Skocz do zawartości

Microsoft Flight Simulator


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

No patrząc na to w taki sposób to masz rację Ale dla mnie tu leży i kwiczy optymalizacja. Jest wiele w uj ładniejszych gierek, które nawet w 4k chodzą w przedziale 40-60. Zresztą nawet rdr 2 na ultra w 2k działa w pip lepiej

Tak czy siak ja zainstalowałem zobaczyć jak to się prezentuje i tyle. Ale jak byłbym fanem takich gierek to bym się mocno zirytował gdybym nie miał w planach kupna nowych rtx 30xx



Odnośnik do komentarza

Tu poprawili ze gra jest dla wszyskich- 3/4 rzeczy może wykonać AI. Gracz się może delektować lotem i oglądaniem widoków. Ale to jest to co pisałem wcześniej- kupiły ładne zdjęcia. 737 widać 3/4 lotu chmury i warunki atmosferyczne. 
Ta gra ma problem na 2080ti. Trzeba dużo rzeczy wyłączyć. Można uzyc softu invidi i wykona optymalizacje. Wtedy zejdzie do medium. 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

No patrząc na to w taki sposób to masz rację emoji16.pngemoji16.png Ale dla mnie tu leży i kwiczy optymalizacja. Jest wiele w uj ładniejszych gierek, które nawet w 4k chodzą w przedziale 40-60. Zresztą nawet rdr 2 na ultra w 2k działa w pip lepiej emoji23.pngemoji23.png

Tak czy siak ja zainstalowałem zobaczyć jak to się prezentuje i tyle. Ale jak byłbym fanem takich gierek to bym się mocno zirytował gdybym nie miał w planach kupna nowych rtx 30xx emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png


 

Ludzie na GTXach 1080 grają w wysokich ustawieniach, wiec albo optymalizacja albo Twój komputer, ale calkowicie Cię rozumiem, dlatego zrezygnowałem z PC.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiesz mnie chyba, ja nie mam pretensji, że ta gra chodzi wolno. Ba, ja bym chciał aby chodziła na ultra w 15 fps, ale przy tym wyglądała jak nic nigdy wcześniej. Jak (pipi)ony święty graal grafiki komputerowej. Bo to by oznaczało, że w końcu idzie nowe i lepsze, a wypasione karty mają sens.

Ale nie, ta gra wygląda jak kupa w porównaniu do tego jak działa. W samolocie detale są cudne, ale już w tym samym samolocie widać słabe wygładzanie krawędzi. Tekstury lądu to żarcik. Całościowo jest po prostu słabo, jak na zapowiedzi i genialne screeny.

Odnośnik do komentarza

Nie będziesz mógł, gierka przed uderzeniem robi czarny ekran i elo.

Okej, na high w 1440p w tym samym Nowym Jorku ma między 40-50 (ale zwykle koło 45), dlatego na 2080ti nie ma problemu z 60. Ale za to różnica między ultra a high jest dość spora w miejscu które testowałem.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, easye napisał:

Jeżeli ta gierka potrzebuje pół profesjonalne procki, to ja nie wiem w jakiej wersji oni chcą ja na konsolach wydać.

 

Na nowej masz mix medium i high w 60 lub 30 na high/ultra. Mnie zastanawia jak będzie to wyglądało na XOS, bo nie zdziwię sie jak rozdzielczość zejdzie do 720p.

Odnośnik do komentarza

Nie no, do medium się nie zniżę. Wziąłem ultra, polatałem chwilę nad Polską, znalazłem swój dom i można grę usunąć. W Polsce w dzień, gdzie nie ma wielkich miast, na ultra jest 55-60. Ale tak jak mówili w Digital F, wielkie miasto i już leci fps w dół ostro.

Odnośnik do komentarza
Teraz, PiPoLiNiO napisał:

Nie no, do medium się nie zniżę. Wziąłem ultra, polatałem chwilę nad Polską, znalazłem swój dom i można grę usunąć. W Polsce w dzień, gdzie nie ma wielkich miast, na ultra jest 55-60. Ale tak jak mówili w Digital F, wielkie miasto i już leci fps w dół ostro.

Zrób screenshoty jak to u Ciebie wygląda. Mówiłes ze coś tam brzydko jest i nie jak na obrazakch w reckach więc fajnie by było żebyś to pokazał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...