Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkałem pewnego npc z fajnym armorem myśle spoiler nie spoiler zobacze jak zdobyć ten pancerzyk a tam tutorial: idz do punktu A pogadaj z Krzysiem,potem idz do punktu B na drugim końcu mapy i pogadaj z Januszem ale tyko wtedy jak zabijesz bosa Andrzeja ale tylko przed rozmową z Małgosią i potem idź do C gdzie jest Staś czekający na przedmiot XZ dropiacy z bossa Sławka który pojawia sie w nocy przy północnym wietrze ale tylko po rozmowie z Kamilem w punkcie D itp itd przez dobre 10 minut nie ogladałem dalej szoda spoilować sobie a i tak gdzieś coś pomine albo zrobie za wcześnie i zablokuje sobie questa.

Kto to wymyślił i kto cos takiego zrobi bez poradnika to ja nie wiem.:pawel:

Odnośnik do komentarza

O ile jeszcze wczoraj miałem opinie o gierce "dycha to chyba przesada" tak po dzisiejszym maratonie zaczynam rozumieć skąd te spusty. Te lokacje :fsg:

Spoiler

Odwiedziłem podziemia, jest moc i tona creepy mrówek. Ogólnie lekki mindfuck, że ta lokacja ma własną indywidualną mapę. Na pewno nie widziałem wszystkiego ale póki co nie mam pomysłu gdzie się udać po bossie więc wyszedłem. Zaszedłem do wieży nieopodal Raya Lucaria Academy a tam walka z npc invaderem na kilku kondygnacjach budynku, ale to wymyślili. Najebałem drugiemu smokowi i w końcu wszedłem do akademii. Świetna miejscówka, od budynków czuć trochę Bloodbornem ale z grafiką miliard razy lepszą.

Jaka ta gra jest zajebista to nie mam pytań.

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza

nockę ostatnio zarwałem dla tej gierki jak za małolata normalnie :D  Ta gra to jeden wielki syndrom sztokholmski, tracisz te runy ale i tak wracasz i chcesz jeszcze więcej wpierd.olu.

Pytanie: Gram Prophetem jednak, i u góry gry tam gdzie wszystkie buffy i debuffy są mam czarny kwadracik z czerwoną strzałką w dół, używam broni na które mam atrybuty nie jestem obciążony nawet jak wszystko zdejmę nadal mam ten pieprzony kwadracik. Ogólnie to używam tej włóczni którą dostałem na początku gry z ahses of war co skalują się z wiarą dzięki temu mam dodatkowy damage. Póki co głównie ładuje w wiarę i umysł bo many jak zawsze za mało    

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Soban napisał:

Ej też praktycznie nie znajdujecie pancerza xd?

tak żeby całego seta to znalazłem dwa, takie szmatki dla magów XD 

 

7 godzin temu, Il Brutto napisał:

wlasnie sie towiedzialem ze te great runy ktore dropia z glownych bossow zabiera sie do pewnego miejsca, robi "restore" i mozna je zakladac zeby miec specjalne bonusy

 

te bonusy nie działają bez rune arc 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, kudlaty88 napisał:

Spotkałem pewnego npc z fajnym armorem myśle spoiler nie spoiler zobacze jak zdobyć ten pancerzyk a tam tutorial: idz do punktu A pogadaj z Krzysiem,potem idz do punktu B na drugim końcu mapy i pogadaj z Januszem ale tyko wtedy jak zabijesz bosa Andrzeja ale tylko przed rozmową z Małgosią i potem idź do C gdzie jest Staś czekający na przedmiot XZ dropiacy z bossa Sławka który pojawia sie w nocy przy północnym wietrze ale tylko po rozmowie z Kamilem w punkcie D itp itd przez dobre 10 minut nie ogladałem dalej szoda spoilować sobie a i tak gdzieś coś pomine albo zrobie za wcześnie i zablokuje sobie questa.

Kto to wymyślił i kto cos takiego zrobi bez poradnika to ja nie wiem.:pawel:

ale po co chcesz zrobić wszystko? wiesz że gry From tak działają. NIGDY wszystkiego nie odkryjesz za pierwszym przejściem. W te gry trzeba grać bez poradnika i odkrywać samemu wszystko co się da a najwyżej przy new game + zerknąć co sie pominęło 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Kaczi napisał:

w jednym z wozów przy bramie na początku gry znajdziesz fajnmy Longsword, ponoc dobry na początek jeśli masz 16 siły

Sam dokładnie ten miecz używam na zmianę z takim krwawym sztyletem. Warto tylko sobie dodać jakiś Ash, który dodaje bleed do tej broni. Podaje angielskie nazwy, bo polskie tłumaczenie jest słabe i utrudniało mi grę. 

 

Ludzie jednak chwalą sobie katany, młoty i podwójne miecze. Wszystko to można znaleźć podobno na początku gry, ale sam nic z tego nie mam :nvmnd:

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, C1REX napisał:

Sam dokładnie ten miecz używam na zmianę z takim krwawym sztyletem. Warto tylko sobie dodać jakiś Ash, który dodaje bleed do tej broni. Podaje angielskie nazwy, bo polskie tłumaczenie jest słabe i utrudniało mi grę. 

 

(...)

 

Z polskim tłmaczeniem nie wiedziałeś co robić bo wszystkie poradniki są po angielsku :dunno:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Na te ośmiorniczki (hehe wina tuska) bleed robi piękną robotę. Podjazd na Torrencie od tyłu (jego mobilność też jest przydatna, bo można sobie ładnie manewrować wokół wroga) i pranie po dupsku. Cztery hity i z 28dmg robi się nagle 800, gdy już całość się nałoży. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...