Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, maniekboy napisał:

to zagrajczyki, a nie zagrajmerzy. 
zamiast chłonąć dusze gry, to nerwowo zerkaja na licznik klatek. Takie osoby nigdy nie beda czerpac radosci z przygody. 

 

Tak jak jeszcze można napisać, że grafika czy lepsza czy gorsza radości z gry nie odbiera, tak już płynna animacja na jakimś ludzkim poziomie ma bardzo duży wpływ na odczucia płynące z gameplayu, więc raczej ciężko nazwać ludzi, którzy oczekują po grze w 2023 roku płynnych 30 fps nerwowo zerkającymi na licznik klatek, bo tego raczej można wymagać. Tak, tak, wiem, że kiedyś grało się w 20 kilku i było super i każdy miał to w dupie, ale kiedyś było kiedyś, a dziś jest dziś.

Odnośnik do komentarza

Ależ korci wziąć switcha jak to oglądam. Ale z drugiej strony wydać 1500 złotych na konsole na której ogram 3 gry a potem rzucę ją w kąt to trochę słaby biznes. Ale jednak oglądając filmiki z tej zeldy czy smo swędzi aż ręka. Ciężkie te życie gracza.

Edytowane przez KamilM
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, tjery napisał:

 

Tak jak jeszcze można napisać, że grafika czy lepsza czy gorsza radości z gry nie odbiera, tak już płynna animacja na jakimś ludzkim poziomie ma bardzo duży wpływ na odczucia płynące z gameplayu, więc raczej ciężko nazwać ludzi, którzy oczekują po grze w 2023 roku płynnych 30 fps nerwowo zerkającymi na licznik klatek, bo tego raczej można wymagać. Tak, tak, wiem, że kiedyś grało się w 20 kilku i było super i każdy miał to w dupie, ale kiedyś było kiedyś, a dziś jest dziś.

dzis mamy płatki sniegu, ktore bombarduja ocenami 1, jak nie ma 60kl w grze i 4K
 

4 minuty temu, KamilM napisał:

Ależ korci wziąć switcha jak to oglądam. Ale z drugiej strony wydać 1500 złotych na konsole na której ogram 3 gry a potem rzucę ją w kąt to trochę słaby biznes. Ale jednak oglądając filmiki z tej zeldy czy smo swędzi aż ręka. Ciężkie te życie gracza.

moja rada
- kup tanio uzywke na OLX

- Kup zelde

-ograj zelde

-sprzedaj zelde i konsole na zero lub z mała strata  (moze konsole jak mega tanio wyrwiesz, to pogonisz drozej, a gre -30-40zł) i alegancja francja dawidy bankowe

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, maniekboy napisał:

dzis mamy płatki sniegu, ktore bombarduja ocenami 1, jak nie ma 60kl w grze i 4K
 

moja rada
- kup tanio uzywke na OLX

- Kup zelde

-ograj zelde

-sprzedaj zelde i konsole na zero lub z mała strata  (moze konsole jak mega tanio wyrwiesz, to pogonisz drozej, a gre -30-40zł) i alegancja francja dawidy bankowe

No właśnie przeglądam olx, tylko nie wiem czy zwykłego switcha czy może tego lite, bo te chodzą jeszcze taniej. Oprócz nowej zelduni jeszcze interesuje mnie SMO i BotW

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, KamilM napisał:

No właśnie przeglądam olx, tylko nie wiem czy zwykłego switcha czy może tego lite, bo te chodzą jeszcze taniej. Oprócz nowej zelduni jeszcze interesuje mnie SMO i BotW

Lec z klasycznym. V2 za 800-900zl kupisz, a na TV spoko jest ograc zelde

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, tjery napisał:

 

Tak jak jeszcze można napisać, że grafika czy lepsza czy gorsza radości z gry nie odbiera, tak już płynna animacja na jakimś ludzkim poziomie ma bardzo duży wpływ na odczucia płynące z gameplayu, więc raczej ciężko nazwać ludzi, którzy oczekują po grze w 2023 roku płynnych 30 fps nerwowo zerkającymi na licznik klatek, bo tego raczej można wymagać. Tak, tak, wiem, że kiedyś grało się w 20 kilku i było super i każdy miał to w dupie, ale kiedyś było kiedyś, a dziś jest dziś.

No nowa zelda na konsoli w wielu miejscach ma lock na 20 fpsow. 

 

Swoją drogą to jest niesamowite, że gra wypłynęła tyle dni przed premierą, a moderom PC zajęło raptem parę godzin, by zaktualizować silnik do 30 badz 60 fpsow.

 

Sama gra chyba uzależnia jeszcze bardziej niż jedynka. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, zdrowywariat napisał:

 

Skoro BOTW nieograne jeszcze to przed TOTK wypadałoby od tego zacząć. Po zakupie znajdziesz więcej gier godnych uwagi.

 

2 godziny temu, maniekboy napisał:

Lec z klasycznym. V2 za 800-900zl kupisz, a na TV spoko jest ograc zelde

Tak się zrobi, tylko kiedy czas na granie znaleźć. Jeszcze mam duży backlog z xboxa a korcą strasznie wspomniane wyżej przeze mnie gierki. Tylko z exami PlayStation jestem na bieżąco. Nie ma już człowiek tyle czasu jak za gowniarza żeby grać od rana do wieczora. A ta zelda czy SMO na prawdę pobudza wyobraźnię. I nawet to że nie ma to 4K/60fps mi nie przeszkadza, bo co z tego że odpalam gierkę w super hiper grafice na nowych konsolach jak to często puste wydmuszki. A Marian to już od kilku lat mi siedzi w głowie i często sobie oglądam z niego filmiki. Dawno już z żadną grą tak nie mialem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, KamilM napisał:

 

Tak się zrobi, tylko kiedy czas na granie znaleźć. Jeszcze mam duży backlog z xboxa a korcą strasznie wspomniane wyżej przeze mnie gierki. Tylko z exami PlayStation jestem na bieżąco. Nie ma już człowiek tyle czasu jak za gowniarza żeby grać od rana do wieczora. A ta zelda czy SMO na prawdę pobudza wyobraźnię. I nawet to że nie ma to 4K/60fps mi nie przeszkadza, bo co z tego że odpalam gierkę w super hiper grafice na nowych konsolach jak to często puste wydmuszki. A Marian to już od kilku lat mi siedzi w głowie i często sobie oglądam z niego filmiki. Dawno już z żadną grą tak nie mialem.

 

Masz jeszcze Super Mario Galaxy i Super Mario 3D World, równie fajne, a dla niektórych lepsze. Bierz Switcha, BOTW i L4, a jeszcze zdążysz przejść przed premierą TOTK :) W odwrotnej kolejności nie będzie sensu przechodzić, skoro to „DLC”.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, KamilM napisał:

 

Tak się zrobi, tylko kiedy czas na granie znaleźć. Jeszcze mam duży backlog z xboxa a korcą strasznie wspomniane wyżej przeze mnie gierki. Tylko z exami PlayStation jestem na bieżąco. Nie ma już człowiek tyle czasu jak za gowniarza żeby grać od rana do wieczora. A ta zelda czy SMO na prawdę pobudza wyobraźnię. I nawet to że nie ma to 4K/60fps mi nie przeszkadza, bo co z tego że odpalam gierkę w super hiper grafice na nowych konsolach jak to często puste wydmuszki. A Marian to już od kilku lat mi siedzi w głowie i często sobie oglądam z niego filmiki. Dawno już z żadną grą tak nie mialem.

Ja bym sie nie zastanawial, tylko bral switcha i cieszyl sie jego exami, bo jest tego masa. 

 

Nie bedziesz zalowal, a przenosnosc switcha jest idealna nawet na posiedzenia 10-15min. 

Dla mnie to dalej konsola nr1

Potem xbox, pozniej sprzatanie chaty, pranie, zmywanie i na koncu ps5

Odnośnik do komentarza

Galaxy dwie części ograłem, o 3D world zapomniałem, że wydali też na switcha a też bym zagrał. A L4 brać nie muszę, bo mam firmę :banana: Pewnie niedługo się zaopatrzę w tego switcha, bo nie ma co się męczyć i co jakiś czas odpalać filmiki z SMO czy BotW i myśleć jak to fajnie by było pograć. 

Odnośnik do komentarza

Rozwala mnie to - kazda gierka od N wycieka pare tygodni przed premiera, ale do Polski wysylaja doslownie na ostatnia chwile.

Oczami wyobrazni widze jak wynajmuje busa i jade za granice, jak po 3d all-stars :balon:

Przynajmniej pogram w drodze powrotnej :gigabeta:

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...