Skocz do zawartości

Wreckfest - Drive Hard. Die Last


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.07.2021 o 19:48, ASX napisał:

Co do samej gry to elegancka ścigałka, co prawda trasy są strasznie do siebie podobne, brakuje jakiś warunków pogodowych czy chociaż dynamicznie zmieniających się pór dnia

Oj przydałby się jakiś deszcz i błoto niczym z Motorstorma. Albo śnieg. Jest ogromny potencjał na drugą część, choć mając na uwadze jak długo powstawała pierwsza część, to potencjalnego sequela spodziewałbym się dopiero za wiele lat. To jednak gra indie. Szkoda, że nikt z dużych wydawców nie chce przeznaczyć środków na tego typu racer. 
 

Mi się trasy podobają, choć są 2-3, które wyglądają jakby były zrobione w generatorze. Gra jest skillowa - można godzinami śrubować swoje czasy i uczyć się poszczególnych zakrętów. 

Odnośnik do komentarza

No a jak z tym klatkowaniem u Was? 

Po upgradzie jest idealnie płynnie? 

Ja ściągałem i instalowałem ten dodatek i samą grę już 2 razy i gra przycina. Nie są to typowe dropy animacji, tylko jakby takie mikro pauzy i screen tearing. Widać to szczególnie w górnej części ekranu na drzewach i niebie. 

Poprawy samej grafiki za cholere nie widzę. Albo mój zabytkowy TV FHD nie jest w stanie pokazać różnic, albo już ślepy jestem :notbad:

Jedyne różnice po upie, to takie, że gra waży 2x tyle i przycina hehe

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Na PS5 szarpnięcia to mega rzadkość, a przynajmniej nic nie odczułem. Chyba tylko w pewnych miejscach na wybranych torach. 
 

Ogólnie to widać kto gra na PS4 a kto na PS5. :D W lobby pokazuje status gracza i po zakończonym wyścigu wrzuca mnie tam z powrotem po 4-5 sekundach. Status części  graczy nadal jednak pokazuje „wczytywanie” przez kolejne 15 sekund po tym jak ja już tam jestem. Sporo osób gra jeszcze na PS4 jednak. Aż się zdziwiłem.
 

Szkoda, że w multi zabrakło tak podstawowych rzeczy jak ukazanie levelu innych graczy. Moglby tez byc jakis podgląd na liczbę zwyciestw lub cos podobnego, a tu nic.  Co studio indie to jednak indie.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Magik napisał:

O ile po łatce sprzed 2-3 miesięcy było idealnie płynnie tak po ściągnięciu dzisiaj świeżego upgradea po Series X gra strasznie rwie.

Całe szczęście można odinstalować sam upgrade...

Już myślałem, że to tylko u mnie coś jest popsute. 

Wczoraj jeszcze zauważyłem, że gra jest płynna jedynie na kamerze z kokpitu. Na każdej innej rwie i to głównie na zakrętach. Na prostych jest płynnie i nie ma znaczenia czy jest srogi kocioł, czy pustka i jedziemy sami. 

 

Ogólnie trochę szkoda, bo oświetlenie czasem jest zauważalnie lepsze na łatce pod seriesa, szczególnie to widziałem na torze bodaj Dirt Devil Stadium czy jakoś tak o zachodzie słonka. Promienie fajnie się przebijają przez ogrodzenie toru. No i auta się brudzą czego brak w podstawowej wersji. 

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Ależ się wkręciłem w temat, cioram online od kilku tygodni i nie chce się znudzić, wręcz przeciwnie. :D Kiedyś się od tego odbiłem, bo singiel taki sobie, ale wyścigi z ludźmi są wyśmienite, taką adrenalinkę i emocje w giereczkach sobie cenię.  Macie jakieś ulubione, najbardziej przydatne fury do wyścigów multi? Zbieram na Hammerheada RS, bo widzę, że zwykle to auto jest na szczycie klasyfikacji jak się ścigam z ludźmi, ale jest też parę innych kuszących wozów. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...