Skocz do zawartości

Baldur's Gate 3


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.02.2020 o 15:44, Bigby napisał:

early access fuj czekam w takim razie na 2021 rok i pełną wersje nie będę sobie beta psuł odbioru. 

 

@up 

no cóż w ameryce pc raczej nigdy królem nie był a playstation rządziło. Dlatego im si tak baldur kojarzy. Nie nazwałbym tego głupotą co najwyżej ignorancją JEDNO PLATFORMOWCA xD 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Bigby napisał:

Ja tam z miejsca łykam Early Access. Nie mam niestety wystarczającej cierpliwości żeby choć przez chwilę nie pograć jeszcze w tym roku.

 

Chciałbym żeby cokolwiek innego mnie tak jarało z gier...

Nie licząc Cyberpunka i Oriego. ;)

Mnie dosłownie nic tak nie jara jak baldur ale kurde nie chce sobie psuć gry. Chcę aby to doświadczenie od razu było kompletne :) 

Odnośnik do komentarza

No trudno się nie zgodzić. Gdybym nie wiedział z czego to screeny to bez zastanowienia powiedziałbym, że to Divinity 3. Graficznie jest spoko i z tym nie mam problemu, ale cały ten minimalistyczny interfejs kompletnie mi tu nie pasuję i mam wrażenie, że mnóstwo assetów perfidnie przenieśli z Divinity 2. Jednak wolałbym, żeby BG3 wyróżniał się na swój unikalny sposób.

Za to dialogi z bliskiej perspektywy to za(pipi)isty pomysł.

Odnośnik do komentarza

Dobra juz mi sie nie chce tego ogladac, juz nawet nie wspominam ze typ przychodzi na prezentacje nieprzygotowany. 

 

Moje wrazenia sa takie:

0. To wyglada jak Divinity.

1. Lipa ze turowka, czlowiek niby wiedzial ale jeszcze sie ludzil. Znowu najprostsza walka urasta do 15 minutowej potyczki co widzielismy na poczatku, jakies slabe potworki wyskakuja a ty musisz robic z nimi wymiany ciosow, ustawiac sie, unikac, nie mozesz uciec. 

2. Nie pokazali tworzenia postaci ale spodziewam sie kalki Divinity. Ciekawi mnie czy jednak beda tam np. charaktery i czy bedzie jakis system reputacji. 

3. Lupiezcy umyslu od poczatku, no i tutaj mam najwieksze obawy. Czy twoim glownym wrogiem moze byc magiczny hitler? Nie no co ty, musi byc lupiezca umyslu uuuuuu wysysanie intelektu, czwarta gestosc juz wchodzi, sny na jawie. Pewnie znowu bedzie napisana gra pod ludzi pokroju grubasa w koszulce star wars masujacego prostate do dialogow z Tormenta.

4. Cos tam mowil o tym ze za rzeka sa Wrota Baldura, fanie by bylo zobaczyc to miasto, mam nadzieje ze sie pojawi. 

5. Towarzysze? Pierwsze kilkanascie minut gry i juz dolaczasz maga/wojownika/zlodzieja czy kogo tam jeszcze. Wyglada to slabo.

 

Hype opadl, moze i dobrze, na pewno kupie ale juz nie czekam i porzucam nadzieje. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...