Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, zdrowywariat napisał:

 

Trochę mnie przestraszyłeś, więc napisałem im tak:

 

”Ok, dziękuję za odpowiedź, ale z tego co mi wiadomo inne sklepy zawsze przy złożeniu preordera wysyłają grę dzień lub 2 wcześniej, żeby zainteresowany mógł się cieszyć grą na premierę, więc jeśli macie zamiar wysłać grę w piątek to proszę mi dać znać w czwartek do południa to zamówię gdzie indziej, a Was poproszę o zwrot wpłaty, bo nie po wziąłem sobie wolne w ten weekend, żeby grać dopiero w poniedziałek, z góry dziękuję.” :)

U nich tez zlozylem zamowienie na Zelde tak na wszelki wypadek. Wyslalem mejla, czy dodaja moze do preordera bonusy tj. naklejki, plakat i monete to odpisali, ze w kolekcjonerce na pewno sa bonusy, a odnosnie standardowej wersji to nie maja potwierdzonych informacji odnosnie dostepnosci dodatkow :dog:

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

 

3 minutes ago, bebbop said:

U nich tez zlozylem zamowienie na Zelde tak na wszelki wypadek. Wyslalem mejla, czy dodaja moze do preordera bonusy tj. naklejki, plakat i monete to odpisali, ze w kolekcjonerce na pewno sa bonusy, a odnosnie standardowej wersji to nie maja potwierdzonych informacji odnosnie dostepnosci dodatkow :dog:

To nasi też dają dodatkowe szpeje do preordera? :banderas: Myślałem, że tylko na My Nitendo Store te monety/naklejki/plakat

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, messer88 said:

 

jest jakaś przystawka od 8bit żeby se grać dualsensem na switchu? 

Tak. 8bitdo wireless adapter 2. Działaja gyro, haptyka i gra się mega. Mam, polecam.

 

A co do preorderów - tylko cyfra. Preload zrobiony i równo o północy mogę odpalać grę. A jak kiedyś do celów "kolekcjonerskich" będę chciał fizyczne wydanie kupić to zawsze jest na to czas. I może zostać w folii :sir:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Banan91PL napisał:

A jak perfectblue? Mam preorder z amiiboo mam nadzieje ze nie dadzą dvpy chociaż nigdy się nie zawiodłem ale różnie bywa

Z tego co słyszałem w piątek kacowe bo szykuje jakąś imprezę w nocy z czwartku na piątek dla stulejarzy

  • beka z typa 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, pawelgr5 napisał:

Euro dzis wyslalo maila z prosba o termin na kiedy gra ma przyjsc. Jak ktos tam zamawial to pamietajcie ze opcja inpost moze wam gre opoznic na poniedzialek bo ich pierdoli kiedy euro ma cokolwiek dostarczyc. Polecam tylko opcje z kurierem. Wyruchalem sie tak na premierze Metroid Prime :reggie:

 

Mi wypierdala cały czas błąd techniczny jak chcę na piątek. Kurwy i śmiecie. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Faka napisał:

No ja pierdolę, ale mnie ten RTV Euro wkurwia, no nie dadzą mi ustalić terminu odbioru na piątek, bo wypierdala błąd techniczny. Kurwa chcę tę grę w piątek, nie w sobotę, tylko w piątek. 

To samo . Zadzwoniłem na info pani raz dwa mi klepnela termin . Dzwoń 

Wywala im błąd bo to pre order i tylko oni mogą potwierdzić . Tak babeczka mówiła :balon:

Edytowane przez Plackus
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Plackus napisał:

To samo . Zadzwoniłem na info pani raz dwa mi klepnela termin . Dzwoń 

Wywala im błąd bo to pre order i tylko oni mogą potwierdzić . Tak babeczka mówiła :balon:

 

Dobra, zadzwoniłem i babka mi też ogarnęła na piątek. Strona czy tam serwery nie wyrabiają i wywala w pizdu taki błąd, także jebać. Mam ogarnięte przez telefon. 

Odnośnik do komentarza

Ja skończyłem BotW dopiero na początku tego roku, więc jeszcze chwilę odczekam od premiery, żeby nie grać w drugą, dużą podobną do siebie grę. Także TotK poczeka u mnie co najmniej do lata. Poza tym ciekawią mnie recenzje, bo teraz wiadomo, że jest hype, nadchodzi gra roku i tak dalej, ale bardziej ciekawi jakie będą opinie właśnie za kilka tygodni, jak już opadnie kurz po premierze i opinie będą bardziej przyziemne. 

Odnośnik do komentarza

Nawet bym pograł mimo, że jestem antyfanem BOTW. Ale kurczę nie odpowiadają mi te "futurystyczne" klimaty i ten rodzaj designu. Te puste pola i te bieda roboty plus wszechobecna zieleń, jest niezbyt porywająca. Ehh, Wind Wakera 2 bym chciał a nie to. Grajcie, cieszcie się i emocjonujcie. A jak zobaczyłem trailer z tym smutnym typem z autobusu to już totalnie mi się odechciało.

Edytowane przez roivas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...