Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozi
Godzinę temu, Bigby napisał:

Może to też wynika z faktu, że tak dużo godzin natrzepaliście od czasu premiery. Sam co prawda mam 42h na liczniku, ale w każdej chwili jestem gotów zrobić sobie przerwę i wrócić np. za tydzień. Nic się nie stanie jeśli przejdziecie ER za miesiąc czy dwa. ;)

This. Presja szybkiego przejścia gry i zaczynania kolejnej, to jest plaga na tym forum. Ja po narzekaniach na początku, wjebałem się po same uszy, zwiedzam na spokojnie, robię progres, bez ciśnienia szybkiego ukończenia. Ale jak narzekałem w temacie, że lepiej byłoby mieć wszystko skondensowane, to pisali niektórzy, że co ja gadam :)

Odnośnik do komentarza

Ale w sumie nie znam żadnej gry open world, która z czasem by nie nużyła. Po około 40 h nużyła mnie Zelda, Tsushima, RDR (chyba tylko Wiedźmin 3 mnie trzymał ze względu na story) dlatego zazwyczaj do takich gier podchodzę z bardzo dużą rezerwą a ubisofciaki to już w ogóle unikam.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Powtarzalnosc po pewnym czasie sie nudzi. Jeszcze na poczatku jak czlowiek nie wie co go czeka za rogiem to sie gra podoba, ale po obrobieniu 2 lokacji juz wiesz jak beda wygladaly kolejne. Dungeony z bossami wygladajece tak samo, kopalnie z kamieniami do upgradow wygladajace tak samo, koscioly z tymi samymi upgradami do estusa, ten sam vendor gdzies po drodze, wielki dungeon z bossem fabularnym ktory wlasciwie jest jedyna oryginalna rzecza.

Jedyne w czym sie ten otwarty swiat sprawdzil to wrazenie spojnosci lokacji, nie mam takiego pierdolca jak w DS2 ze co chwile inne lokacje i kolorystyka, tutaj mimo ze sa praktycznie wszystkie elementy krajobrazowe jak w tamtej grze, to przechodzenie jest bardziej delikatne i nie ma kontrastu.

 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Donatello1991 napisał:

Gdzie są jakieś leszcze do dobrego farmienia z chociaż 700-1000 run za jednego? 

Obecnie mam 37 lvl i 11h gry.

 

Ludzie dość dobre miejscówki poodkrywali. 

 

 

Oto one:

 

Spoiler

Na start można zabić nieruchomego smoka. Z kurzą łapka to blisko 100K i start gry na 45 levelu.

 

Później obok smoka można 10 leveli nabić na samobójczej kuli. Nawet broni nie potrzeba.

 

Następna miejscówka jest troszkę dalej, ale jedną dowolną strzałą można mieć 13K. 

 

A pod koniec gry to 50K w 10 sekund chyba.

 

 

 

 

 

 

Niedługo ludzie pewnie znajdą jeszcze lepsze. 

Odnośnik do komentarza

82 lvl i 29h na liczniku, faktycznie później runy to wpadają po 50k :banderas: teraz cisne stolice, ile tam jest eksploracji to głowa mała, obesrany chodziłem mając na koncie 75k runów i jak dotarłem do miejsca łaski jaka to była ulga, później się okazało że na około pobiegłem :D 

No i zmieniłem build bardziej pod magię i testuje bronie które wcześniej leżały w schowku :D 

Edytowane przez Whisker
Odnośnik do komentarza

Chłopy mają od premiery po 50-140h na liczniku i się dziwią, że ich gra open world zaczyna nużyć xd Ja bym pewnie już grę wyrzucił - jakby ta wspaniała nie była (a Elden Boży taki jest). To jest minimum kilka dobrych godzin dziennie :szopenhauer: Polecam jednak odpocząć parę dni albo ciągle narzekać na brak czasu, grać po nocach 2 razy w tygodniu jak ja - gwarantuje, że mam zerowy poziom znudzenia. 

 

Wczoraj wleciał zamek i to jest absolutnie wspaniałe, a dopiero go liznąłem. Znalazłem Wolveriny i myślę czy by tym nie pograć dłużej. 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, bebbop napisał:

Takie pytanko. W lokacji z okrągłym stołem 2 laski sprzedają coś ala metalowa proca. Jak tego używać? Mam wojownika. Brakowało wiary na lv 10. Dobiłem do tego poziomu i dalej postać nie potrafi tego użyć. 

A to nie jest talisman do rzucania czarów z wiary?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Plackus napisał:

Tak, to jest pieczęć albo  talizman nie pamiętam. Fakt... Wygląda jak proca :D służy do inkantancji. Wkładasz w drugą łapę np. Tam gdzie masz tarcze i wtedy L1 

Właśnie o to chodzi, że ni cholery. Próbuję coś działać, ale jakby się zaciął i nic nie idzie. Ale jak to jest do czarów to teraz nie wiem, czy mam jakiś czar w ogóle xD A jak czar do tego połączyć? 

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza
Teraz, Schranz1985 napisał:

Przy ogniskach łaski usrawiasz czary i cuda w sloty.
Później ekwipujesz katalizator czy co tam potrzeba do magii/cudu jako broń i odpalasz jak atak, r1.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki, sprawdzę :lapka: 

Widziałem np jak ludzie używają jakiś latajacych, niebieskich sztyletów. Odpalę tym katalizatorem takie cudo? 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, C1REX napisał:

Pamiętaj też, że czary i cuda to nie to samo. Do czarów są różdżki, a do cudów wiary są te talismany. Być może jest jakiś przedmiot uniwersalny do jednego i drugiego, ale tego nie wiem. 

To pewnie mam coś pojepane, bo wydaje mi się że mam jakiś czar/cud (niebieski kolor) ustawiony pod górną strzałka na d-padzie, ale mam ciągle szare i za cholerę nie mogę tego aktywować. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, C1REX napisał:

Pamiętaj też, że czary i cuda to nie to samo. Do czarów są różdżki, a do cudów wiary są te talismany. Być może jest jakiś przedmiot uniwersalny do jednego i drugiego, ale tego nie wiem. 

A jak używać tych talizmanów :x? 

Teraz, Banan91PL napisał:

15 h na liczniku godrick padł gdzie teraz się kierować do tej wieży za zamkiem ?

Jaki miałeś lv? Mam 16h na liczniku i waham się, czy już jestem na niego gotowy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...