Skocz do zawartości

Microsoft Flight Simulator


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zainstalowałem grę na zwykłym dysku 10TB i znowu widzę ten niebieski pasek, jakby sie gra aktualizowała...

Gierka mimo tego,z e u mnie chodzi w 30-60 fpsach na wysokich ustawieniach - gierka sprawia mi dziwna frajde- cos jak symulator kuriera od Kojimy, na pewno bedzie łatane dłużej!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

Aaa, Tobie chodziło o samo wejście do menu. No to jest faktycznie dłuższe od wczytania lotu, ale nadal to jakieś 2-3 min, a nie 10. Ty masz ssd czy hdd?

No pewnie przesadziłem, chodzi mi o 1 uruchomienie gry, trwa to naprawdę długo. Przeniose pewnie na SSD.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, easye napisał:

No pewnie przesadziłem, chodzi mi o 1 uruchomienie gry, trwa to naprawdę długo. Przeniose pewnie na SSD.

Na ssd nvme też się długo wczytuje. U mnie procek i7 8700 bywa, że na 100% leci, ale zwykle koło 60-70%, a karta (2080) mordowana nonstop powyżej 97%. 4K ze skalowaniem 70%, mix ultra/high, paski na 150 i te 28-50 fps jest. 

Odnośnik do komentarza

A ja mam inna prośbę, jestem ciekaw jak odwzorowane są atrakcje turystyczne.

ciekaw jestem jak wyglądają moherowe klify - największa atrakcja Irlandii, ktoś chce się przelecieć? :-)

Klify Moheru
Lislorkan North, Co. Clare
https://goo.gl/maps/uqUWuRBUGEzUzkVh9

 

Szukałem po youtubach ale nigdzie nie widziałem jeszcze odwzorowania miejsc turystycznych, każdy skupia się na szukaniu swojego domu :-), nie ukrywam ze to mnie chyba najbardziej ciekawi w tym tytule, lot do Vietnamu, Malediwy czy Japonia, musi być fajna przygoda.

 

Z drugiej strony skoro nie są odwzorowane jakoś świetnie takie miejsca jak Wawel to chyba oczekuje za duzo od tej gry :-)

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Zaraz zacznę pobierać opłatę za te przeloty jak rasowy pilot i dopiero kurła będzie Flight Simulator xD

1 godzinę temu, eX4cT_PL napisał:

Klify Moheru
Lislorkan North, Co. Clare

Niestety ten region w mapach Binga jest w niskiej rozdzielczości - próbowałem pobrać go na dysk, ale same klify ustawiają się na low quality i wygląda to tak:

Spoiler

AmY4CuA.png

@pawelgr5 Kraków: https://imgur.com/a/xxob2RI
@Paolo de Vesir Stolica Xboxa: https://imgur.com/a/cmx15Ob

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, eX4cT_PL napisał:

Nie wyglada to chyba aż tak zle, trudno coś więcej powiedzieć, jak dla mnie to porównywalnie z Warszawa xD

Czym wyżej tym lepiej to wygląda, choć - ze względu na naturę tej gry - to akurat zrozumiałe. Niesamowite wrażenie to robi, naprawdę - nawet bez 60 żelbetów fun z latania mam przeogromny i tak jak ściągnąłem jako popierdółkę do polatania tak teraz jest banderas nad tą szpilą. Sama zmiana pogody w czasie rzeczywistym robi nieziemskie wrażenie. A te Malediwy to jakby ktoś mi namalował :banderas:

 

Spoiler

GgTVG1H.png

pcglvoC.png

6PvyxAk.png

RyyPH2f.png

X47uRSn.png

CesRgL6.png

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja sobie nie pogram. Aktualizacje ściągam-91GB. Po odpaleniu sprawdza aktualizację i leci sobie paseczek niebieski na dole ekranu. Stoi w połowie i to tyle z gierki. Sporo osób ma ten sam problem, ale te czary mary nie działają. 

Odpalam z MS Store, apki Xbox, odpalam jako admin- to samo.

Usunięcie i ponownie zainstalowanie/ściągnięcie 91GB- to samo

wyłączony firewall windowsa- to samo

odpalenie kilka raz żeby się połączyło i zaskoczyło- to samo

odłączony joystick, bo u niektórych działa- to samo

 

itp itd.

:yao:

 

sYDriTd.jpg

 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Ten paseczek to loading, także coś jest nie w paski u Ciebie. Gra na SSD? U mnie pojawiał się tylko przy pierwszym loadingu, potem wszystko już szło bez problemu. Chociaż i tak gra ma dałna z tym ściąganiem, zamiast pobrać gierkę normalnie jak każdy inny tytuł to tu jest na przemian pobieranie, zapisywanie i dekompresja tysięcy małych pliczków, więc nawet szybkie łącza nie są w stanie rozwinąć skrzydeł :yao: Instalacja to zdecydowanie najgorszy element tej gry i najgorszy proces, jaki widzialem w gierkach od dekady, jeśli nie lepiej. Jedyne co ratuje wrażenie to bajlando po odpaleniu rozgrywki właściwej.

Odnośnik do komentarza

Ja po kilkunastu godzinach przeleconych, wziąłem tytuł na steam. Chcę go mieć na stałe, gra mi się świetnie. Ten tytuł pożera całe 16gb ram i domaga się więcej na detalach w których gram, gdy przelatuje nisko wielkiego miasta, albo lotniska z 50 graczami w pobliżu :E. Nawet cała komunikacja z kontrolą powietrzną leci przez Azure, gadają do mnie po imieniu, słyszę komunikaty innych graczy gdy jestem na tej samej częstotliwości, bajka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...