Skocz do zawartości

Małe smaczki/mechaniki które tarmoszą siusiaka


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

NIe wiem czy było ale bardzo mi się podoba jak hud jest bardziej naturalną częścią gry. Jak np. w Dead Space gdzie na skafandrze mamy sporo pokazane. Podobnie bardzo mi się podobało w Alone In The Dark jak ekwipunek był pod kurtką Edwarda a obrażenia i stan zdrowia był prezentowany na samej postaci. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

To co innego, Ty chwaliles, że w real time scence postać trzyma w ręce to, co miała normalnie podczas gameplayu. Jeśli scenka nie jest prerenderem to naprawdę standard. Tu widzę naturalne reakcje animacji postaci, zależnie gdzie stoimy. Fajnie to zrobili. Co to za tytuł, bo w opisie filmu cos nie widzę szczegółów.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, _Red_ napisał:

To co innego, Ty chwaliles, że w real time scence postać trzyma w ręce to, co miała normalnie podczas gameplayu. Jeśli scenka nie jest prerenderem to naprawdę standard.

Tlumaczyłem już  Pokazywałem to że postać ma inne animacje w trakcie cutscenki w zależności od tego jaką broń ma w ręce, jeśli naprawdę to standard to poprosze o przykłady innych gier które to miały.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ASX napisał:

Tlumaczyłem już  Pokazywałem to że postać ma inne animacje w trakcie cutscenki w zależności od tego jaką broń ma w ręce, jeśli naprawdę to standard to poprosze o przykłady innych gier które to miały.

 

A faktycznie, mea culpa, nie doczytalem dalszego wyjaśnienia o animacjach, albo już mi z głowy wypadło.  

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, SlimShady napisał:

Dla mnie to oczywistość, że dwumetrowy młot trzyma w inny sposób niż karabin. Wyobraź sobie jakby to miało wyglądać.

No widzisz, niby oczywistość, ale w mało której grze twórcy przykładają uwagę do tego detalu.

W większości gier w trakcie cutscenek bohater po prostu dostaje do ręki jakąś standardową, domyślną broñ (niezależnie od tego czy ją wcześniej miał w ekwipunku).Tak też było we wcześniejszych odsłonach Halo.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ASX napisał:

większości gier w trakcie cutscenek bohater po prostu dostaje do ręki jakąś standardową, domyślną broñ

 

Czyli jednak o tym mowa co mówiłem xd No... raczej nie. W real time scenkach w większości przypadkow postać jest ubrana i wyekwipowana w to co nosiła w grze skoro scenki są liczone i tak na żywo na engine gry. Chyba że reżyseria sceny wymagała, aby postać np. weszła do pokoju tylko z pistoletem, bo zaraz będzie pojedynek (no to ciężko by miał w ręce wyrzutnie granatów).

 

Pierwsze co mi przychodzi do głowy:  FF7Remake. Nie dość, że broń jest faktycznie wyekwipowana, to jeszcze kulki materii widać jakie są włożone. Ale nigdy specjalnie nie myślałem, że to coś ponad standard :geek: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, ASX napisał:

No widzisz, niby oczywistość, ale w mało której grze twórcy przykładają uwagę do tego detalu.

W większości gier w trakcie cutscenek bohater po prostu dostaje do ręki jakąś standardową, domyślną broñ (niezależnie od tego czy ją wcześniej miał w ekwipunku).Tak też było we wcześniejszych odsłonach Halo.

No to  minimum od 2010 jest ten super ficzer dzięki wybitnej grze red dead redemption 

Odnośnik do komentarza

To nic dziwnego, bo endingi w Tekkenach to były CGI, chyba ten ostatni, gówniany, budżetowy tekken 7 jest cały na silniku i tam pierwszy raz z nich zrezygnowali za czym ubolewam, bo wyszły z tego generyki, a lubiłem sobie odblokowywać.

 

Co do FF7R, to nie pamiętam, on ten dwutonowy miecz trzyma w jednej, czy w dwóch dłoniach? A jeżeli w dwóch, to czy jakąś małą szabelkę trzyma w jednej?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...