Skocz do zawartości

Wreckfest - Drive Hard. Die Last


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, dzej003 napisał:

Stary temat ale grę dopiero rozgryzam. Na padzie idzie łatwo za to na kierownicy już tak łatwo nie jest. Czy ktoś grywal na kierownicy i może podpowiedzieć ustawienia albo na co zwrócić uwagę?
Ps4 + Thrusmaster T150 RS Pro.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
 

 

Dużo zmieniać nie trzeba. Na pewno trzeba zmniejszyć siłę ffb (na t300 to będzie 50-60, na t150 możesz trochę więcej pewnie, w zależności od Twoich preferencji) i nasycenie, tak żeby kąt skrętu kierownicy odpowiadał animacji skręcania w grze w kamerze z kokpitu (też coś około 50-60, w zależności czy chcesz mieć bardziej czy mniej reaktywne sterowanie)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mimo ze platynka na PS4 wpadla, to chetnie wrocilem do wersji na PS5. Wyscigi w stylu Destruction Derby zawsze w serduszku. Juz po samym menu widac, ze wszystko dziala mega plynnie. To ze 60 fps transformuje rozgrywke to wiadomo, ale loadingi? Wchodze do trybu kariery - jeden wyscig zakonczony, cyk, 3 sekundy, wybor kolejnego wyscigu, cyk 3 sekundy i znowu jazda. Ma sie wrazenie, ze postep kariery idzie mega szybko. Szkoda tylko, ze takie male wykorzystanie pada - w sumie hamulec czasami stawia opor, a jak go docisne na maksa i wbije sie w jakas trawe to trigger wypycha mi lekko palec.

Odnośnik do komentarza

Po graniu w wersje PC master race spodziewałem się ze wreckfest na ps5 będzie czymś więcej a dostalismy identyczny port z PC tylko z funkcjami dualsense. Gra pomimo ze jest fajna i lubię w nią pykac to widać ze nakład finansowy był bardzo mały i ten port na ps5 był robiony na kolanie.

btw: loadingi są dużo szybsze na kompie z ssd niż na super szybkim ssd z ps5

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Strasznie miałka ta gra, poziom trudności też niski - włączyłem wyższe poziomy w opcjach i nadal nie stanowi to większego wyzwania podczas wyścigów, trudniej robi się w rozwałkach. Gram kilka godzin i trochę się zmuszam, w głowie cały czas siedzi myśl - włącz Forzę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...