Skocz do zawartości

Microsoft Flight Simulator


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

No na tym kompie co go złożyłeś to za bardzo nie poszalejesz, ale może 32GB ramu cię uratuje i zrobi ładną graficzkę :yao:

  

1 godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:

120 GB zajmuje przecież na GP. Jest podane. Nawet nie wiem czy już nie jest nawet ściągnięte.

Najpierw pobiera się tylko launcher - 1GB, o północy możesz dociągnąć sobie całą resztę.

 

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Bzduras napisał:

No na tym kompie co go złożyłeś to za bardzo nie poszalejesz, ale może 32GB ramu cię uratuje i zrobi ładną graficzkę :yao:

  

 

Z IGN 

Performance wise, Flight Simulator looks great on my PC, which is no slouch but a few years old at this point. I'm running a Core i7-7700K with a GeForce GTX 1080 GPU and 32GB of RAM. Microsoft Flight Simulator set itself to "high" when I initially started up, but I did find myself turning down some of the lighting effects to medium to improve performance.

 

 

Nom:yao:  

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, pawelgr5 napisał:

Ma ktoś z was kompa żeby to poszło na high chociazby w FHD? Niby wszystko super ale to wygląda na niszczyciela kompów i w moim przypadku pozostanie czekac na Xcloud w wersji na laptopy żeby to jakoś wyglądało.

Taką mam nadzieję. W zasadzie to pierwsza gra, która bardzo lubi się z SSD i streamingiem danych, więc będzie to swoisty Crysis naszych czasów - benchmark jak nic.

Odnośnik do komentarza

Kompletnie nie czaje tej gry, nie moje klimaty

Ogólnie grafika dupy nie urywa, sprawdziłem Polskę w dzień, Nowy Jork nocą.

Wydajność dramat. Detale ultra, 1440p, w Polsce 50-60 fps, ale już Nowy Jork nocą 20-30

W 1080p jest niewiele lepiej, ale gra wygląda jak totalne (pipi).

Odnośnik do komentarza

Jeśli i7 10700k ustawiony na 5GHz każdy rdzeń, 32 gb ram, dysk nvme z odczytem 3500mb/s i rtx 2070S jest według Ciebie z słaby to Pozdro Ta gierka wygląda słabo na ultra, i skoro tak chodzi to optymalizacja leży i kwiczy. Tu nie ma filozofii.

Biorąc pod uwagę średni przyrost 20-30 fps który daje 2080ti, to na nim nawet nie będzie 60fps w nowym Jorku nocą. Czyli coś tu jest nie tak, jak najlepszy sprzęt na rynku w 2k nie może wydoić 60fps. Pozdro na Xbox One jak ktoś odpali



Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...