Skocz do zawartości

Następna generacja


Następna generacja  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na początku nadchodzącej generacji mam zamiar zainwestować w:

  2. 2. Co do Cyberpunka 2077 to:

    • biorę na premierę
    • poczekam już na dedykowaną wersję pod next-geny (2021)
    • nie interesuje mnie ten tytuł

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 22.11.2020 o 21:22

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, kotlet_schabowy napisał:

Aha czyli mam kupić nowy sprzęt, żeby grać w gry ze starych konsol w lepszej jakości ?

 

yyyy nie? Jezeli ograles wszystkie gry ktore chciales i nie ma dla Ciebie nic ciekawego na nowej generacji to nie kupujsz, proste.

Jezeli masz backlog i chcesz ograc go na obecnym sprzecie, a potem kupic nastepny to spoko.

Jezeli masz backlog i chcesz ograc go na nowej generacji bo nie chcesz trzymac starej konsoli pod tv to kupujesz i grasz jakby nigdy nic. Tyle.

 

Zaskakujace jak niektore praktyki pro konsumenkcje potrafia przeszkadzac ''graczom''

 

 

Edytowane przez hav7n
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, milan napisał:

Nikt nie widzi problemu, tylko jest beka, to jakbys sprzedawał samochód po wakacjach, do kina chodził następnie z rodziną 20 km z  buta 9 miesiecy,  a pozniej w czerwcu  znowu szukał samochodu na wakacje, wiadomo, pół roku 0C w kieszeni,  ale gdzie tu godność Teodorze

No przykład nietrafiony. Jak już chciałeś porównywać coś do samochodu to lepszym przykładem jest to, że ktoś kupuje 2 samochód, powiedzmy szybszy, żeby sobie poszaleć. Po miesiącu jak się nacieszył sprzedaje i jeździ swoim zwykłym. :lapka: 

Odnośnik do komentarza

No nie, bo zaraz go znowu kupuje, bo chce szybko pojezdzic. Wiec jaki  sens, nie lepiej zostawic w garazu i miec?

Chyba ze sądzisz ze 1200 zł za konsolę to jak kupno szybkiego drogiego pojazdu xD

Ale kłoci się to z  hasłami  w tym temacie

Ale podoba mi się nawet to porównanie, kupno innej konsoli jak  kupno Bugatti, a póxniej powrót do trabanta w combi, wiecej miejsca, kompatybilny  z oponami z wartburga.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Szybszy samochód mam (koxa) a prosiaka traktuje jako ciekawostkę i kwestie finansowe nie maja tu nic do rzeczy, po prostu nie lubię mieć w domu sprzętu którego nie używam. Nie jest to najrozsądniejsze no ale 

 

teraz jak kupie prosiaka to już trzymam do premiery ps5 xd 

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Nie ma wojny konsolowej, dyskusja dotyczy kupowania  i sprzedawania każdej konsoli

1 minutę temu, kubson napisał:

Szybszy samochód mam (koxa) a prosiaka traktuje jako ciekawostkę i kwestie finansowe nie maja tu nic do rzeczy, po prostu nie lubię mieć w domu sprzętu którego nie używam. Nie jest to najrozsądniejsze no ale 

Spoko kubson,  masz po prostu limit konsol od żony, nie wstydź się. Myślę że jakbym przyniósł xboxa do domu też by było pytanie po co następna jak i tak prawie nie gram.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Obstawiam że cena 500 dolcow jest możliwa ale żadne korpo nie jest tak glupie by sprzedawać sprzęt ze stratą.

 

Spróbujcie sobie wyobrazić co by na to powiedzieli ci słynni inwestorzy "no hej, mamy tu nową konsole, ludzie oszaleją na jej punkcie ale im więcej sprzedamy tym bardziej będziecie stratni, co wy na to?"

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Grabek napisał:

A to nie bylo tak do tej pory ze ze strata sprzedawali poprzednie konsole a zarabiali na grach/akcesoriach/uslugach? Dalbym palca obciac ze tak wlasnie bylo

Tak bylo dla ps3.

 

Obstawiam cene 500 - 700$ na start zeby sciagnac jak najawiecej z early frajerow adopterow. Potem przecena i dojenie kazulow i tatkow zeby dzieci mogly pograc w fortnajta. A potem nowy model+. No kur.rwa chyba nie wierzycie, ze jak raz to zrobili z pro/scorp to przestana? xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...