Skocz do zawartości

The Lord of the Rings - 2022 - Amazon Prime


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie elfy oprócz czarnego i marka Krassusa ze spartakusa, wyglądają jak cipki i sprawiają wrażenie totalnie bezjajecznych.

 

Amazon ma spore zasięgi skoro nawet taki Borys z podcastu Rock i Borys pierdzieli głupoty i pobłaża. Co jest kompletnie nie w jego stylu i cieszy michę jak Rock do byle szajsu.

 

 

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mi się nawet podoba, chociaż nie wiem dlaczego, może oglądam to zazwyczaj zbyt późno, ale zaczynam zerkać na zegarek jakoś w połowie, kiedy już się skończy. Nie mam zarzutów do mrocznego elfa (:pawel:), czy Harfootów. Królowa krasnoludów też mnie ni ziębi, ni grzeje. Galadriela mnie strasznie denerwuje, jej wątek jest nudny jak moja praca. Elfy w większości zachowują się jak jacyś sekciarze, zwłaszcza jak

Spoiler

sobie odpływają na Zachód, no toż to wygląda jak masowe samobójstwo jakiejś sekty w tych białych szatach itd xD

 

Generalnie nie skreślam, ale Ród Smoka podoba mi się bardziej, a tych porównań teraz nie unikniemy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Szwed napisał:

Mi się nawet podoba, chociaż nie wiem dlaczego, może oglądam to zazwyczaj zbyt późno, ale zaczynam zerkać na zegarek jakoś w połowie, kiedy już się skończy. Nie mam zarzutów do mrocznego elfa (:pawel:), czy Harfootów. Królowa krasnoludów też mnie ni ziębi, ni grzeje. Galadriela mnie strasznie denerwuje, jej wątek jest nudny jak moja praca. Elfy w większości zachowują się jak jacyś sekciarze, zwłaszcza jak

  Pokaż ukrytą zawartość

sobie odpływają na Zachód, no toż to wygląda jak masowe samobójstwo jakiejś sekty w tych białych szatach itd xD

 

Generalnie nie skreślam, ale Ród Smoka podoba mi się bardziej, a tych porównań teraz nie unikniemy.

 

A jak wyjebała

Spoiler

na środku oceanu chcąc wpław wracać na ląd to Ci się podobalo? :)

 

Odnośnik do komentarza

Już się zaczyna, wszystko co się złego mówi o serialu to od razu rasizm tak jak przy Obi-Wanie.

Nic nie wolno powiedzieć, że nudny serial, że Galadriela jest irytująca i ma jedną minę, że po "macoszemu" potraktowano materiał źródłowy.

Teraz nie wolno krytykować, bo jest się rasistą, tylko trzeba wielbić w każdym zdaniu "diversity" w serialu.

 

 

Odnośnik do komentarza

Trzeci odcinek całkiem spoko. Super numenor oraz orki. Na minus walki elfów, jak kogoś irytowały odpały legolasa, które robił raz na jakiś czas, to tutaj matrix jest grany cały czas.

Galadriel jest słaba, nic z niej nie będzie.

Efekty wiadomo top, ale co się odwaliło z

z wargiem to nie wiem, komiczny wygląd pal licho, jakby animacja była w 15 klatkach

 

Odnośnik do komentarza

Trzeci odcinek okropny. Bardzo nudny co gorsza to nie była fantastyczna nuda podziwiania spowolnionej akcji w magicznym świecie a taka najprawdziwsza nuda :/. Garadiela to jest dramat totalny. Nie mogę patrzeć na tą aktorkę, czuję do niej prawdziwe obrzydzenie. Jej mimika wywołuje u mnie odruchy wymiotne :sick: gdyby się dało to bym tej raszpli sprzedał bułę na ryj. Warg wyglądał jakby był przeniesiony z kreskówki, wyglądał tandetnie, dziwnie (jak wyraz twarzy tej szmaty Garadieli). Nie oceniam całości bo mimo wszystko dwa pierwsze epizody były jeszcze całkiem znośne tak ten trzeci to katorga. Raz w tygodniu można taki słaby szajs obejrzeć aby mieć w tej wojnie własną opinię. Życzę sobie żeby odcinek czwarty był lepszy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...