Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Bzduras napisał:

Smart Delivery, w tym przypadku dane z płyty nie mają znaczenia, bo gra się "przekształca" w wersję X|S. Czytaj: pobiera od początku.

 

To skoro ja już mam Eldenika na dysku i dziś wsadzę płytę do bestii X to będę mógł grać od kopa czy? 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, C1REX napisał:

Jeśli ktoś rozważał wersję na PC przez cdkeys dla lepszej ceny, to mogę potwierdzić, że już wysyłają kody. 

W info było, że kody miały być dopiero po oficjalnej premierze.

 

Capture.png

 

Tym razem od początku zamierzam grać Co-op. Solo pewnie później zrobię, jak gracze już zaczną się wykruszać.

Potwierdzam

unknown.png 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, messer88 napisał:

To skoro ja już mam Eldenika na dysku i dziś wsadzę płytę do bestii X to będę mógł grać od kopa czy? 

Jak sobie pobrałeś wcześniej to już masz zaciągniętą odpowiednią wersję, wkładasz i grasz :asax:

4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Czy bez online instaluje się wersja XOne czy w ogóle nie można gry uruchomić?

Ty, dobre pytanie. Bez online zainstaluje się wersja XO na 100%, ale czy ruszy bez neta? Nie wiem, nie próbowałem nigdy. W teorii nie powinna, bo każda gra ze wsteki musi sobie coś tam zweryfikować na serwerach, a jak już zweryfikuje to chwilę potem wlatuje powiadomienie o paczu dla X|S, więc i tak ściąganko nie ominie. Ale jak mówiłem - nie wiem, nie próbowałem. Gdyby chciało mi się ściągać od nowa 100GB to sprawdziłbym na Valhalli, ale mi się nie chce specjalnie wywalać z dysku na test. Może kiedyś.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś rozważał cyfrę na Xboksa, to można sobie zaoszczędzić ponad 20% kupując kody z niezależnych sklepów. 

Osobiście korzystam ze sprawdzonego cdkeys, ale jest sporo innych. 

Na PlayStation można kupić za to promocje na doładowanie konta PSN, ale tu się oszczędza jakieś 10% i nie wiem, czy działa na Polskę. Ja tak oszczędzałem na cyfrach na plejaku.

 

https://www.cdkeys.com/xbox-live/elden-ring-xbox-one-xbox-series-x-s-eu

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, teddy napisał:

Nie zdawałem sobie sprawy ja się stęskniłem za soulsami (sekiro mi nie siadło). Soulsy dobre jak chleb

Liczymy na relację jak przy GOW tylko z lepszym finałem :) 

 

Ja dziś sprawdzę pewnie o 22 (kebab wersja), zrobię postać (nie wiem jaką jeszcze xd), trochę pobiegam i do wyra. Ale jutro, jak nie będzie wezwania do wojska albo atomu, to już all night long. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mugen napisał:

Zastanawiałem sie jaką klasą zacząć, skłaniałem się ostatnio raczej ku Vagabondowi, ale wy*ebało mi bąbla na powiece i to chyba życie mi sugeruje, że lepiej Prisonerem.

Mi koło nosa xd Ta sama rozkmina i póki co zapatruje się chyba na Wretch. Nigdy nie grałem goły, może być ciekawie nie znając rozkładu przedmiotów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...