Skocz do zawartości

The Boys - 2019 - Amazon Prime


Farmer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z jednej strony fajny sezon, bo lubię strasznie ten serial. Ale z drugiej to po 7 odc mam jakiś niedosyt :)

Spoiler

W sumie sprowadzałoby się do tego że to Noir zabije Soldiera. Bo to że albo Soldier albo Homelander przeżyje jest raczej pewne 

Tak czy siak w piąteczek będzie oglądane z osmiornicą w dłoni 

Odnośnik do komentarza

No ogólnie to chyba kręcą z niego bekę bo jest Deep ale jego caly wątek i postać jest płytka jak kałuża.

No i to ekwiwalent aquamana a on zawsze był pośmiewiskiem superhero. Momoa go trochę ufajnił ale dalej beznadziejny hiros.

 

A ojczyznosław na 100% zostanie. To za dobra postać i ciągnie cały serial 

Edytowane przez qraq_pk
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 hours ago, qraq_pk said:

No ogólnie to chyba kręcą z niego bekę bo jest Deep ale jego caly wątek i postać jest płytka jak kałuża.

No i to ekwiwalent aquamana a on zawsze był pośmiewiskiem superhero. Momoa go trochę ufajnił ale dalej beznadziejny hiros.

 

A ojczyznosław na 100% zostanie. To za dobra postać i ciągnie cały serial 

Czy ojczyznoslaw to oficjalne polskie tlumaczenie?

Odnośnik do komentarza

Homelandera nie zabiją, bo to największa gwiazda (he he) serialu. Ja podejrzewam, że 

Spoiler

Soldier zostanie ranny lub pozbawiony mocy przez Noira do spółki z Homelanderem. Butcher dostanie niebieskie V na stałe i będzie próbował z Soldier Boyem kontynuować krucjatę. W międzyczasie zginie Maeve lub (mam nadzieję) Starlight. Inna sprawa, że odzyskanie mocy jest ultra łatwe i nie stanowi już problemu. 

 

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Shankor napisał:

Homelandera nie zabiją, bo to największa gwiazda (he he) serialu. Ja podejrzewam, że 

  Ukryj zawartość

Soldier zostanie ranny lub pozbawiony mocy przez Noira do spółki z Homelanderem. Butcher dostanie niebieskie V na stałe i będzie próbował z Soldier Boyem kontynuować krucjatę. W międzyczasie zginie Maeve lub (mam nadzieję) Starlight. Inna sprawa, że odzyskanie mocy jest ultra łatwe i nie stanowi już problemu. 

 

 

Spoiler

odzyskanie może i tak ale pozyskanie już niekoniecznie. przypominam 2 sezon i cały ośrodek dla "odpadów" i nieudanych eksperymentów z V. wiadomo, z czasem udoskonalili recepturę ale to nadal nie jest w pełni bezpieczne. ciekawe jakie efekty uboczne by mogły być u naszych chłopaków.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...