Skocz do zawartości

Microsoft Flight Simulator


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
7 minut temu, kudlaty88 napisał:

Mam problem z gra niby net w miare szybki bo utrzymuje stabilnie ~90mb/s a jak chciałem pobrać aktualizacje swiata i ten dodatek z topgun to sciaga mi po 2-3mb/s da sie jakos obejść siaganie w grze czy trzeba sie w cierpliwość uzbroić?

 

Przy włączonej grze zawsze wolniej pobiera. Spróbuj wyłączyć ją całkowicie i zobacz czy gra pobiera się w samym dashboardzie. Jeśli tak to powinno lecieć już na pełnej.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Ściągnąłem i ja. Nigdy nie byłem fanem symulatorów ani samolotów. Nawet w złotej erze. Jasne, odpalało się czasem żeby zobaczyć śliczną grafę w takim F16 Lightning na przykład, ale 30 min i do kosza. Od Ace Combat też się odbijałem. W zasadzie na nic innego nie liczyłem po Flight Simulator, no ale skoro mogę "za darmo" to czemu nie. Było dokładnie tak jak przypuszczałem. Polatałem nad Himalajami, trochę nad piramidami, pooglądałem widoczki i powoli zacząłem rozglądać się za sznurem na którym mógłbym się powiesić. Doceniam piękno gry, jej złożoność i zapewne wierność realiom, jednocześnie jest ona tak bardzo nie dla mnie, że więcej nie odpalam :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Szkoda ze MS nie wypusci podobnej produkcji ale calkowicie w trybie arcade. Ja wiem ze to gra dla pasjonatow i oni jaraja sie realizmem itd. Dla mnie samo latanie jest mega przyjemne ale jak juz chce pobawic sie blizej ziemi czy ladowanie to juz trzeba umiec grac, pamietac o miliardzie rzeczy itd. Odrzuca mnie to bo gdybym dzis mial wrocic do tej gry to caly tutorial od nowa.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...