Skocz do zawartości

Microsoft Flight Simulator


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak można pisać, że to nie jest nextgen. Osobiście uważam, że to gierka z najlepszym i najbardziej naturalnym oświetleniem jakiekolwiek widziałem w grze. Nie chodzi o szczegółowość świata, bo wiadomo, że przy generowaniu tak gigantycznej zawartości, trzeba trochę zejść z detali i postawić na pewną umowność. Ale oświetlenie w tej grze to zahacza o fotorealizm i dla mnie osobiście właśnie to robi największe wrażenie.

 

Przecież ten screen wrzucony przez @Magik dla mnie wygląda tak naturalnie. A gra prawie na każdym ujęciu prezentuje taki poziom naturalności oświetlenia.

eb9a4b45-fcee-4760-b6f2-8c1acd88a392.png.b52ed430a72dd6fea6d43e9a796ce8fc.png

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

We FSX przelatałem setki motogodzin.Ostatni raz jednak w 2012r. Nie domagał już lapek a nie miałem chęci upgrade dla jednej,zresztą powoli leciwej gry.

 

Czekałem na MFS i dla tej gry poniekąd kupiłem xsx.

 

To co zobaczyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Nawet w marzeniach nie mogłem przypuszczać jak ta gra może kiedyś wyglądać. Jest pięknie.

 

Znając topografię okolicy można latać na VFR po charakterystycznych punktach odniesienia.

 

Brakuje tylko dedykowanego pod xsx sprzętu .Najprostszy joy,nie mówiąc o wolancie i innych,uprzyjemniłby zabawę i wzniósłby na inny poziom.

 

Pozostało czekać…w powietrzu:)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Szopan napisał:

Brakuje tylko dedykowanego pod xsx sprzętu .Najprostszy joy,nie mówiąc o wolancie i innych,uprzyjemniłby zabawę i wzniósłby na inny poziom.

hotas xbox - Szukaj w Google

 

Masz sporo sprzętu, który działa z Xboxem.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Długo czyli ile?

 

Ja mam problem z tą misją bo Cessna strasznie podatna jest na przeciągnięcie.Nie mogę nawet wyrównać lotu nie mówiąc o osiągnięciu pułapu 8500ft.

Wcześniej podobnych problemów brak w szkoleniu VFR.

 

Albo mam coś z lewym analogiem albo     wyczerpałem jakąkolwiek przyjemność  gry na padzie…

Odnośnik do komentarza

Oświetlenie i ilość opcji pogodowych to mistrzostwo świata.

Sam fakt zmiany daty, pory dnia i pogody wlocie bez żadnych loadingów robi wrażenie.

Dopiero potem zakumałem że w wybranej opcji pogodowej można bawić się głebiej chmurami (wysokość, grubość, gęstość itp itd.) Kombinacji jest multum a efekty które można uzyskać to jest po prostu next level.

ba970a1b-5650-4ee0-a0e5-3903fedc3401.png

4025f101-b09f-4715-99d9-0ee3d3b28c93.png

e1251503-4f3b-4d28-92b3-642ea6a0b0c5.png

  • Plusik 6
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.07.2021 o 17:20, zloto napisał:

Nie wiem jak można pisać, że to nie jest nextgen. Osobiście uważam, że to gierka z najlepszym i najbardziej naturalnym oświetleniem jakiekolwiek widziałem w grze. Nie chodzi o szczegółowość świata, bo wiadomo, że przy generowaniu tak gigantycznej zawartości, trzeba trochę zejść z detali i postawić na pewną umowność. Ale oświetlenie w tej grze to zahacza o fotorealizm i dla mnie osobiście właśnie to robi największe wrażenie.

 

 

Hmm, no jeżeli tak będziemy definiować nextgenowość tej gry, to faktycznie coś może być na rzeczy. Przyznam, że nie zwróciłem na to uwagi. Albo za mało grałem albo grafika była dla mnie po prostu ładna ;) Widoczki, które wrzucacie są ładne, a nawet bardzo ładne. Nie miałem wcześniej do czynienia z innymi grami tego typu aby móc dostrzec tutaj wszystkie niuanse.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Magik napisał:

Oświetlenie i ilość opcji pogodowych to mistrzostwo świata.

Sam fakt zmiany daty, pory dnia i pogody wlocie bez żadnych loadingów robi wrażenie.

Dopiero potem zakumałem że w wybranej opcji pogodowej można bawić się głebiej chmurami (wysokość, grubość, gęstość itp itd.) Kombinacji jest multum a efekty które można uzyskać to jest po prostu next level.

ba970a1b-5650-4ee0-a0e5-3903fedc3401.png

4025f101-b09f-4715-99d9-0ee3d3b28c93.png

e1251503-4f3b-4d28-92b3-642ea6a0b0c5.png


A później wpadnie nayebany Whisker, wrzuci screena z orania pola śmigłem i napisze, że grafika to poziom PSX :dafuq:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...