Skocz do zawartości

Microsoft Flight Simulator


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja chyba poprawiła framerate, ale dzisiaj latając z lekka się zawiodłem. Wiem ze gra nie może odzwierciedlać wszystkiego, ale poleciałem nad Zakyntos zobaczyć zatokę wraku - nie ma, na Teneryfe zobaczyć 2 największe parki w Europie - nie ma. :frog:

Odnośnik do komentarza

O świetna informacja.

Można dodawać bezpośrednio współrzędne na mapie? Nawet nie wiedziałem. 

 

Jak ktoś się bawi w mega długie przeloty to polecam w opcjach przypisać sobie przyspieszenie symulacji, dałem pod RB i Prawa gałka/LB prawa gałka - dobrze się sprawdza.

Odnośnik do komentarza

Wielka szkoda że muzyka załącza się tylko podczas lotow pokazowych.

Ostatnio bawie się z odblokowaną kamerą i z zamiarem znalezienia limitu/niewidzialnej ściany poleciałem w górę.

No i na takową nie trafiłem. Okazało się że można polecieć w kosmos, zobaczyć krzywiznę planety a konsola dalej będzie pięknie generowała  setki kilometrów chmur o lądów:notbad:

 

Microsoft Space Simulator 

 

 

 

2d2c2e6b-11c6-4db2-85e9-441779af3e40.png

dc0f819d-216c-43d0-b584-e3d97f5c50c8.png

  • Plusik 5
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Magik napisał:

Wielka szkoda że muzyka załącza się tylko podczas lotow pokazowych.

Ostatnio bawie się z odblokowaną kamerą i z zamiarem znalezienia limitu/niewidzialnej ściany poleciałem w górę.

No i na takową nie trafiłem. Okazało się że można polecieć w kosmos, zobaczyć krzywiznę planety a konsola dalej będzie pięknie generowała  setki kilometrów chmur o lądów:notbad:

 

Microsoft Space Simulator 

 

 

 

2d2c2e6b-11c6-4db2-85e9-441779af3e40.png

dc0f819d-216c-43d0-b584-e3d97f5c50c8.png

 

Z ciekawości: jaki samolot na to pozwala?

A ok, odblokowana kamera ;)

Edytowane przez Shago
Odnośnik do komentarza

Ja cały czas nie pojmuję fenomenu tej gry.

Nie jestem fanem lotnictwa, nic tu się w sumie nie dzieje, a mimo to ciągle w to gram. 

Odpalam konsolę z myślą, że pierw sobie zagram z 5 minut w samolociki i obczaję jakieś nowe widoczki, a kończy się tak, że już w nic innego potem nie gram, bo minęło już kilka godzin i wypadałoby się przespać :laugh:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No ja nie włączyłem nic innego od dnia premiery, pochłania mnie po całości. I czerpię z tego mega wielki FUN. Każde lądowanie dostarcza emocji. A kiedy jeszcze walczysz z wiatrem.. :fsg:

Relaks, rozmach, grafika, poczucie realizmu definiują dla mnie ten tytuł. Po prostu cieszę się, że MS wydał  grę tak odmienną od wszystkiego innego na konsolach.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Shago napisał:

 

Relaks, rozmach, grafika, poczucie realizmu definiują dla mnie ten tytuł.

 

No i chyba przede wszystkim grywalność. 

Nie wiem czy to już tak zramolały jestem, ale mało jest obecnie gier, które na tak długo potrafią mnie przykuć do konsoli. Przypominają się czasy PSXa gzie się tłukło bez opamiętania. 

 

Tutaj wychodzi też wspaniałość game passa. Gdyby nie ta genialna usługa, to bankowo bym w to nie zagrał. 

Nic tylko się cieszyć, że mamy tak fajną konsolę "bez gier" :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...