Skocz do zawartości

The Boys - 2019 - Amazon Prime


Farmer

Rekomendowane odpowiedzi

Również obejrzałem wczoraj cały 3 sezon i uważam, że jak na razie jest był to zdecydowanie najlepszy sezon do tej pory. Sporo krwi, sporo beki, ale też niestety sporo głupot.

Zacznę od tego co mi się najbardziej podobało i nie będę oryginalny, czyli Anthony Starr i Homelander. To co gość robi aktorsko to jest (pipi)e mistrzostwo świata. To trzeba mieć mega talent, żeby jak tylko pojawiała się jego postać, widz od razu siedzi jak na szpilkach, bo nie wie co ten psychol odwali. Karl Urban również dobrze, ale nie ma aż takiego pola do popisu. Irytująca za to była Starlight i Deep. Chociaż Deep i ciągłe żarty o ruchaniu ryb przestają być śmieszne.

Do ostatniego odcinka sezon był mega, mocne 9/10, miejscami nawet 10/10. Jednak samo zakończenie z jednej strony mocno niezrozumiałe, ale z drugiej ciężko było o inny rezultat.

UWAGA, poniżej spoilery z zakończenia!


Cały sezon Butcher i spółka ustawiają się na Homelandera, żrą to V, dogadali się z Soldier Boyem, żeby na końcu stwierdzić choy z tym... Pomoże jednak temu Homelanderowi, żeby mały ocalał, bo nagle se przypominał że żonka mu tak kazała. No strasznie mi witki opadły, tym bardziej że całe budowanie przez poprzednie odcinki było tak dobre. Koniec końców Homelander ma synka, Soldier Boy znów w tubce, a ekipa dalej kombinuje jak się go pozbyć.

Wydaje mi się, że jeśli będą chcieli rzeczywiście ubić Homelandera, to przekabacą jakoś jego synka, żeby to zrobił. Pewnie Butcher wygłosi monolog, który odmieni jego życie, albo powie mu jak naprawdę było. Ewentualnie Homelander całkowicie się odklei, że będzie chciał rozdupcyć wszystko w pył i mu się postawi.

Opcji jest sporo. Trochę mnie martwi też, że na samym końcu przerzucili ciężar złego na Nadię i pewnie w 4 sezonie będą na nią polować, a Homelander pokaże się od czasu do czasu jak znowu kogoś yebie laserkami.



Co by nie mówić, bawiłem się bardzo dobrze. Cały sezon oceniam spokojnie na 8/10. Gdyby nie to zakończenie i kilka wymuszonych żartów, dałbym oczko wyżej, albo nawet dwa. Po cichu liczyłem, że zakończą sprawę na tym 3 sezonie z dużym przytupem.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Drugi sezon wzbudził mój niepokój o spadek formy i zamulanie tymi obyczajowymi wątkami.

No, ale trzeci sezon to po 6 epach prawdziwa petarda :obama: Co tu się dzieje, o paaanie.

Ok, widzę w postach, że finał sezonu ponoć spartolony, ale  i tak jak dla mnie jedna z najmocniejszych serialowych bomb roku i nie sądzę by słabszy finał to zmienił.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 10.06.2022 o 16:13, gekon napisał:

Dobra, kompletnie ten serial nie jest dla mnie;] To co ma bawić, mnie wkruwia i  obrzydza 

 

ale czytam, że się podoba. Czyli to moja wina, nie jego. Będzie lepiej jak się rozejdziemy, a ja wrócę do Better Cal Sol

dobra, ale spierdalaj

 

Ok, zwracam honor. 2 sezon to była nuda i zamuła, ale przekonałem się jakoś i zacząłem oglądać 3 sezon. Po pierwszym odcinki...

 

 

zrobiłem z pół roku przerwy, bo znów mnie wynudziło. Aż przedwczoraj zacząłem oglądać i jak wpadłem tak właśnie dzisiaj skończyłem całość. Złoto. Te flaki w paincie dalej mnie nie bawią, ale postacie, cała historia, nawiązania do naszego świata. Cudowne.

  • Haha 2
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...