Skocz do zawartości

Następna generacja


Następna generacja  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na początku nadchodzącej generacji mam zamiar zainwestować w:

  2. 2. Co do Cyberpunka 2077 to:

    • biorę na premierę
    • poczekam już na dedykowaną wersję pod next-geny (2021)
    • nie interesuje mnie ten tytuł

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 22.11.2020 o 21:22

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem, będzie delikatna powtórka z tej generacji. W przyszłym roku wyjdą nowe konsole, nowy sprzęcik gracze i developerzy będą się z nim zapoznawać. A i tak po ok 3 latach powstaną zupgradeowane wersje tak jak teraz Pro i One X. 

 

Jestem przekonany o tym tym bardziej teraz gdy MS chce wypuścić tylko jedna wersję konsoli 

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś chcę 60fpsow na konsole to polecam po prostu kupować take gry gdzie twórcy to dostarczają. Zamiast bez sensu narzekać na cos co leży w kompetencjach developerow a nie producentów konsol

 

Bo nie wiem czy wiecie ale już teraz są wydawcy (jak Nintendo czy Microsoft) od których gry zwyczajowo trzymają te wymarzone konsolowe 60 klatek 

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
10 minut temu, ASX napisał:

No tak zapomnialem halogearsyforza sie nie liczą na tym forum

 

Teksty rodem z cw

 

Jesteś zbyt ogarnięty propagandą MS, żeby spojrzeć na to obiektywnie. 

 

Halo nie wiadomo czym będzie tak naprawdę, poza tym cała historia MC i Halo mocno się pogorszyła od części 4 względem trylogii. Gearsy? 4 to był kasztan, 5 nie zapowiada się lepiej. Forza? No Horizon 4 był dobry, ale jednak zbyt podobny do 3, a jeżdżenie po torach w Motorsport jest tylko dla maniaków wyścigów, bo każdy inny zaśnie po 30 minutach. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, suteq napisał:

Jesteś zbyt ogarnięty propagandą MS, żeby spojrzeć na to obiektywnie. 

 

Halo nie wiadomo czym będzie tak naprawdę, poza tym cała historia MC i Halo mocno się pogorszyła od części 4 względem trylogii. Gearsy? 4 to był kasztan, 5 nie zapowiada się lepiej. Forza? No Horizon 4 był dobry, ale jednak zbyt podobny do 3, a jeżdżenie po torach w Motorsport jest tylko dla maniaków wyścigów, bo każdy inny zaśnie po 30 minutach. 

ale w ogóle nie tego dotyczy dyskusja, nie wiem po się rozpisujesz i wmawiasz wszystkim "propagande" że Halo i Gearsy to OBIEKTYWNIE zle gry

 

Mój post dotyczyl raczej poziomu twojej wypowiedzi a nie tresci

 

- Ms i Ninentendo starają się robic gry w 60 klatkach - FAKT

- Ale to sa słabe gry więc sie nie liczą - subiektywna opinia sutka

 

"Dyskutując" w ten sposób daleko nie zajedziemy, bo w ten sposob można zbijać dowolny argument i prosze daruj sobie personalne ataki to do niczego nie prowadzi

28 minut temu, Figuś napisał:

Tak szczerze to podoba mi się wizja gier M$ Studios na innych sprzętach,  a jako klapa dupa by mnie nie piekła jakby first party od Sony wydawali swoje gry na Xboxie :)

6f78845e2f6029a0bf81ccac338a014a.jpg

 

Każdy i tak kupił by sprzęt który mu bardziej  odpowiada

Dzisiaj raczej ten rudy kransolud trzymałby z orkami ;)

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
6 minut temu, ASX napisał:

ale w ogóle nie tego dotyczy dyskusja, nie wiem po się rozpisujesz ;)

No jak nie? Nie każdy lubi i ma ochotę grać przez całą generację w 3 te same serie, które w większości w ostatnich latach zaliczyły mocny regres w stosunku do poprzedniczek. 

 

No sorry, czego byś nie pisał, to gry first party MS w ostatnim czasie są bardzo wątpliwej jakości. Faktów nie oszukasz. 

 

Life of black tiger też byś wymienił na liście jakby było w 60 fps? No nie sądzę. Gier w 60 fps może być masa, ale jak są słabe to nikogo to nie interesuje. 

 

A Nintento to tak jak pisałem - jest dodatkiem do głównej konsoli MS/Sony ze względu na to, że brakuje na niej większości multiplatform, które są jednak głównym motorem napędowym konsol. A jeśli chodzi o gry w 60fps na konsolach MS/Sony to brakuje ich mocno właśnie w dziale multiplatform chociaż cieszy jak się widzi, że Doom czy Wolf śmigają w 60fps no ale to są jednak pojedyncze przypadki. 

Odnośnik do komentarza

Serio porównujesz Life of black tiger do Halo? O-ok to ma sens.

 

Wiesz rozumiem argumenty że Halo 5 ma najslabsza (obok Halo 2) kampanie w calej sadze, a Gearsy 4 to stagnacja serii, rozumiem bo sam się z tymi argumentami zgadzam. Ale to nie wmówisz mi że to słabe gry, a to że ty nie chcesz w nie grać to delikatnie mówiąc nie mój problem bo wystarczająco ludzi chcę następbych części. 

 

Poza tym ta generacja to nie tylko te 3 serie (zwlaszcza że w ciągu 6 lat wyszly tylko jedno Halo i Gearsy), są też inne gry na konsole (chociaż przyznaje jest ich niewiele) ale jeśli ktoś woli ich nie widzieć to normalne że nigdy ich nie zobaczy ;)

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
16 godzin temu, YETI napisał:

Dokładnie, zawsze mnie to bawi, prawdziwe szprotki biznesu, z drugiej strony, nie znamy ich sytuacji xD

 

Wiesz niektórzy siedzą cała generacje na starym TV i amatorze PS4 a inni zmieniają TV co rok i konsole tez wymieniają w czym problem? Ja PS4 odpalam raz na ruski rok dla HBO GO i ekskluzywnych gier, xbox jest wiodącym sprzetem od czasu premiery xbox one x a swticha pogoniłem bo po prostu nie ma dla mnie tam nic ciekawego od czasu premiery. Gdyby nie to, że mam kilka gier do ogrania na PS4 jeszcze to tez bym pogonił kurzącą się konsole bo po co to ma leżeć? Sam wiesz, że czas nie jest z gumy więc tobie wystarczy ps4 amator i 3 gry na rok, zrozum, że nie każdy ma takie same priotytety. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
3 minuty temu, milan napisał:

Ale yeti nie pisał ze problem, tylko mamy beke z kogoś kto musi sprzedawac sprzet za 900 zł,  by  kupić go za 4 miesiace znowu za 800 zł, i tak w koło macieju.

 

 

No a ja mam beke z grania na telewizorze FHD i PS4 amator przez całą generacje. I co teraz?

 

12 godzin temu, easye napisał:

2007r. PS 3 w cenie prawie 3 tys zł. ale kolega z podstawówki Mejma czytał w gazetce, że Sony dokłada do każdej konsoli! Ja mu wierzę!

 

PS3 kosztowało 2399 na premiere 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, _Be_ napisał:

 

No a ja mam beke z grania na telewizorze FHD i PS4 amator przez całą generacje. I co teraz?

 

 

PS3 kosztowało 2399 na premiere 

Nikt nie odmawia Ci tej beki :) chyba  o to chodzi

 

Ja np. nie zmieniłem fata na pro ponieważ nie zgadzam się na politykę półgeneracji, tym bardziej jak zobaczyłem gowa na zwykłym ps4. Nie zgadzam się i już. Teksty o byciu biedakiem do mnie nie trafiają.

Edytowane przez milan
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, suteq napisał:

@milan 

Może lubi? :) 

To niech lubi, przecież my tylko pisalismy że mamy  z tego beke, nikt nie napisał ze to debile, albo gardizmy.

 

Mnie  śmieszy bawienie się w cały ten galimatias ze sprzedawaniem i kupowaniem,  sciaganiem  znowu gier, jakieś logowania, archiwa,  w zyciu by mi sie nie chciało, poza tym fajne konsole wole trzymac, sprzedałem  w zyciu tylko jedną i zalowalem.

1 minutę temu, _Be_ napisał:

A kto w ogole uzywa słowa b i e d a k i? Czy to jakaś walka z glosami w głowie?

Ktoś kiedys w CW tak mi napisal i dostał dużo plusów, tylko do tego pije.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Jak zwykle przed rozpoczęciem nowej generacji są tysiące rozkmin co będzie lepsze, a gdy obie konsole wyjdą to jako pierwszą konsolę większość wybierze jedną z dwóch opcji : 

1) sprzęt marki, której się trzymamy od lat 

2) sprzęt, na który wyjdzie gra, na którą najbardziej czeka

 

Oczywiście to dotyczy założenia, że obie konsole wyjdą w podobnym czasie 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Nowa generacja to test dla MS-u głównie, czy potrafi wyciągać wnioski ze swoich porażek. To nawet nie była kwestia mocy obliczeniowych konsol, ale źle dobranej strategii rynkowej. Przypomnę, że XO i PS4 w pierwszej fazie generacji szły łeb w łeb. MS niech lepiej tą głowę z chmur zdejmie, bo zachowują się jakby nic się nie stało (czemu mi się tak bardzo kojarzą z naszą PO?!). To nie większe możliwości, ani większa moc obliczeniowa sprzedają konsole. To dobry marketing, dobre umowy z producentami 3rd party, oraz rynkowe strategie są znaczące. Dawanie za pół-darmo jest ok, ale nie może być główną strategią, bo ta upadnie gdy tylko źródełko się wyczerpie, albo osłabnie (bo konkurencja nie śpi).

 

Tak czy owak, widać że im się jeszcze chce. To dobrze. Nie mają nic do stracenia. Zdrowa konkurencja jest dobra dla każdego z nas.

 

Sony przydałoby dorzucić coś teraz do hype-pieca, w sumie można byłoby już zacząć tease'ować przed wielką konferencją na jesieni, zwłaszcza że MS rzucił rękawicę. Po konfie jakaś fajna kampania ciągła, trwająca do premiery nowej konsoli - sneak peak'i, konkursy, streamy, może jakieś ARG dla największych zapaleńców. Chciałbym już się podjarać, a na razie tak trochę zima...

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, funditto napisał:

Jak zwykle przed rozpoczęciem nowej generacji są tysiące rozkmin co będzie lepsze, a gdy obie konsole wyjdą to jako pierwszą konsolę większość wybierze jedną z dwóch opcji : 

1) sprzęt marki, której się trzymamy od lat 

2) sprzęt, na który wyjdzie gra, na którą najbardziej czeka

 

Oczywiście to dotyczy założenia, że obie konsole wyjdą w podobnym czasie 

Dodałbym punkt:

 

3) sprzęt na którym zagramy w gry które już kupilismy

 

Nikt raczej nie będzie chciał porzucać biblioteki cyfrowych gier na które wydał tysiące zloty. Wiedza to też doskonale producenci dlatego wsteczna kompatybilność to świetny zabieg marketingowy w pierwszych latach życia konsoli.

 

To też sprawi że następna generacja będzie jeszcze bardziej betonowa niż ktorakolwiek z poprzednich. Rzadko ktoś zdecyduje się zmienić platforme

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.