Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, zdrowywariat napisał:

Stoi i sapie, dyszy i dmucha, 
Żar z rozgrzanego jej brzucha bucha: 
Buch - jak gorąco! 
Uch - jak gorąco! 
Puff - jak gorąco! 
Uff - jak gorąco! 
Już ledwo sapie, już ledwo zipie, 
A jeszcze palacz węgiel w nią sypie.”


To odnośnie Switcha podczas grania w nową Zeldę?

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Krzysztof93 napisał:

nie będzie forumkowej wymiany wrażeń w temacie bo trochę wstyd się teraz tutaj pokazywać kiedy temat przejęły dziwne istoty, monstra, chorzy psychicznie, sekta i digimony :sadkek:

Z tego powodu nie będę opisywać swoich wrażeń z granka w tym temacie, celem normalnej dyskusji zapraszam na discorda :lapka:

Odnośnik do komentarza

Sytuacja jest zawsze taka sama - różni ludzie mają różne preferencje, ale zdrowy z gorliwością religijnego fanatyka zawsze będzie stawiał ponad nie Zeldę, bo tam można wspinać się po ścianach co dopiero czyni grę świetną.

 

Niezależnie czy mówimy o ścigałkach, grach taktycznych, jRPGach, FPSach czy platformówkach? „Strzałą nie można strącać liści z drzewa? No sorry, ale nie możemy mówić tutaj o GOTY.” Pupcio też usilnie robi grunt pod zastąpienie zdrowego po następnym banie.

 

W sumie zauważcie, że jedyne odpowiedzi nasączone złością idą w stronę młodego albo zdrowego, cała reszta otrzymuje raczej stonowane odpowiedzi godne dojrzałego rozmówcy, bo człowiek wie, że taka właśnie osoba odczyta ten post. W przypadku pupcia i zdrowego taka forma zwyczajnie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Sytuacja jest zawsze taka sama - różni ludzie mają różne preferencje, ale zdrowy z gorliwością religijnego fanatyka zawsze będzie stawiał ponad nie Zeldę, bo tam można wspinać się po ścianach co dopiero czyni grę świetną.

 

Niezależnie czy mówimy o ścigałkach, grach taktycznych, jRPGach, FPSach czy platformówkach? „Strzałą nie można strącać liści z drzewa? No sorry, ale nie możemy mówić tutaj o GOTY.” Pupcio też usilnie robi grunt pod zastąpienie zdrowego po następnym banie.

 

W sumie zauważcie, że jedyne odpowiedzi nasączone złością idą w stronę młodego albo zdrowego, cała reszta otrzymuje raczej stonowane odpowiedzi godne dojrzałego rozmówcy, bo człowiek wie, że taka właśnie osoba odczyta ten post. W przypadku pupcia i zdrowego taka forma zwyczajnie przejdzie.

 

To samo mogę powiedzieć o Tobie, czy tjerym, w drugą stronę. To po pierwsze, a po drugie, czy widziałeś mnie, gdzieś w wątku gier, których nie lubię, żebym tam przeprowadzał krucjatę, że gra chujowa i się nie znacie? Szkoda mi czasu na hejt, gdy mogę go poświęcić na jaranko. To jest moje hobby, moja pasja, część mojego życia, a że jestem bardzo wybredny to cieszę się jak małe dziecko na lizaka, gdy wpada taka perełka :banderas:

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie obchodzi mnie dyskusja z nim tylko jak czytam te cytaty z Tuwima, obrazki z Twardowskim, pierdololo o kuzynkach,wyjazdach, zjazdach, treningach i lataniu na wingsuicie to się odechciewa forumka. Dyskutować i tak przecież nie ma sensu, śmiać się z niego też nie ma sensu. Niby pisze pozytywnie o grze a jeszcze nie było premiery a ja już mam tej gry dosyć :sadkek:

  • beka z typa 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...