Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czym więcej gram tym bardziej sue zastanawiam skąd te oceny oscylujące koło gry perfekcyjnej 10 / 10 ?

 

Prócz grafiki mam zastrzeżenia do cyklu dnia i nocy. Przecież to kolejne nieporozumienie. Pomijając już sztuczne przechodzenie poranka w wieczór itp to czemu noc w tej grze trwa 2 minuty a dzień 30 ? O co chodzi ? 
 

Dźwięku tez nie na przestrzennego lipa. 

Edytowane przez RIfuk
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, RIfuk napisał:

Jeśli jest to nie słychać tego tak jak powinno. W Demons Souls jest perfekcyjny dźwięk tutaj nie słyszę tego 3d

Bo za DS odpowiadał inny developer, ten remake stoi znacznie wyżej jeśli chodzi o poziom audiowizualny, prawdę mówiąc nie przypominam sobie problemów z dźwiękiem przestrzennym w innych grach from software, może masz rację, w przyszłym tygodniu sam sprawdzę :shotgun:

Odnośnik do komentarza

Nie no, ta ATMOSFERA jest nie do podjebania w grach From. Jak już wyszedłem z lochów to się zakochałem w tej krainie. Słonecznej! W jak wielu lokacjach DS mieliście przyjemność śmigać w takich... przytulnych okolicznościach? Natychmiast ściągnąłem mojemu rycerzykowi gacie i latam z gołą dupą po tych łąkach. A otwarty świat? Otwarte możliwości. Chciałbym pójść wszędzie jednocześnie i kończy się na tym, że pójdę trochę tam, zaraz wracam, bo uznaję, że zobaczę najpierw co z drugiej strony, a kończę idąc w trzecią stronę. Ostatecznie pograłem dwie godziny, a wciąż się kręcę w okolicach punktu startowego xd Walka niby znajoma, ale już teraz wyraźnie poszerzono wachlarz. Choćby prosty szlag z wyskoku. Albo riposta po zblokowaniu tarczą (nie mam na myśli parry) - zawsze lubiłem w tych grach biegać z tarczą, a teraz mam dodatkowy argument. I te zombie-wieśniaki mruczące coś pod nosem, rzucający jakieś zaklęcia czy inne inkantacje. No jest klimacik, jest wysoko, jest zajebiście.

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

U mnie będzie 15h na liczniku i czuje się tak jakbym w ogóle postępu nie zrobił, bo co chwila jakaś miejscówka mnie rozprasza i muszę ją zwiedzić xd Gdzie ja kurła nie byłem xd Nawet mnie teleportowało przez skrzynkę gdzieś w prawy górny róg mapy, ale odpuściłem bo za dużo rzeczy na których można się skupić. Ogólnie jest naprawdę w pytę, sporo do roboty, ale przede wszystkim nie ma tej nawalonej chujni z ubiraków, więc zwiedza się przyjemnie i bez spiny. No i te widoczki :fsg: Rozwalony wielki most przy pierwszym zamku gdzie

Spoiler

3 tytanów wstaje i chce nas napyerdalać, a my jesteśmy bez konika i lecimy na pełnej to :banderas::banderas: 

 

W każdym razie pytanie mam co do ekwipunku, bo mój już dość słaby się robi i szukam jakiś broni dwuręcznej. Mam 25 str, a biegam z mieczem co ma wymagane 16 str. Podobnie ze zbroją, bo noszę tą podstawową. Ktoś coś widział ciekawego? 

 

 

1 minutę temu, Czoperrr napisał:

Otwartość świata trochę przytłacza, nie bardzo wiem gdzie kierować się najpierw

 

W teorii ten pozłacany wiaterek ma nam sugerować gdzie iść, ale wiadomo jak to jest :usmiech:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rotevil napisał:

Coś czytam, że na PC straszne problemy są z lagami.

No jest średnio, ale podobno nie każdego w takim samym stopniu ten problem dotyka.

Zrobiłem kilka tipów z Reddita i jest OK. Nie jest idealnie, ale tak normalnie jak to zawsze w grach FROM. 

Dla mnie jest zajebiście tak jak jest. Jeśli wyjdzie patch poprawiający sprawę, to super, ale jak zostanie jak jest, to też OK.

 

 

Odnośnik do komentarza

Po kilku godzinach gry jedyne co mi przychodzi na mysl to, ze mam do czynienia z kolejna odslona Dark Souls tyle ze w otwartym swiecie, ktory poki co jest dosyc monotonny i ma specyficzny design. Powalczylem z jakimis bossami, wiekszosc nawet trudna na tym etapie gry, najgorszy problem mam z invaderami bo sa tak mocni ze oneshotuja mnie jak chca. Ten najlepszy system walki z gier From, jak okreslil to jakis youtuber, to oczywista bzdura.

W sumie to nie wiem co robic w grze xD chodze od ogniska do ogniska przesuwam sie coraz dalej, nie wiem jaki jest cel, chyba sobie podpakuje postac i sprobuje znalezc jakis lepszy ekwipunek moze claymore, bo co ciekawe to bardzo rzadkie sa bronie, do tej pory znalazlem moze jedna i zadnego pancerza.

Odnośnik do komentarza

Ja chyba zacznę grać z jakimś dobrym opisem, bo też się gubię i przegapiłem kilka mega istotnych rzeczy. 

 

Np. nie wiedziałem, że mam już konia. :dafuq:

Gdybym nie zobaczył na YT, to pewnie bym gdzieś się zablokował i tyle.

 

Przegapiłem zdolność przyzywania pomocników. Jest na samym początku, mam już 3 czary z pomocnikami, ale na samym początku przegapiłem rozmowę i skilla. Mega bym sobie grę utrudnił i pogorszył doświadczenie. 

 

Coop jest tak skomplikowany, że też trzeba opis jak grać z innymi. 

 

Nie jest to narzekanie, a wręcz przeciwnie. Chce wycisnąć z gry wszystko co się da i nie chcę nic fajnego przegapić. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...