Skocz do zawartości

Małe smaczki/mechaniki które tarmoszą siusiaka


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam, że na początku zeszłej generacji wrażenie na mnie zrobiła mechanika moknięcia/schnięcia ubrań w Uncharted 1 :usmiech:. Teraz to jest coś normalnego, ale 12 lat temu to głupia mała lokacja na początku gry, z oczkiem wodnym na środku zapewniała parę minut zabawy. W ogóle seria uncharted jest pełna takich smaczków/detali (śnieg w dwójce czy piasek w trójce).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ehh ten RDR2 :banderas:W grach zawsze moja uwage najbardziej przykuwa draw distance, odwzorowanie błota/sniegu/terenu, efekty czasteczkowe oraz warunki pogodowe. Burza w RE4, Zeldzie i RDR2 na zawsze w serduszku

Tutaj jak dopiero idzie - efekt rozpyerdala

 

BOTW.0.gif

Bg7p0XL.gif

 

Edytowane przez XM.
  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.08.2019 o 14:29, Faka napisał:

Na pewno Soldier od Fortune wywarło na mnie ogromne wrażenie mechaniką rozwalania przeciwników i duże gore przemocy. Jak na tamte czasy to jeszcze żadna gra nie była w stanie zaoferować tyle co SoF. 

Wlascie samo gore bylo fajne ale prawdziwe wrazenie w SoF zrobil na mnie fakt,ze tworcy podczas twozenia gry konsultowali sie z prawdziwym najemnikiem.

Odnośnik do komentarza

Trzy typy gunplayu, oraz brutalnośći w shooterach tpp w VII generacji. czyli Gearsy, MP3, oraz TLOU za:

 

- komiksowo groteskowe mielenie Lolductwa na 1000 pieces od pała w górę, oraz soczyste headshoty ze snajperki

- niesamowicie stylowe reakcje na trafienia przeciwników (+ przecudna fizykę w slow motion) 

- dosadnie realistyczny gunplay i mechanika odrywania kończyn i głów

 

Ciężko wybrać, który najlepszy, bo każdy z nich jest zupełnie odmienny, ale mi najbardziej przypadł do gustu ostatni. 

 

5Q3rRR.gif

 

 

Mocno przypomina mi zabawę z dopalonym shotgunem i magnum w RE2. W tegorocznym rimejku historia zakończyła zresztą ładnie kołeczko, ale tym razem w jedynym słusznym ujęciu, zerżniętym z RE4. 

 

OMq2Zg.gif

 

CUDEŃKO :doom:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...