Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Czoperrr napisał:

Serio jest tak kiepsko z optymalizacją na XSX jak piszą?

 

ja dopiero włączam ale jak masz wyświetlacz z vrr to przecież będzie git 

1 minutę temu, bartiz napisał:

Gdzie jest ten upgrade do PS5? Na storze nic nie ma xD

 

pewnie jutro jak normalna premiera gry 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, messer88 napisał:

Kurwa ale emocje a dopiero wybieram klasę :obama:

 

ten set Confessora jest bajka 

Wziąłem właśnie Confessora.

 

BOŻE KURWA JAK MI SIĘ CHCIAŁO NOWYCH SOULSÓW.

 

Wolne do niedzieli.

Gierka póki co hula bardzo pysznie, oczywiście gram w trybie wydajności.

Odnośnik do komentarza

Kurde liczyłem też że sklep podobnie jak Horizona wyśle mi 2 dni wcześniej i ogram już dzisiaj a tu lipa trzeba czekać do jutra. Czekam z wywieszonym jęzorem bo od dawna żadna gra mnie nie jest wstanie wessać jak kiedyś ale licze że tutaj wsiąkne jak w każdą grę FS(Nawet ostatnio sekiro kupiłem i grało mi się fajnie do momentu 2-3 bossa gdzie już parowanie moje nie wyrabia :D) , dalej po screenach nie jestem też w stanie ocenich jak gra stoi technicznie względem Demon Souls Remake , który moim zdaniem wygląda obłędnie a tutaj słyszę że graficznie gra jest średnia więc zakładam poziom niżej . 

Odnośnik do komentarza

Na PS5 przed patchem day one było 55-60 FPS w perf (dynamic 1620p). Loadingi 5 sekundowe. 

 

Można też sobie zainstalować wersję PS4, gorsza grafika, stabilne 60 fps, ale loadinig są takie, jak w wersji na PS4 (minimalnie szybsze, ale kilkadziesiąt sekund). Nie wiem jak z grafiką w wersji PS4. Info z reddita.

 

Może day one patch poprawi perf na PS5 (np. po prostu obniżając rozdziałkę), bo drobne spadki mogą być wkurzające, a jaki sens ma granie we wstecznej z gorszymi loadingami po śmerci :D. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...