Skocz do zawartości

Wreckfest - Drive Hard. Die Last


Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Masorz napisał:

Znając dzisiejsze dziennikarstwo to pewnie tak zrobili.

Tfu jak gardzę.

 

Chyba nie ma ku temu wątpliwości. W Szmatławcu ręckę napisał Majk. Pół recenzji narzekał, że uszkodzenia auta na nic nie wpływają... Wpisał to do minusów gry... A koleś najwyraźniej zapomniał włączyć "realistycznych" uszkodzeń w opcjach przed wyścigiem :-/ Jest tam stosowna opcja uszkodzeń - "normalne" i "realistyczne".

 

Nie wiem jak takie bzdury można w ogóle do druku dawać. Tfu.

  • Plusik 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dużym plusem jest różnorodność wyzwan. To z pewnością. Raz trzeba po prostu pędzić by być pierwszym, innym razem trasa jak tak zaprojektowana by chodziło o przeżycie do konca wyścigu (te ósemki, wspolna prosta startowa dla obu kierunków itp.), innym razem mamy jakieś autobusy i klasyczne demolki na arenie. Sporo tu pomyslow.

 

Muza leci w trakcie wyscigu normalnie.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Amer napisał:

W gierce przygrywa jakaś muza? Tzn podczas wyścigów. Widziałem kilka filmików i za każdym razem tylko silniki + odgłosy otoczenia, muza off.

No leci, ale taka chuynia, że masz 2 opcje:

1. Włączasz na spotifaju ost z 'Killing Floor 2'

2. Masz na pendrajwie ost z Destruction Derby 2.

 

Polecam naprzemiennie.

Odnośnik do komentarza

Na zwykłym PS4 robię już trzeci zestaw mistrzostw. Do tej pory nie zauważyłem, by mi coś chrupało. A na torze dużo się dzieje.

 

Ta gra, to dla mnie mistrzostwo świata. Mam nieziemski ubaw z tej całej rozwałki. Naprawdę sztos.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, gra sie bardzo dobrze, mocny syndrom jeszcze jednego wyścigu, duża losowość i rozwałka która nabiera prawdziwego znaczenia w online na 16 osób. Trzeba sie liczyć że bedziemy sie ścigać na początku gorszymi samochodami bo sporo osób już ma auta porobione na klase A i nie ma ograniczen w wyborze fury. 

Odnośnik do komentarza

Ale to dobre! Fizyka aut i zniszczeń super! Ile to frajdy daje
Pełno opcji konfiguracji fizyki prowadzenia aut (zakładka zaawansowane). Kurcze będzie to chyba moja ulubiona gierka z samochodami w roli głównej. Wiadomo, dopiero zacząłem ale od początku gra mi się przyjemniej niż Dirt 2.0 oraz FM7.

Graficznie i technicznie na Ps4 Pro jest wszystko cacy, i wygląda ładnie i działa mega płynnie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...