Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bayonetta padła za pierwszym podejściem. 

Trochę zachojrakowałem mieczem, ale później przełączyłem na Long Bow+4 i chyba tylko 16 DEX i to było easy mode. 

Łuki w tej części to kozak. Nawet takim słabiutkim sprzętem połowę akademii zrobiłem robiąc headshoty w te wielkie łby.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Aleks napisał:

Czy po Elden Ring będzie sens grać w trylogię Dark Souls? Kusi sprawdzenie tego nowego tworu, ale nie wiem czy nie lepiej zacząć od DS I - III. 

 

Jasne. Do DS3 szybko byś się przyzwyczaił bo wiele rzeczy z niego przeniesiono do ER i ogólny feeling jest bardzo podobny. DS1 zajęłoby trochę dłużej, ale to nadal jedna z najlepszych gier ever i jeżeli miałbyś czas tylko na jedne soulsy, to lepszego wyboru nie ma. Z kolei DS2 to...trudniejsza sprawa. Osobiście odradzałbym, ale wiem że jest tutaj wielu zwolenników tej części, którzy mogą o niej więcej (pozytywnego) powiedzieć.

Odnośnik do komentarza

No tak ale recykling wynika właśnie z formuły open worlda.
Najłatwiej wrzucić jaskinię z dźwignią i odgrzewanego bossa.
Z jednej strony to minus no ale przecież nikt nie odpicuje 80 bossów w grze!
Fakt faktem że najfajniej wypadają zamknięte lokacje fabularne, zamki, latanie po gzymsach dachach itd.
Ktoś pisał że nie ma skrótów, są właśnie w takich klasycznych ds lokacjach.
I również polecam całą trylogię.
Fajna skondensowana formuła zremasterowana w sztywniutkich 60 klateczkach.
Co nie zmienia faktu że elden ma niesamowity rozmach urozmaicenie i czesto mega widoczki.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No chyba pierwsze bezstresowe soulsy przez wzgląd na łatwość farmienia, miejsca łaski i op bronie z popiołami. No i koń.

No wiadomo, bossowie pewnie i tak wielu napsują krwi, ale można wezwać kogoś zawsze. 

 

Ewidentnie chcieli trafić z dużo szerszego grona i patrząc na wiadomości ze sprzedaży, to im się udało. 

Odnośnik do komentarza

Bylo moze 2 trudnych Bossow adekwatnie do Levelu bo tego ze bilem czarnego Gargulca na niskim levelu to nie licze. Gre skonczylem na l120 zeby trzymac sie PvP ^^

 

Spoiler

Malenia i Maliketh plus jako Bonus ostatni Boss to bullshit jak mu AI zlapie autyzm to biegasz po 200 metrow w jedna i druga zeby go nawet nie uderzyc...

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, wet_willy napisał:

Bylo moze 2 trudnych Bossow adekwatnie do Levelu bo tego ze bilem czarnego Gargulca na niskim levelu to nie licze. Gre skonczylem na l120 zeby trzymac sie PvP ^^

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Malenia i Maliketh plus jako Bonus ostatni Boss to bullshit jak mu AI zlapie autyzm to biegasz po 200 metrow w jedna i druga zeby go nawet nie uderzyc...

 

Ludzie rozważają zmienić PVP metę z lvl 120/125 ze względu na softcap 80 i masę buildów wymagających INT+FTH, czy DEX+ARC jak również potrzebę bardzo wysokiego VIG by nie być zabijanym jednym ciosem. 

 

 

Gratki za platynę. 
 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Aleks napisał:

Czy po Elden Ring będzie sens grać w trylogię Dark Souls? Kusi sprawdzenie tego nowego tworu, ale nie wiem czy nie lepiej zacząć od DS I - III. 

Bloodborne i wszystkie Soulsy to prawdopodobnie bardziej intensywne doświadczenia niż Elden Ring, bez bullshitu open worldowego, który wprowadza sporo świeżości dla fanatyków Soulsów, ale mam nadzieje, że jest tylko jednorazowym skokiem w bok. Każda część przeszła próbę czasu, a w szczególności niedościgniony, najlepszy ex na PS4 -> Bloodborne.

 

  

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...