Skocz do zawartości

The Boys - 2019 - Amazon Prime


Farmer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jest zajebiście. Od razu wkrętka po przerwie od Sezonu 2. Tyle się dzieje w pierwszym epie ze chce lecieć z kolejnymi, ale szkoda że za chwilę trzeba będzie czekać na nowe.

 

Standardowo psychopatyczna morda Ojczyznosława bezbłędna, a jak chwycił A Traina za kark i zbeształ jak gówniarza to scenka niczym z jakiegoś Batmana.

 

Obleśne trochę bylo

Spoiler

walenie sobie resztką spalonej ręki Stormfront, myślałem że baba wykitowała xd

 

Odnośnik do komentarza

Dobra, kompletnie ten serial nie jest dla mnie;] To co ma bawić, mnie wkruwia i  obrzydza 

 

ale czytam, że się podoba. Czyli to moja wina, nie jego. Będzie lepiej jak się rozejdziemy, a ja wrócę do Better Cal Sol

Odnośnik do komentarza

Jak nie lubi flakow, kliszowych superbohaterów i pastiszu na temat komercyjnej hamburgeryzacji to pierwszy odcinek wystarczy do wyrobienia opinii.

 

Ja juz czekam na jakieś ostrzejsze starcie

Spoiler

Homelandera z Billym po sterydach :fsg:

 

Czuje że będzie filmowe katharsis jak ten pierwszy zdziwi się, ze nie ma do czynienia ze zwykłym kawałkiem mięsa. Anthony będzie miał aktorskie pole do popisu by okazać w końcu strach.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Masorz napisał:

 

Ile obejrzałeś?

1 sezon, 2 przespałem, 1 odcinek 3 sezonu mi starczył 

 

nie lubię flakow, kliszowych superbohaterów i pastiszu na temat komercyjnej hamburgeryzacji :lapka:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, PiotrekP napisał:

5 odcinek 

  Pokaż ukrytą zawartość

taki sobie. Prawie zero akcji, a dużo gadania. Ciekawi mnie tylko jak rozwiną wątek Soldier vs Homelander, skoro on takie szkody wyrządził Kimiko. 

 

Spoiler

Niepotwierdzone, ale wychodzi na to, że ten jego laser z klaty jak nie zabije to pozbawia mocy, bo Kimiko nie jest już supkiem. Ogólnie ciekawi mnie postać Soldiera, bo we flashbackach to on wychodził na takiego skurwiela Homelandera swojej ery i jakoś tak nie widzę żeby gładko się zgodził pracować dla Butchera.

 

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się. Kreska jest średnia, ale całość nadrabia historią (zdecydowanie). Widywało się znacznie gorsze narysowane komiksy. Pamiętam jak w latach dziewięćdziesiątych kupowałem Lobo. Czasami aż żal było wydać nań kieszonkowe (miało się przeświadczenie, że za niektóre rysunki odpowiada uczniak), ale w kwestii samych przygód, ostatni czrnian trzymał się dobrze.

Wracając do The Boys, to osoby, którym podoba się serial powinny zapoznać się z komiksami. Są fantastyczne. Jasne, niektóre zeszyty są co najwyżej przyzwoite, lecz całościowo - rewelacja. Przedostatni tom :obama:, a gdy myślisz, że już wszytko zostało opowiedziane i nadciąga nudny epilog, to pojawia makabryczna i krwawa kropka nad "i".:diablo: Miazga i ciekawe, czy sam serial będzie miał takie szokujące zakończenie. :mog:
Soban, daj znać, jak już całość ukończysz, jak ci się podobało. :cool2:

A propos łączenia serial/komiks. Czytałem, że jeden z odcinków, to będzie ekranizacja "Herogasm", który był przedstawiony w jednym z tomów Enninsa.
Będzie się działo :xboxssie:Chyba nawet mowa o szóstym odcinku 3ciego sezonu, o którym Square wspomniał - tak przy okazji dzięki za tip, że już jest. :lapka:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...