Skocz do zawartości

The Boys - 2019 - Amazon Prime


Farmer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem właśnie po finale, no i w sumie

Spoiler

nic się nie rozwiązało. Zginął Noir, Meave straciła moce, soldier boy wrócił do zbiornika. Doszedł młody jako potencjalne zagrożenie, no i Homelander ma poparcie części ludzi wobec przeciwnych sobie i już się raczej nie będzie krępował.

No jestem ciekaw jak to poprowadzą w kolejnym sezonie i ile ich jeszcze planują.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

1 max 2 jeszcze myślę.
 

Spoiler

No ciekawy jestem jak Homelander teraz się odklei skoro ma społeczne przyzwolenie na mordowanie przeciwników politycznych w świetle kamer.
Z młodym to Butcher zjebał trochę, bo myślę, że mógł mu powiedzieć, że Homelander zgwałcił matkę i wtedy dzieciak by miał inny stosunek do papy.
I mam przeczucie, że Butch w pewnym momencie wrzuci to niebieskie V co brała Kimiko, bo raczej nie widzę by się po prostu miał pogodzić ze śmiercią.
 

 

Odnośnik do komentarza
Spoiler

Bez kitu, po finale status quo, poza śmiercią Noir i Maeve bez mocy to jednak niewiele się tam wydarzyło. Z drugiej strony, nie mogli uwalić Homelandera, bo on i Butcher dźwigają cały serial, ale ciekawie byłoby zobaczyć go bez mocy. Teraz pewnie jeszcze bardziej się odklei i zrobi z młodego swojego klona. Może A-Train dostanie jakiś redemption arc w kolejnym sezonie, w ogóle liczyłem na jakiś gangbang the six na Homelanderze, jak Payback na żołnierzu. Z Deepem poszli już full retard i przestało być zabawanie.

 

Szkoda, bo po znakomitym 6 odcinku liczyłem na dociśnięcie gazu, a tu taki pier.d trochę wyszedł.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie zmieniam zdania i bardzo mi siedzi ten serial, jednak sam sezon trudny do oceny 

Spoiler

Była szansa na ciekawe rozwiązania, a tak prawie wszystko wróciło do punktu wyjścia. Pozbyto się Soldier Boya, a dawał radę i miał potencjał. 

Tak samo Noira odjebali szkoda. A takie pizdy jak Deep i A Train dalej tam są. 

To przyszły sezon, próba dorwania kongresmenki i przeżycia przez Butchera. 

 

Wogóle kurwa jakoś mało dramaturgii, kończy się trzeci sezon a tu dalej wesoła paczka z plot armorem, no trochę kek

 

Ale czekamy na kolejny sezonik koniecznie :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Trochę się zbiasowałem, bo poczytałem tutejsze opinie przed obejrzeniem, ale niestety też mam takie odczucia. O ile jeszcze kilka odcinków temu połączenie sił

Spoiler

Rzeźnika i Soldiera vs Homelander

 

dawało lekkie podrygi emocji, to ten odcinek to jakiś cringowy family fest: 

 

Spoiler

jestem twoim synem, ty moim ojcem, a to mój syn i twój wnuk, kocham cię tato, cześć dziadku. Brakowało jeszcze żeby wszyscy poszli na piknik... No i totalnie nie chciałem by Butcher prał Soldier Boya, gdy obok czekał Homelander do załatwienia... Trochę jak motyw w jRPG gdzie wędrujesz całą drogę z mocnym ziomkiem, a nagle scenarzyście się odwidziało i stał się ostatnim bossem xd

I te wiwaty na końcu jak na oczach ludzi rozjebał facetowi mózg laserem? Meh, odkleił się od realiów ten odcinek i nie bardzo mnie interesuje co dalej :(



BTW

Homie i Maeve zanim dołączyli do Vaught xd

starr-just-sort-of-fell-into-acting-as-a

  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Niestety finał słaby. Znowu

Spoiler

próba zabicia homelandera pójdzie w odstawkę i będą polować na tą polityczną babke, a ten pierwszy bez hamulców będzie pewnie mordował

I o ile pamiętam to ona wstrzyknęła w którymś odcinku niebieskie V tej małej dziewczynce. Ciekawe czy się to rozwinie, czy pójdzie w odstawkę.

Nie licząc finału to sezon lepszy od pierwszego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najgorsze w finale było to że

Spoiler

Homelander nie powinien wyjść tak spokojnie z synem na końcu

Kompletnie to nie pasowało do postaci i jego emocji, nagle z psychopaty zmieniono go w dobrego tatusia któremu dziecko przesłoniło główny cel. Nie kupuję tego.

No i Maeve

Spoiler

po upadku powinna zginąć, w końcu straciła moce w powietrzu

 

Najlepszy sezon, ale w piątym w końcu powinno się coś zdarzyć przełomowego.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem najciekawiej by było gdyby

Spoiler

Ojczyznosław stracil moce ale dzieki gowniakowi zdolal by uciec i w nastepnym sezonie staral sie je odzyskac jednoczesnie ukrywajac sie przed innymi superhirosami ale także ludzmi ktorzy dowiedzieli by sie, ze te moce stracil i chcieli by go zajebac.

Antony Starr mógłby to ladnie aktorsko pociągnąć. 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...