Skocz do zawartości

Następna generacja


Następna generacja  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na początku nadchodzącej generacji mam zamiar zainwestować w:

  2. 2. Co do Cyberpunka 2077 to:

    • biorę na premierę
    • poczekam już na dedykowaną wersję pod next-geny (2021)
    • nie interesuje mnie ten tytuł

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 22.11.2020 o 21:22

Rekomendowane odpowiedzi

A ja kupie ps4 slim i ogram te 10 czegos wartych gier z tej zaje.bistej generacji, ktora niedlugo zdechnie, ale na jej miejsce wjedzie kolejna i pewnie ja przebije.

 

news:  deweloperzy wprowadzaja platne pacze. teraz zeby wyelimnowac bugi trzeba uiscic jednorazowa oplate lub wykupic drozszy ps+/xbl.

reakcja "graczy": no i co w tym zlego? wazne, ze sie staraja. juz zrobilem preorder. cyfrowy. bo wspieram branze.

 

TFU

  • Plusik 2
  • WTF 3
Odnośnik do komentarza

U mnie zakup nowej konsoli będzie oznaczał również nowy tv. Nie mam jakiegoś ciśnienia by brać sprzęt od razu po premierze, nawet jeżeli będzie prawilny bc z jakimiś ulepszeniami. Brałem ps3 na premierę i przez pryzmat czasu to był raczej zły pomysł (do tego YLOD po 2 latach). PS4 pojawił się u mnie dopiero pod koniec 2016 i to był dla mnie dobry okres, dużo dobrych gierek za małe pieniądze i jest w czym przebierać. Mam awersje do konsol na premierę ze względu na ich problemy wieku dziecięcego wolę przeczekać aż będzie pewne, że trafi człowiek na model który bezproblemowo posłuży na lata.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Jakim napisał:

A tam. Mialo to swoj urok. Swego rodzaju polowanie. Nie udalo ci się w jednym sklepie- dymałeś na złamanie karku do kolejnego i tak aż do skutku.

Chyba że sie mieszka na wsi z jedną żabką to co innego.

Urok? hmmm, być może. Ale ile było śmiechu później na imprezie jak ziomek opowiadał, że po otwarciu MM czy Saturna pobił rekord na "setkę", niestety nie załapał się więc wyrwał jakiemuś szczęśliwemu gościowi konsolę i rura do kasy, długo śmieliśmy się z tych historyjek.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem wypuszczenie półgeneracji bylo " proba" duzych do wprowadzenia modelu " telefonowego"

 

wymiany sprzetu co 3 lata w kwesti konsol , wraz z zachowaniem wstecznej kompatbilnosci co spowoduje ze bedzie to wlasnie wygladalo jak w telefonach.

 

Jak nie kupisz nowej konsoli to nie bedzie ci dzialalo tak szybko i tak ladnie jak mogloby

I ludzie beda to kupowac. 

O ile telefonow nie wymieniam tak czesto , chyba ze sie zepsuja, to konsole co 3 lata moge spokojnie wymieniac bo to moje "podstawowe" hobby

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Ukukuki napisał:

Ja kupię jak będzie w co grać ;d Jak powtórzy się sytuacja ze startu tej generacji to jednak zainwestuję w kompa a z konsolą poczekam aż wyjdzie coś interesującego. 

Wydaje mi się że tego typu myślenie wciąż tkwi w poprzedniej generacji i raczej nie przystoi do rzeczywistości

 

przecież na start nowych konsol będzie setki gier, wiele z nich dostatnie update graficzny do nowej generacji. Do tego kilka tytulów "startowych" i bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie

 

Sytuacje z premiery obecnej generacji gdzie ludzie byli zmuszeni sześć razy przechodzić Knacka już się nie powtórzą, na szczęście

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

1bhgqb.jpg

Wsteczna komaptybilność nie jest w ogóle związana z produkcją nowych gier(zwlaszcza że wg statystyk mało kto gra w stare gry i twórcy i ms na tym nie zarabia). Mała ilośc gier first party na xboxie związana była raczej z małym budżetem i brakiem odpowiedniej ilości studiów developerskich.

 

Teraz pewnie mają 15 ekip bo chcą remasterować stare gierki, nie wierze że piszecie to na poważnie

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...