Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę z innej beczki, to wpadł mi bardzo ciekawy filmik - rozmowa dwóch soulsowych streamerów, którzy specjalizują się w przechodzeniu gier bez nawet jednego uderzenia (0 hit run). 

Kolesie wchodzą głęboko w szczegóły mechaniki tej gry. Filmik pewnie nie dla każdego, ale mi się bardzo podobał. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Lilie żeby podnieść popioły są randomowo w kryptach? czy muszę iść do konkretnej miejscówki? Chciałbym podbić swoje szkieletory na +4

I czy jest jakiś GOTY miecz/mały topór dla osoby która poszła w siłę i zręczność? 

Fajna ta Uchigatana, ale jakoś mi psuje vibe xD

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Faka napisał:

Ten Ashes of War to ten popioły wojny? W ogóle jak chce jakiegoś popioła założyć na broń, to ona strasznie zaniża statystyki dmg. Sam latam z Uchigataną i tarczą no skill.

Są tarcze bez ability, wtedy nie trzeba No Skill. Co do innych to chyba Standard nie obniża nigdy statystyk? Przynajmniej w moim przypadku tak było.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Hubert249 napisał:

Krwawienie się zakłada czy są "dedykowane" karany? 

Niektóre bronie mają standardowo. Niektóre ashe nakładają na zwykłą broń Bleed lub dodają więcej, jeśli już jest. 

Bleed w tej grze to mega kozak.

 

Jak się napełni pasek, to przeciwnik dostaje dodatkowe obrażenia.

33% max HP u zwykłych przeciwników i 10% u bossów. Im wyższa wartość bleed, tym szybciej się pasek zapełnia. Można mieć bleed przy każdym uderzeniu po zoptymalizowaniu builda. 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Koleś88 napisał:

Da się mocniejsze kamienie kowalskie np [2] rozbic na kilka [1]?

Mam np. Dwanaście kamieni kowalski (2) a kur.. kamieni (1) 1… nie moge podbic broni nawet dl +2

Nie. Ale jest jedna miejscówka z kryształowymi górnikami i kryształowym bossem, dzięki której będziesz miał nielimitowany dostęp do 1 i 2. Sprawdź na YT. 

Pamiętaj tylko, żeby rozwalić to towarzystwo czymś tępym. Np młotek albo maczuga 

Odnośnik do komentarza
Nie. Ale jest jedna miejscówka z kryształowymi górnikami i kryształowym bossem, dzięki której będziesz miał nielimitowany dostęp do 1 i 2. Sprawdź na YT. 
Pamiętaj tylko, żeby rozwalić to towarzystwo czymś tępym. Np młotek albo maczuga 

jak mocne są te typy i boss? Mam 43lvl…

Lepiej z nich leci jak młotem ich będę walił?
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem miecz nocy i ognia na +9
95lev 70h na sejvie .
W zasadzie zostało mi story bossów tylko cisnąć.
Od jakiegoś czasu dość łatwo jest, przed chwilą porobiłem nawet bossow 2v1 za 80k runów itd.
Ale nadal twierdzę że ten miecz to OP fhuj zwłaszcza specjal( po 2k wale)
Mam fhuj broni pozbawiłbym się w respec ale kompletnie nie mam pojęcia jaki build bym chciał.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Koleś88 napisał:


jak mocne są te typy i boss? Mam 43lvl…

Lepiej z nich leci jak młotem ich będę walił?

Tak bo są z kryształu. Trzeba ich tłuc a nie ciąć. Ja dostawałem tam taki wpierdol, że głowa mała. Dopiero jak użyłem głupiego młota, zaczęli padać na hita. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...