Skocz do zawartości

Wreckfest - Drive Hard. Die Last


Rekomendowane odpowiedzi

Konsole dostały w końcu datę premiery - 27 sierpień. Premiera konsolowa była przesuwana w nieskończoność, a zapytani o to developerzy odpowiadali " jak będziemy zadowoleni z działania gry i optymalizacji to wtedy wypuścimy".

Od siebie dodam, że ogrywałem na PC i na pewno kupię też na PS4. Tak, jest to gra oryginalnych twórców Flatouta i jego prawdziwy godny następca. Areny i last man standing mocno zalatuą też Destruction Derby.

Dużo kontentu single player, niezła fizyka i zniszczenia. Powinno to styknąć za rekomendację. 

 

 

 

 

 

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Na PC gra jest chamsko wymagająca. Pewnie przez fizykę. Musiałem się nagimnastykować żeby zbliżyć się do 60fpsów.

Każdy kawałek od każdego auta fruwa oderwany w powietrzu, opony znaki latają i mają fizykę gumy. Spędziłem trochę czasu w trybie photo świetnie to wygląda na zbliżeniach pod różnymi kątami.

Odnośnik do komentarza

Już od roku jest pełna wersja na PC. Na premierę konsolową PC dostanie bonusowy update za darmo z nowościami z wersji konsolowej:


 

Cytat

3 entirely new tracks and 1 new derby arena
3 new crazy challenge vehicles
1 new reward car for finishing the carreer
New & improved career events
Several new paintjobs for existing vehicles
Additonal daytimes for all tracks
... and some more cool stuff!

Also new to PC update:
Improved collision detection
Mini Map
Optimized Tracks, improved performance
LOD options

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Może się skuszę, bo Onrush mi się trochę przejadł, a i ludki ze społeczności Onrusha patrzą łakomie na tę gierkę. Trochę się obawiam o optymalizację właśnie i jak oglądałem streamy, to gra wydawała mi się trochę sztywna, ale mógł to być early access (?). No ale jeśli będzie miało ten luzacki klimat Flatouta i rozwałkę w stylu Destruction Derby, to żal nie brać, zwłaszcza że cena jak za jakiegoś remastera (nie licząc Yakuzy, wy chciwe ch*jki z Segi!). Może zrobimy jakieś wspólne granie w takim razie? ;)

Odnośnik do komentarza

Jak tam panowie gra? Zrobiłem wczoraj kilka wyścigów i jest bardzo dobrze. Przyjemnie się gra. Wyścigi kanapowców to totalny obłęd :D

 

Nie zauważyłem dropów, ani w wyścigach ani w walce na arenie. Gram na zwykłym PS4.

Odnośnik do komentarza

Gram od wczoraj i jestem sakramencko zachwycony. Toż to prawdziwe Destruction Derby nowej generacji.

Dawajcie na rozwałkę online, to co się na trasie dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie.

Btw. Jak chcecie mieć wykórwisty soundtrack to sciszcie muzykę z gry i zapodajcie ze spotifaja muzę z Killing Floor 2- cały album jest do słuchania.

Połączenie wprost idealne.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...