Skocz do zawartości

Microsoft Flight Simulator


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jest fajna promka na bf w kilku sklepach, przecena z 300 zł na 179 zł, w takiej cenie myślę spróbować jak to będzie działać. Ten dzyndzel na boku sticka podobno działa nawet jako przepustnica. 

 

https://www.euro.com.pl/kontrolery-do-gier/thrustmaster-joystick-tca-sidestick-airbus-edition.bhtml?gclid=CjwKCAiAv_KMBhAzEiwAs-rX1JHYKXyVn5nXnKgXaCk6ox4KzJcZR7NXIkPepp7dHPOC11a-yh6zOBoCAKUQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Zainstalowałem grę ponownie po dłuższej przerwie i omatkobosko jak to teraz tnie. Przeleciałem się tym myśliwcem nad Norymbergą i dropy są masakryczne. 

Coś mi się popsuło z netem/konsolą, czy ta gra chodzi teraz jeszcze gorzej jak na premierę? 

Ogólnie przełączałem TV/konsole w 60/120hz, z VRR i bez VRR i jeden czort, dropi jak wściekłe :/

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem wczoraj grę po kilku miesiącach przerwy bo oglądałem program o najniebezpieczniejszych lotniskach świata i chciałem sprawdzić czy Lukla faktycznie taka zabójcza. No nie było łatwo tam wylądować :obama:

 

Widzę, że sporo się zmieniło przez ten czas i doszło sporo contentu. Zaskoczyłem się pojawieniem myśliwca. Chciałem nic polecieć z Berlina do Rzeszów-Jesionka ale odpaliłem full moc i zabrakło mi paliwa nad Rzepinem :kekw:

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.04.2022 o 10:13, Czoperrr napisał:

po kilku miesiącach przerwy bo oglądałem program o najniebezpieczniejszych lotniskach 

Ostatnio się wkręciłem w militaria. Gościu robił jakiegoś streama z samolotami pokazując lot z różnych kamer itp. Aż mi się głupio zrobiło że tyle lat w gierki się gra a zoorientowalem sie dopiero przy podchodzeniu do ladowania że typ gra w grę. Szczena na podłodze jak to wygląda podczas lotu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...