Skocz do zawartości

Wreckfest - Drive Hard. Die Last


Rekomendowane odpowiedzi

Dla samego Dual Sense jesli ktos ma obie konsole, to warto wybrac wersje na PS5. Czuc jak jakby to w srodku pada znajdowala sie przekladnia zmiany biegow, a gdy gramy przy realistycznych uszkodzeniach, to mam wrazenie, ze to pad ma flaka, a nie opona. ;) Swietnie wykorzystano tu mozliwosci Dual Sense’a.
 

Juz jakies 70h na liczniku - multi mnie wciagnelo na calego. Na torze dzieja sie rzeczy niesamowite. Minus wzgledem wersji na poprzednia generacje to fakt, ze gra dobiera botów, gdy na serwerze brakuje ludzi. Juz wolalbym by bylo mniej graczy, a wyscig bardziej taktyczny. Np 5 graczy, a konsola dorzuci 5 botów. I tak AI stanowi na torze przeszkadzajke. Ogolnie to w dziennych i  wieczornych porach spokojnie mozna znalezc dwa pelne serwery i atmosfera jest kameralna, bo czesto widze wczesniej spotkanych graczy i wiesz czego sie po danym graczu spodziewac.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Ostatni patch dodał też cross save między PS4 a PS5... Ale uwaga, bo zaciągnięcie sejwa z PS4 powoduje, że przenosi się cały progress ale nie trofea. Dzięki temu zablokujecie sobie możliwość wybijania trofeów na PS5. Pięknie :hi:

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Czoperrr napisał:

Wreckfest miał dostać Patch pod XSX a cały czas widnieje u mnie w sekcji Xbox One, nawet nie Xbox One X. W menu gry widzę opcje ulepsz do wersji series x, której otwarcie przenosi mnie do Store gdzie jednak nic się nie wczytuje. Co mam nie tak?

 

IMG_20210701_002320.jpg

Dostał kilka miesięcy temu - 60fpsów. Ten płatny to lepsze tekstury i takie tam. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Emtebe napisał:

Ostatni patch dodał też cross save między PS4 a PS5... Ale uwaga, bo zaciągnięcie sejwa z PS4 powoduje, że przenosi się cały progress ale nie trofea. Dzięki temu zablokujecie sobie możliwość wybijania trofeów na PS5. Pięknie :hi:

Patch dodal tez cross-play w trybie online PS4-PS5. Na PS4 jednak chyba tylko garstka grała wiec duzo to nie daje. Na PS5 wieczorami jest spoko (kilka serwerow po 24 graczy), a w godzinach porannych mozna znalezc ze 2 serwery z 10 graczami. Bardzo podoba mi sie to kameralne online, bo prawie za kazdym razem spotykam 2-3 wczesniej spotkanych graczy (wielu regularnie) i nie ma sie wrazenia grania z randomami.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.07.2021 o 00:24, Czoperrr napisał:

Wreckfest miał dostać Patch pod XSX a cały czas widnieje u mnie w sekcji Xbox One, nawet nie Xbox One X. W menu gry widzę opcje ulepsz do wersji series x, której otwarcie przenosi mnie do Store gdzie jednak nic się nie wczytuje. Co mam nie tak?

 

IMG_20210701_002320.jpg

Gra lata w 4K i 60fps które wleciało jakoś 2mc temu pod XSX, te płatne ulepszenie to chyba tak jak pisze Hubert.

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.07.2021 o 20:28, Daddy napisał:

Gra lata w 4K i 60fps które wleciało jakoś 2mc temu pod XSX, te płatne ulepszenie to chyba tak jak pisze Hubert.

Ale faktycznie coś jest nie tak z tym upgrejdem, bo tak jak Czoper napisał - po kliknięciu guziora "ulepsz" przechodzi do MS Store, gdzie nie ma nic, a wyszukując pozycję ręcznie gra nie ma znaczka X|S i nie figuruje w zestawieniu gierek zoptymalizowanych pod nowe konsole. Dziwna akcja.

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Bzduras said:

Ale faktycznie coś jest nie tak z tym upgrejdem, bo tak jak Czoper napisał - po kliknięciu guziora "ulepsz" przechodzi do MS Store, gdzie nie ma nic, a wyszukując pozycję ręcznie gra nie ma znaczka X|S i nie figuruje w zestawieniu gierek zoptymalizowanych pod nowe konsole. Dziwna akcja.

Nawet nie znajduje się w sekcji ulepszone dla Xbox One X, tylko pod zwykłym Xbox One.

Odnośnik do komentarza

100h za mną (głównie multi) i już powoli odczuwam znużenie. A może po prostu potrzebuję przerwy, bo grało się dość dużo w ostatnim czasie. Myślę, że 100h jak na taki tytuł to i tak dużo. Ale jest to gra idealna na dwa wyścigi po pracy by pozderzać kogoś się zrelaksować hehe. Tylko że w moim przypadku się kończyłi na 10 wyścigach.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.07.2021 o 12:42, Wooyek napisał:

Już jest to naprawione i można pobrać ulepszenie do series X za 45,99zł

 

Ejjj, wygląda na to, że z Game Pass mamy ten apdejt za darmo. Klikamy Y na głównym menu gry. Następnie przenosi nas do store gdzie jest ten dodatek. Scrolujemy na sam dół gdzie jest info co zawiera dodatek. Tam mamy między innymi bonusowy samochód oraz ulepszenie do xsx ale za tańszą cenę (promocja). Klikamy na to, po czym przenosi nas na kolejny ekranu gdzie możemy to pobrać za darmo w ramach game pass :hi:

 

Całość zajmuje 24 GB więc wygląda, że ściąga nową grę pod XSX.

 

Jak się ściągnie to zobaczę czy działa i czy będę miał dwie osobne gry :D

Edytowane przez Emtebe
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ooo... dzięki za info. Też to zaraz obadam. 

Właśnie miałem Was pytać czy ten dodatek wart jest zakupu i czy jest zauważalna różnica względem zwyklej wersji. 

 

Edit... 

zawód jak cholera. Po mojemu nic to lepiej nie wygląda, a gra zauważalnie klatkuje. 

Dajcie znać czy u Was też tak jest, czy mi się coś poknociło przy instalacji. 

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Dziwna sprawa, myślę że gdyby w game Passie dali za darmo ulepszona wersję to by się tym pochwalili.

 

Co do samej gry to elegancka ścigałka, co prawda trasy są strasznie do siebie podobne, brakuje jakiś warunków pogodowych czy chociaż dynamicznie zmieniających się pór dnia, wiec po czasie wkrada się monotonna, ale świetna fizyka, przyjemny model jazdy i cały klimat rozwałki jest bardzo przyjemny

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, ASX napisał:

Dziwna sprawa, myślę że gdyby w game Passie dali za darmo ulepszona wersję to by się tym pochwalili.

Jednak chyba zapomnieli się pochwalić, bo faktycznie po przejściu do sklepu i zjechaniu na dół upgrade do wersji XS jest do pobrania za friko dla game passowców. Właśnie zasysam updejta, nazywa się Wreckfest Xbox Series Version.

Odnośnik do komentarza
On 7/11/2021 at 9:17 PM, Bzduras said:

Jednak chyba zapomnieli się pochwalić, bo faktycznie po przejściu do sklepu i zjechaniu na dół upgrade do wersji XS jest do pobrania za friko dla game passowców. Właśnie zasysam updejta, nazywa się Wreckfest Xbox Series Version.

U mnie 45,99

 

IMG_20210712_215229.jpg

 

Edit: ok trzeba było trochę pokombinować. Kiepsko to zorganizowali.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...