ToB, który zdecydowanie fajnie rozwijał końcówkę i wprowadzał kilka ulepszeń do samej gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...